Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy i wójt nie chcą kolejnej chlewni w sąsiedztwie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2016 o 09:14 Powrót do artykułu
Tak, ale dobrą kiełbaskę albo szyneczkę to się je?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to gdzie maja budować na księżycu, gamonie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bida bedzie u Was dalej :))))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niechaj sobie hodowcy swoją trzódkę trzymają u siebie w domach. W Łukawce np. wydzieliny "blondynek" wyrzucane są wprost na pole i zapaszek niesie się po całej okolicy. I urzędnicy nie widzą w tym nic zdrożnego...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wieś jest od hodowli zwierząt, zapachów obornika, piania kogutów, kwiczenia świń i ryczenia krów! To nie dla was chłopów parlament i prezydent zablokował handel ziemią, żebyście mogli na niej uprawiać i hodować? Więc jeśli nie pasuje wam chlewnia, to trzeba przenieść się do miasta a wieś ma być dla producentów żywności. Nie tak chcieliście?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
świniarze na księżyc!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to do miasta się wynosić i tam wąchać saliny jak wam śmierdzi na wsi a jeść by się chciało
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hodowla przemysłowa? To i podatki jak w przemyśle powinny być!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli dotychczas nie wolno było takich rzeczy budować - to trudno dziwić się ludziom, że protestują. Równie dobrze można zmienić plan zagospodarowania i w centrum miasta chlewnię pobudować. Nie mówiąc już o wiejskich gminach, jak choćby Kazimierz Dolny. Po prostu - rodzajów wsi jest wiele. Te może nie są rekreacyjne, ale nie są też typowo wiejskie. Rozsądny człowiek nie porywałby się na inwestycję w miejscu gdzie nie powinna się znaleźć i gdzie jest aż tak niemile widziana.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wygląda na to, że Rada Gminy też stanęła na wysokości zadania. No ale zobaczymy co zrobią.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Super! ocalcie te okolice! Kośmin w tych okolicach najfajniejszy, potem Borysów i Bałtów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
WSZYSTKO DZIĘKI DETERMINACJI MIESZKAŃCÓW- TERAZ JEST WÓJT ZA NIMI ,A STUDIUM KTO ZAPROPONOWAŁ ZE ZMIANAMI KORZYSTNYMI DLA CHODOWCY?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeden z radnych, ale chyba miał już okazję porozmawiać ze swoimi wyborcami. Tu po prostu nie ma gdzie... Jest wiele rzeczy nieszkodliwych na wsi - od zbóż przez krzewy po sady. Duże chlewnie i kurniki są na tyle rzadkie i tak bardzo szkodliwe, że można szukać dla nich miejsc nie szkodzących setkom ludzi. A jak ktoś pisze, żeby się wynosić do miasta jak komuś przeszkadza - to oby się nie zdziwił. W Mielcu czy Szczecinku podobne problemy. Tam przemysł - tylko nie mięsny - za blisko ludzi postawiono. Ale przynajmniej setki miejsc pracy tam to daje...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pewnie że wieś służy produkcji żywności. Tylko to nie kończy się na hodowli zwierząt. Jeden chce mieć sady drugi krzaki, trzeci trochę zbóż. Inni chcą mieć kawałek ogrodu. Ich sprawa. Duże chlewnie i kurniki wymagają dziesiątek hektarów, więc będzie może jedna na całą okolice. Tysiąc osób pogonić, bo jedna chce mieć świński biznes? Spokojnie może być w miejscu gdzie nikomu nie przeszkadza, w Polsce takich miejsc dużo wciąż. Nie jest sprawiedliwym szkodzić setkom by jeden mógł się bogacić. Nie samymi świniami się żyje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo Wójt! Na tym gmina nie zarobi a będziecie wozić się ze smrodem latami. Zrobią ustawę odorową to pozwolicie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na wsi powinny być gospodarstwa; duże hodowle powinny być gdzieś daleko od ludzi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NAWET W PROGRAMACH DLA ROLNIKÓW MÓWIĄ ŻEBY NIE ROBIĆ TAKICH RZECZY BLISKO LUDZI BO BĘDĄ PROBLEMY PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dajcie też do sprawy dla reportera niech mecenas od nich na to popatrzy - bo to chyba pierwszy przypadek w kraju gdy rada gminy tak forsuje interes jednego gościa - podczas gdy prawo jest po stronie mieszkańców; jeszcze w styczniu 2016 rada uchwaliła że zakaz ma dalej obowiązywać a teraz co? odmiana?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czyli co? tylko rada gminy za chlewnią? chore - ciekawe jak radni spojrzą ludziom w oczy jak to pobudują; radni, odpowiedzialności trochę; z 2000 świń smród będzie na obie wsie na pewno - nie dajcie sobie ściemniać, że nie; a będzie 2000 a nie 1500, bo 209 DJP to ok. 2090 świń - bo w różnym wieku są różne mnożniki, więc nie 0,14 a 0,1 trzeba przyjmować gdzieś); nie dajcie sobie ściemniać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Współczesna wieś służy PRZEDE WSZYSTKIM do mieszkania. Jest dla tych co chcą mieć kawałek ogrodu, kawałek sadu, dla tych co nie chcą 600 metrów działki w mieście, gdzie ledwie samochodem wykręcą. Normalne. W mieście nie będziesz mieć własnych ziemniaków. Pewnie, czasem kogut zapieje czy traktor będzie kurzył. Tak ma być. Ale tuczarnie to biznes, a na biznes musi być dobre miejsce. Równie dobrze Azoty mogliby postawić zamiast Parku Czartoryskich. A ten jeszcze "krulefskie" miejsce chce mieć, dokładnie tak by zasmrodzić obie wsie. Kpina i farsa, jeśli to miałoby przejść.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: