Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hejt na PPNT za 3.. 2... 1...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, Dupy nie urywało, ale ujdzie. Zapisy do tych warsztatów to pomyłka. Powinno być kto pierwszy ten lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejt na PPNT za 3.. 2... 1...
Autor posta czuje pismo nosem. He he he.  Nie raz pisałem. Frekwencja nabijana imprezami dziecięcymi. Gdy pomine się  przymusowe lekcje dla dzieci w PPNT to wychodzi naga prawda a wykorzystaniu potencjału parku. Kilka konferencji a później  wiatr dalej hula po PPNT. Zaraz odezwie się propagandowa tuba UM uświadamiając nas jakie to mamy wielkie szczęście, że istnieje PPN. A ja się pytam. Jaki jest koszt utrzymania PPNT. Czy park zarabia na swoje utrzymanie, czy trzeba do niego dokładać z budrzetu miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stopien zapelnienia parku firmami to teraz ok 70 procent. W tej chwili dziala 28 firm. Rozumiem ze park nalezaloby zaorac? A moze idac za pomyslem jednego z radnych zrobic tam miejska droge krzyzowa? Dajcie parkowi szanse. Ma dopiero 3,5 roku a stopen zapelnienia podobny do Lubelskiego PNT. Ale grunt to hejt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...