Właśnie niedawno podczas jechania przez ulicę Kilińskiego na Włostowicach czułem jak pracuje moje nadwozie, każde wjechanie z prędkością nawet mniejszą niż 30 km/h na kolejnego hopa koła prawego boku, bo tak urządzony jest ten ruch ponieważ po prawej stronie jezdni wydzielono ścieżki rowerowe, to kolejne trzeszczenie mojego całkiem nowego kilkuletniego auta, i możecie domyślić się jak się poczułem, gdy kolejny najazd na garba spowodował pęknięcie szyby przedniej na wprost mojego wzroku. Kosztowało mnie to ponad 3 stówki, musiałem zrobić to za własne pieniądze bo znajom wytłumaczyli mi, że miasto napewno nie zapłaci mi za to, bo prezydent gotów jest zapłacic 3000 zł swoim prawnikom żeby oddalili mój pozew i jeszcze udowodnili, że jechałem za szybko, bo gdyby mi zapłacili musieliby płacić do us...nej śmierci tego miasteczka każdemu kto uszkodzi sobie auto. Wszystko jest OK, zgodne z projektem panów z Krakowa. Ciekaw jestem czy postawią słupki na wysepkach właśnie na Kilińskiego. W nocy są one zupełnie niewidoczne, nie mówiąc już o tym gdy pada deszcz albo napada śniegu. Kto wtedy zapłaci za uszkodzone samochody? I znów będzie, że napewno kierowca nie uważał, gadał przez telefon albo jechał za szybko! PARANOJA! Jeszcze nie tak dawno któryś z mieszkanców Włostowic mówił, że dobrzez że budują miasteczko, bo przynajmnie Cyganie nie będa szaleć, a tu jak się okazało i Romowie, i Polacy mają z nim problem nie do pozazdroszczenia. Czy RADNI miasta Puławy nie mogliby powstrzymac tych zapędów włodarzy w wydawaniu naszych pieniędzy, czy też są całkiem bezradni, a może pora na wykopki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz