Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
*hahahahaAhHHaaaaaaa Co za ciemnota... Masz odwagę protestować to jakim prawem prosisz o anonimowość ćwoku... Powyłączać im wszystkie numery, pokasować internet, pozabierać radia, telewizory i kuchenki mikrofalowe a wtedy protestować donwoli, przynajmniej wtedy bez hipokryzji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pobliżu nie może być: wieży bazowej telefonii komórkowej, spalarni śmieci, utylizacji odpadów, krematorium zwłok ludzkich jak i zwierzęcych, obozu dla uchodźców, cmentarza, kopalni, centrum handlowego, stadionu, basenu, burdelu, kościoła, itp. To wszystko jest ludziom nie potrzebne z tym należy wynieść sę najlepiej na Marsa. Nam na Ziemi wystarczy NIC, po prostu nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konopielka bis. Lubelszczyzna, ciemnogród i zabobon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestującym wieśniakom odebrać wszystkie telefony komórkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRETYNI JAK ZNACIE SIĘ NA RZECZYWISTYM SZKODLIWYM ODDZIAŁYWANIU PROMIENIOWANIA ELEKTRO-MAGNETYCZNEGO TO NIE KOMENTUJCIE. PROPONUJE SIĘ ZAPOZNAĆ Z RAPORTAMI KTÓRE UDOWADNIAJĄ ŻE MIESZKANIE W POBLIŻU STACJI BAZOWYCH POWODUJE 2- KROTNY WZROST ZACHOROWAŃ NA NOWOTWORY W TYM BIAŁACZKI WŚRÓD DZIECI. NA PULKACH MAJĄ ZASIĘG LTE -WIĘC NIE POTRZEBUJĄ DODATKOWEJ ATRAKCJI. SKORO TO TAKIE ZDROWE I POŻĄDANE TO DLACZEGO ZABRANIA SIĘ BUDOWAĆ NADAJNIKÓW W TERENACH PARKÓW I W POBLIŻU SANATORIÓW . PO ZA TYM JA CHCECIE TO ZAPROŚCIE FIRMĘ DO SWOJEGO OGRÓDKA Z PEWNOŚCIĄ WARTOŚĆ GRUNTÓW WAM WZROŚNIE. NA PEWNO CWANIACZKI SIĘ NA TO NIE ZGODZICIE .ALE OBRAŻAĆ LUDZI POPRZEZ WYPISYWANIE KOMENTARZY O CIEMNOCIE TO POTRAFICIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na każdym jednym kościele są nadajniki, często pomalowane w kolorki wieżyczek, żeby tylko owieczki się nie jorgnęły. Ale jak u księciunia za dolary nadajnik wisi, to już nie promieniuje, bo to dla dobra kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu nie chodzi o szkodliwość promieniowania elektromagnetycznego, tylko dlaczego sąsiad ma brać parę ładnych tysi z tytułu dzierżawy gruntu pod stacje jak mógłbym ja te pare tysi przygarnąć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie byli proponowali 1200 pln na miesiac cale g.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół ma być. Najlepiej trzy. Koniecznie z masztami gsm. Wtedy nie szkodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się przejmujecie? I tak wszyscy umrzemy. :) zresztą na Ciemnotę nic nie pomoże. Ale jestem za tym aby ludzi zakompleksionych, cebulastych i zburaczałych zamykać w rezerwatach. Dajmy im po koniu, brony 3 skibowe, łopatę i grabie oraz deski na dom. A no i oczywiście jakąś dwukółkę. A dookoła zbudujmy wał ziemny z palisadą. Jak za dobrych starych przedpiastowskich czasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne powiatowa minister Małgosia robi kampanię przeciw. Ona jest pierwsza do tego aby ograniczać wszelkie inicjatywy rozwojowe. Pewnie Małgosi kury przestaną się nieść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się podoba jak na każdym kościele anteny są ładnie wkomponowane w wierzy kościoła czy dzwonnicy i wara wiernym od protestów. Nikt nie odważy się ręki podnieść na proboszcza i jakoś kury się niesą i krowy we wsi mleko dają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ponoć do chrzachwa maszt przeniesiony gdzieś zaraz koło remizy bo jakaś górka tam jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy mieszkaniec pulek nie powinien korzystać z telefonu bo gdzieś muszą stać anteny pani sołtys tel na korbe :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Wilkołazie Trzecim w środku miejscowości tez pewna "madra" baba (której mało kasy) wymysliła ,że postawi na swojęj działce nadajnik kto na to pozwala ,aby to stawiać tak blisko domów !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas też w Puławach postawili drugi maszt na terenie MPWiK i nikt nie protestował co jest dla mnie dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie maja stac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam gdzie powstają takie fanaberie typu rakotwórcze promieniowanie od nadajników? W miastach nadajniki są na blokach, urzędach i w wielu innych miejscach... do tej pory nie widziałem żeby jakieś mutant biegały.... Nie daleko mnie jest nadajnik i 20m dalej dom .. ludzie żyją.. nie mają 3czy4 rąk... Na mojej działce również stanie taki nadajnik... Skoro mają zezwolenie od ochrony środowiska, orzeczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych więc skąd ta panika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
KRETYNI JAK ZNACIE SIĘ NA RZECZYWISTYM SZKODLIWYM ODDZIAŁYWANIU PROMIENIOWANIA ELEKTRO-MAGNETYCZNEGO TO NIE KOMENTUJCIE. PROPONUJE SIĘ ZAPOZNAĆ Z RAPORTAMI KTÓRE UDOWADNIAJĄ ŻE MIESZKANIE W POBLIŻU STACJI BAZOWYCH POWODUJE 2- KROTNY WZROST ZACHOROWAŃ NA NOWOTWORY W TYM BIAŁACZKI WŚRÓD DZIECI. NA PULKACH MAJĄ ZASIĘG LTE  -WIĘC NIE POTRZEBUJĄ DODATKOWEJ ATRAKCJI. SKORO TO TAKIE ZDROWE I POŻĄDANE TO DLACZEGO ZABRANIA SIĘ BUDOWAĆ NADAJNIKÓW W TERENACH PARKÓW I W POBLIŻU SANATORIÓW . PO ZA TYM JA CHCECIE TO ZAPROŚCIE FIRMĘ DO SWOJEGO OGRÓDKA Z PEWNOŚCIĄ WARTOŚĆ GRUNTÓW WAM WZROŚNIE. NA PEWNO CWANIACZKI SIĘ NA TO NIE ZGODZICIE .ALE OBRAŻAĆ LUDZI POPRZEZ WYPISYWANIE KOMENTARZY O CIEMNOCIE TO POTRAFICIE.
capslok Ci sie zaciął jak czytałeś ,,mundre" książki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrezygnuj z telefonu bo kogoś zabijasz:-) pułki chcą być atrakcyjna wsią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...