Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miasto i kościół tworzą ludzie i jeśli czegoś pragną to władze powinny się podporządkować decyzji mieszkńców i uszanować a postawa księży mnie dziwi, walka o symbole religijne powinny cieszyć kościół a nie być przeciwni nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różaniec był częścią krzyża. Winien wrócić na dawne miejsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na starość głowa się psuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja prababcia, onegdaj znany lubelski pedagog i wykładowca j. francuskiego jest osobą wierzącą. Nie religijną na pokaz. ale wierzącą. Nikomu z członków rodziny nie ma za złe ani lekkiego podejścia do spraw wyznaniowych, ani ateizmu. W wieku 82 lat nadal ma prawo pochwalić się witalnością oraz światłym intelektem. Modlitwę zachowuje dla samej siebie, a o wszystkich tych "walczących katolikach" wyraża się w kategoriach raczej chłodnych twierdząc, iż "ci żałośni ludzie niszczą religię przez nieetyczne zachowania oraz natarczywość w chęci zdominowania wspólnej przestrzeni publicznej"! Przyznaję mojej kochanej babci rację chociażby dlatego, że Kościół sam uczynił mnie kobietą pełną niechęci do farsy w postaci celebry i patetycznych deklaracji o potrzebie wzajemnego szacunku w sytuacji, kiedy hierarchowie bez jakichkolwiek zahamować grabią nasz wspólny majątek ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja prababcia, onegdaj znany lubelski pedagog i wykładowca j. francuskiego jest osobą wierzącą. Nie religijną na pokaz. ale wierzącą. Nikomu z członków rodziny nie ma za złe ani lekkiego podejścia do spraw wyznaniowych, ani ateizmu. W wieku 82 lat nadal ma prawo pochwalić się witalnością oraz światłym intelektem. Modlitwę zachowuje dla samej siebie, a o wszystkich tych "walczących katolikach" wyraża się w kategoriach raczej chłodnych twierdząc, iż "ci żałośni ludzie niszczą religię przez nieetyczne zachowania oraz natarczywość w chęci zdominowania wspólnej przestrzeni publicznej"! Przyznaję mojej kochanej babci rację chociażby dlatego, że Kościół sam uczynił mnie kobietą pełną niechęci do farsy w postaci celebry i patetycznych deklaracji o potrzebie wzajemnego szacunku w sytuacji, kiedy hierarchowie bez jakichkolwiek zahamować grabią nasz wspólny majątek ...
Książa podobnie jak politycy obiecują rzeczy niemożliwe, ale motłoch zawsze im zaufa , bo ma  względem nich kompleks niższości, ot cała tajemnica !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddajcie im ten Różaniec bo jak któraś z PISlamistycznych babci dostanie w swoje ręce automat to pozamiata wszystkimi jak leci. Z ich gangiem, którego bossami są PISowsie nasienia nie da się wygrać za pomocą grzeczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzę do kościoła nie popieram PIS ale jak ktoś kiedyś zgodził się na takie rozwiązanie krzyża i wspomnianego różańca po pracach, powinien przywrócić do pierwotnego kształtu a każdy kto walczy z wiarą i jej symbolami walczy z własnym dziedzictwem czy nam się to podoba czy nie. Nie zapominajmy że modlitwa dodawała sił w najgorszych momentach, spytajcie więźniów obozów czy politycznych w okresie stalinowskim jeśli jeszcze macie okazje bo jest ich coraz mniej dla których zrobiony różaniec z chleba był znacznie cenniejszy od pajdy czy bochenka chleba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na starość głowy się PISują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt się nie godził na ten różaniec, pojawił się bez żadnych zezwoleń, a po przebudowie skweru po prostu nie wrócił, bo nie było go w projekcie. Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prz\ed pałacem prezydenckim też NIE CHCIELI Krzyża i jaki to miało finał? Biskupi się wścierkli mi ujadały na koniec prezydentury B. Komorwskiego! Strach pomyślec co będzie teraz! Może znów świeta inkwizycja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddajcie im ten Różaniec bo jak któraś z PISlamistycznych babci dostanie w swoje ręce automat to pozamiata wszystkimi jak leci. Z ich gangiem, którego bossami są PISowsie nasienia nie da się wygrać za pomocą grzeczności.
różaniec wymyślili zakonnicy ,a może po prostu zmałpowali Malę z buddyzmu,i tak klepanie zdrowasiek uczynili  cnotą,dziwna ta religia ,powymyślana ,jak te sakramenty,spowiedzi i nieomylności,tyle zachodu ,żeby  zaprogramować łby do zbioru mamony i władzy nad tłumem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty tam autysta ,a nie mógłbyś kutafonie napisać jednego zdania,że życie jest do dupy i że ci sie nic nie podoba ,lub ,że nikogo nie lubisz ,ewentualnie,ze życie jest parszywe ,a potem sie umiera ,widzisz ćwoku cholerny ile możliwości ,a tak wklejasz te pierdoły ,za długie ,miejsce zajmujesz ,d*** zawracasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty tam autysta ,a nie mógłbyś kutafonie napisać jednego zdania,że życie jest do dupy i że ci sie nic nie podoba ,lub ,że nikogo nie lubisz ,ewentualnie,ze życie jest parszywe ,a potem sie umiera ,widzisz ćwoku cholerny ile możliwości ,a tak wklejasz te pierdoły ,za długie ,miejsce zajmujesz ,d*** zawracasz
Masz rację,te pierdoły już krótko mówiąc wku....ją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierni chcą.... macie kościoły to jeszcze mało? Może na środku skrzyżowania koło galerii Zielona jeszcze postawić monument z różańcem. Przesada....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różaniec w niczym nie przeszkadza a pomnik poprostu powinien wyglądać tak jak na początku to oczywiste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różaniec w niczym nie przeszkadza a pomnik poprostu powinien wyglądać tak jak na początku to oczywiste.
oczywiste ,to jest ,że jedynym bogiem jest allah ,a mahomet jego prorokiem ,zacznij te prawde powoli przyswajać buahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samolot przy kościele pod lasem też niech wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani internauci - krzyż to nie jest pomnik! To symbol wiary, chrześcijańskiej wiary. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moherowe berety i radio Maryja!!!!!!!!!!!!!!Wysupłajcie ze swoich bidowych emerytur,złóżta się i poprawią!!!A jak Rydzyk raz nie dostanie przekazu to z głodu nie umrze...DEBILE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja prababcia, onegdaj znany lubelski pedagog i wykładowca j. francuskiego jest osobą wierzącą. Nie religijną na pokaz. ale wierzącą. Nikomu z członków rodziny nie ma za złe ani lekkiego podejścia do spraw wyznaniowych, ani ateizmu. W wieku 82 lat nadal ma prawo pochwalić się witalnością oraz światłym intelektem. Modlitwę zachowuje dla samej siebie, a o wszystkich tych "walczących katolikach" wyraża się w kategoriach raczej chłodnych twierdząc, iż "ci żałośni ludzie niszczą religię przez nieetyczne zachowania oraz natarczywość w chęci zdominowania wspólnej przestrzeni publicznej"! Przyznaję mojej kochanej babci rację chociażby dlatego, że Kościół sam uczynił mnie kobietą pełną niechęci do farsy w postaci celebry i patetycznych deklaracji o potrzebie wzajemnego szacunku w sytuacji, kiedy hierarchowie bez jakichkolwiek zahamować grabią nasz wspólny majątek ...
Chylę czoła przed taką prababcią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...