Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanie z dłużnikiem sprzedam

Utworzony przez michał 23, 13 lutego 2009 o 07:15 Powrót do artykułu
Prawda jest taka,spółdzielnie mają kłopot nie z patologią społeczną i osiedlową,tylko z tymi którzy znają przepisy spółdzielni.to oni nie płacą czynszu w terminie,albo wcale nie płacą. Meneli można od razu podać do sądu,ale chamskiej inteligencji nie bardzo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech te komunistyczne zarządy SM, lepiej poradzą swoim członkom, jak, bez licytacji mieszkania, mniej płacić za czynsz. Przecierz można oszczędzać. Lepiej siedzieć w zimnym mieszkaniu, ale w swoim, niż mieć długi wobec spółdzielni, która, jedynie umie człowieka pognębić i zlicytować ! Najczęściej ludzie płacą, nie ze złej woli, ale z powodu braku pieniędzy. Gdyby zarządy (komunistyczne) spółdzielni, rzeczywiscie dbały o swoich członków, to nie czekałyby, aż dług urosnie i wtedy licytacja na swoich zasadach i po zaniżonej cenie. Zawsze można wychwycić kiedy członek zaczyna zalegać i jaka jest tego przyczyna. Ale po co, lepiej poczekać, dług, często wymyslonych usług, niby świadczonych przez SM urośnie, a wtedy (zarządy SM) trąbią, jakiego to nieuczciwego członka maja, którego natychmiast trzeba zlicytować. A sami (członkowie tzw. zarządu SM) śmieją się po kątach, jacy to oni sa cwani. Człowieka wywalili na bruk, i zrobili to dla dobra reszty członków. A naprawdę, gdyby spółdzielcy płacili, tylko za te usługi z których rzeczywiście korzystają i w takiej ilości w jakiej potrzebują, i na ile ich stać, to, żadne licytacje, by nie były potrzebne. Ale pierwszym tego skutkiem, byłoby wywalenie, tych leni z zarządów i okrojenie rozbuchanej do niepotrzebnych rozmiarów administarcji spółdzileni. Z wywaleniem, rodziny, znajomych, kochanek prezesów w pierwszej kolejności. I oto biega gra. Utrzymać obecny stus quo dokad się da. Garstka obiboków (prezesów i ich świty) ma się dobrze kosztem reszty członków SM. I do tego dochodzi ten PR: zarząd robi wszystko co najlepsze dla swoich członków, a w rzeczywistości, żeruje, na nieświadomości spółdzielców ! Oby kiedyś, tych prezesów, ktoś, zlicytował i wywalił na bruk z ich domu! Tego im życzę w imieniu, coraz wiekszej grupy członków, świadomych złodziejstwa, machlojek i oszustw czynionych ze strony prezesów i zarządów spółdzielni.
0
przecież zarządy sm są wybierane przez członków spółdzielni, a co do wywalania zadłużonych członków to i bardzo dobrze, ja odejmuję sobie od gęby za przeproszeniem a jeden z drugim olewa, stać na wszystko tylko nie na czynsz i ja mam płacić za kogoś. To właśnie za komuny nie wywalali, teraz członkowie się burzą i nie chcą za kogoś płacić i przez to są eksmisje.
0
to o czym piszesz, to właśnie jest PR, o jaki chodzi tym bydlakom z zarządów SM, skłócić ze sobą spółdzieców i grać nimi, dzieląc na lepszych (płacących) i gorszych (których nie stać na płacenie zawyżonego czynszu) ; nie starają sie te bydlaki z zarządów, znaleźć sposobu na umożliwienie regulowania każdemu czynszu indywidualnie, wg. możliwości członków spółdzielni, poprzez założenie liczników, czy rozłożenie opłat wg. np. ilości mieszkających w lokalu; nie, te bydlaki narzucają (jak najgorsi komuniści) jednakowe opłaty dla wszystkich i z tego mają niesamowite profity; ciekawe co będziesz czuła, jak nie bedziesz mogła opłacić czynszu, bo bedziesz chora i bezradna, lub nie bedziesz miała pracy; czy wtedy nie bedziesz wolała oszczędzić np. na ciepłej wodzie, czy ograniczając pobierania ciepła ?; jak bedziesz się czuła kiedy, nie z Twojej winy, te bydlaki z zarządów SM, najpierw zadłużą ci lokal, a później sprzedadzą po zaniżonej cenie, razem z Tobą; czy nie uważasz takiego postępowania za chamskie ponad wszelką miarę; normalnie na świecie, wiesz za co i ile płacisz i jak możesz się gospodarzyć, na ile cię stać; a tu, niby w demokratycznej RP, dostajesz do zapłaty rachunek czynszowy, z którego nic nie wynika, a jakbyś chciała trochę taniej mieszkać (mniej zuzyć doprowadzonych do mieszkania mediów) to nie możesz, bo to i tak nie zmieni Twojego, co miesiąc przysyłanego rachunku; możesz się tylko modlić o zdrowie, żeby mieć siłę tyrać na tych bydlaków z zarządów, bo nikt ci nie pomoze, kiedy będziesz następna do licytacji !; zastanów się, o co chodzi, tym bydlakom spod znaku zarzadów SM, skłócających członków SM, a jednocześnie, nie ustalając przerzystych zasad rozliczeń za pobierane media; spróbój wyjaśnić kiedyś w biurze SM, co kryje się dokładnie pod pozycjami czynszowymi, a zobaczysz jak cię tam (w tym biurze) po chamsku potraktują; jak najgorszego wroga, a przecierz to administracyjne tałatajstwo z SM, z ich zarządami i prezesami na czele, to TY utrzymujesz, a nie można tam się dowiedzieć podstawowych rzeczy; mam dość tej niewoli, nie po to gineli ludzie w stanie wojennym, żeby teraz byle prezesina narzucał mi, ile mam zużyć ciepła czy wody;
0
W wawie juz za 15 tys. długów z tyt. niepłaconego czynszu został zlicytowany lokal wraz z ludzmi. I chetnych było sporo..... Właściciel mieszkania, występuje do sadu o eksmisje, nastepnie do miasta o realizacje eksmisji (obecnie miasto płaci kary za niezrealizwoane eksmisje). i w ten sposoób kupuje sie mieszkanie za 2/3 jego ceny, albo mniej jesli nie ma chetnych...
0
duszno mi napisał:
to o czym piszesz, to właśnie jest PR, o jaki chodzi tym bydlakom z zarządów SM, skłócić ze sobą spółdzieców i grać nimi, dzieląc na lepszych (płacących) i gorszych (których nie stać na płacenie zawyżonego czynszu) ; nie starają sie te bydlaki z zarządów, znaleźć sposobu na umożliwienie regulowania każdemu czynszu indywidualnie, wg. możliwości członków spółdzielni, poprzez założenie liczników, czy rozłożenie opłat wg. np. ilości mieszkających w lokalu; nie, te bydlaki narzucają (jak najgorsi komuniści) jednakowe opłaty dla wszystkich i z tego mają niesamowite profity; ciekawe co będziesz czuła, jak nie bedziesz mogła opłacić czynszu, bo bedziesz chora i bezradna, lub nie bedziesz miała pracy; czy wtedy nie bedziesz wolała oszczędzić np. na ciepłej wodzie, czy ograniczając pobierania ciepła ?; jak bedziesz się czuła kiedy, nie z Twojej winy, te bydlaki z zarządów SM, najpierw zadłużą ci lokal, a później sprzedadzą po zaniżonej cenie, razem z Tobą; czy nie uważasz takiego postępowania za chamskie ponad wszelką miarę; normalnie na świecie, wiesz za co i ile płacisz i jak możesz się gospodarzyć, na ile cię stać; a tu, niby w demokratycznej RP, dostajesz do zapłaty rachunek czynszowy, z którego nic nie wynika, a jakbyś chciała trochę taniej mieszkać (mniej zuzyć doprowadzonych do mieszkania mediów) to nie możesz, bo to i tak nie zmieni Twojego, co miesiąc przysyłanego rachunku; możesz się tylko modlić o zdrowie, żeby mieć siłę tyrać na tych bydlaków z zarządów, bo nikt ci nie pomoze, kiedy będziesz następna do licytacji !; zastanów się, o co chodzi, tym bydlakom spod znaku zarzadów SM, skłócających członków SM, a jednocześnie, nie ustalając przerzystych zasad rozliczeń za pobierane media; spróbój wyjaśnić kiedyś w biurze SM, co kryje się dokładnie pod pozycjami czynszowymi, a zobaczysz jak cię tam (w tym biurze) po chamsku potraktują; jak najgorszego wroga, a przecierz to administracyjne tałatajstwo z SM, z ich zarządami i prezesami na czele, to TY utrzymujesz, a nie można tam się dowiedzieć podstawowych rzeczy; mam dość tej niewoli, nie po to gineli ludzie w stanie wojennym, żeby teraz byle prezesina narzucał mi, ile mam zużyć ciepła czy wody;
Dobrze piszesz , że wielu brakuje środków na godne życie . Zapominasz , że ceny wszystkich mediów nie zależą od "prezesa" czy pani w biurze. Dlaczego nie dyskutujesz o wielkości wynagrodzenia. Ceny bardzo wielu produktów zbliżone są do cen w europie. Wartość wynagrodzeń przeciętnego Kowalskiego niestety . I tu cały problem . Tu pomyślmy co dał rok 80
0
Panie prezesie Strzelec a ile pan pobrał na lewo prowizji za każdy ocieplony blok? 10% od bloku?
0
powinni tego prezesa i wiceprezesa zdjąć ich z pełnionej funkcji. To co oni robią to jest wielkie nie porozumienie. W tym artykule http://www.mmpulawy.pl/artykul/topniejacy-...iego-83304.html widać jak się interesują mieszkańcami. Mają ich gdzieś. Jak by to było mieszkanie którego z nich to moment by naprawili. Biorą pieniądze od ludzi a nic nieroba.Moze ktos w przyszloci zajmnie sie nimi bo to jest jedno wielkie za przeproszeniem GÓWNO.
0
duszno mi napisał:
Czlowieku nie myl pojęć i nie pisz bzdur.Ciepło rozlicza OPEC na ul.Izabeli a pobór wody MPWiK co do tego ma spółdzielnia.Mają rację ,że biorą się za cwaniaków,którzy mieszkać chcą za friko.Znam takich co całe życie siedzą w więzieniu w domu zostaje żona też nie skalała sie pracą tylko na garnuszku państwowym siedzi i co rok to prorok i reszta musi na to pracować.Opłaty czynszowe są wyliczone na pasku ,który doręcza administracja.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: