Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ciekawe co to za pani doktor
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Milion złotych i ponad 5000 renty? Dwie osoby trzeba do opieki? to chyba lekka przesada, co się w tym nędznym kraju dzieje... Gdybym był tym dyrektorem to zamknąłbym szpital a ludzi rozesłał do domów, i niech się sąd martwi co dalej ...
0
Szkoda chłopca i jego matki ,lecz tak jest w polskich szpitalach LEKARZE CZEKAJĄ KIEDY DOSTANĄ KOPERTĘ- Z KASĄ .WTEDY BIORĄ SIĘ ZA PORZĄDNE LECZENIE
0
To dzieki Bogu ze nie jestes dyrektorem?
0
niewinny napisał:
Milion złotych i ponad 5000 renty? Dwie osoby trzeba do opieki? to chyba lekka przesada, co się w tym nędznym kraju dzieje... Gdybym był tym dyrektorem to zamknąłbym szpital a ludzi rozesłał do domów, i niech się sąd martwi co dalej ...
Skoro głowę nosisz tylko dla ozdoby to nie wypowiadaj się życzę ci abyś sam doświadczył takiej kasy i takiego nieszczęścia. Zobaczymy co wtedy powiesz! Moje malutkie dziecko zmarło, bo lekarka nie miała czasu zająć się moją osobą - załatwiała wyjazd na kolonię dla swego syna! Tylko ja nie miałam siły i możliwości dochodzić i udowadniać jej winy, a szkoda!
0
ja leżałam na patologii ciąży jakiś tydzień zanim się mną jakiśkolwiek lekarz zainteresował - dawali mi tylko tabletki, które jak sie okazało maja skutek uboczny - niedosłuch dziecka i faktycznie dziecko urodziło się prawie niesłyszące, jak się doczytałam skutków ubocznych stosowanych leków chciałam w mojej wściekłości podac lekarza do sądu ale rzeczywistośc z niesłyszącym dzieckiem mnie rozbiła, zajęłam się dzieckiem... ale dzięki za ten wyrok, może inni skorzystają
0
to podziękujcie za to Bolkowi i Tuskowi za to że nikt nie chce płacić szpitalowi za wasze leczenie, potem skarżcie się że lekarz nie chce się wami zająć PS. Jak znasz się lepiej na leczeniu to nie chodź do lekarza a lecz się sam/sama
0
I tak byc powinno!!! Teraz czekam na pierwszy wyrok za wypadek ktorego przyczna byl stan nawierzchni: http://tnij.com/nagaprawda POra najwyzsza zeby politykom i dzialajacych z ich nadania "menadzorom" przestala sie oplacac nieodpowiedzialnosc!!!
0
joko napisał:
ciekawe co to za pani doktor
A mnie bardziej interesuje co na to po za tym co powiedział lakonicznie dyrektor ,bo mając starszego wiekiem lekarza powinien się liczyć z tym że błąd może nastąpić bo tak to wynika z rachunku prawdopodobieństwa o czym właśnie dyrektor powinien wiedzieć i przewidywać a więc ,nie odsuwając jej od pacjentów czy nie powodując konsultacji poniekąd jest współwinny zaniedbania czy zaniechania bo można było tę panią przesunąć do np. przychodni i uniknąć tragedii młodej matki !.A swoją drogą to co chce wyegzekwować od podeszłej wiekiem lekarki ? jest naiwny czy głupi ja myślę że i jedno i drugie bo jeżeli tak nie jest to czy wymusił po tej tragedii na swoich lekarzach ubezpieczenia indywidualne od takich przypadków jak zła diagnoza ?!-wątpię .A gdzie są konsultacje z innym lekarzem na oddziale gdzie był ordynator położna ,no pytań wiele i dlatego taki wyrok sądu mnie nie dziwi bo te stają się już pomaleńku europejskie jak i zasądzone odszkodowanie zaś wiedza i kompetencje niektórych lekarzy NIE koniecznie i nie podnoszą się z racji choćby koligacji rodzinnych bo wiedzę medyczną dzieci lekarzy bardzo często wysysają z mlekiem matki -rzekomo -więc takich przypadków obym się mylił ale będzie coraz więcej !Bo lekarze Polscy są indywidualistami i sami chcą i podejmują decyzje nie zawsze słuszne ale czego się nie robi dla sławy ,kasy przy braku odpowiedzialności imiennej skoro za nimi stoi rodzina i korporacja a na taki indywidualizm mogą pozwolić sobie tylko wielcy a nie rodzinnie namaszczeni o czym dyrektorzy wszystkich szpitali powinni pamiętać .
0
Gość napisał:
to podziękujcie za to Bolkowi i Tuskowi za to że nikt nie chce płacić szpitalowi za wasze leczenie, potem skarżcie się że lekarz nie chce się wami zająć PS. Jak znasz się lepiej na leczeniu to nie chodź do lekarza a lecz się sam/sama
A co ma do odbierania porodu Bolek czy inny ktoś!! To lekarz, któremu płacą (nieważne ile), lekarz który uczył się, skończył studia, złożył przysięgę - ma obowiązek LECZYĆ i POMAGAĆ. Jeśli mu z jakiegoś powodu to nie odpowiada, to niech się zwolni i idzie robić buty. Przynajmniej nikt przez nieudacznika nie będzie kaleką, a najwyżej złamie sobie źle osadzony obcas!!! Nie mieszajcie do wszystkiego polityki.
0
Jeżeli ten wyrok miałby być kazusem w sprawach tej podobnych to już dzisiaj można postawić w stan upadłości wiele szpitalnych placówek . Nie rozumię dlaczego moje pieniądze ze składki zdrowotnej mają być pożytkowane na zadośćuczynienie za czyjąś nieodpowiedzialność.Przecież ta pani"doktor" otrzymywała godziwe wynagrodzenie za wykonywaną pracę .Murarz kiedy dopuści się szkody ponosi odpowiedzialność materialną... a pani doktor nie????????????.
0
Chłop Polski napisał:
Jeżeli ten wyrok miałby być kazusem w sprawach tej podobnych to już dzisiaj można postawić w stan upadłości wiele szpitalnych placówek . Nie rozumię dlaczego moje pieniądze ze składki zdrowotnej mają być pożytkowane na zadośćuczynienie za czyjąś nieodpowiedzialność.Przecież ta pani"doktor" otrzymywała godziwe wynagrodzenie za wykonywaną pracę .Murarz kiedy dopuści się szkody ponosi odpowiedzialność materialną... a pani doktor nie????????????.
Co Ty bredzisz , jesli murarz ma firme , ta firma jest on sam to tak bierze odpowiedzialnosc , ale jesli jest firma budowlana ktora zatrudnia 30 murarzy dekarzy itd i jesli cos sie popsuje to obciazana jest firma , ktora ewentualnie bedzie scigac murarza ktoremu placi
0
niewinny napisał:
Człowieku chyba nie wiesz co mówisz pewnie jesteś siuśmajtek i nie masz pojęcia co to znaczy opiekować sięw takim stopniu niepełnosprawnym dzieckiemCałe szczęście że takich głupoli a AM nie przyjmują
0
Beduin napisał:
A mnie bardziej interesuje co na to po za tym co powiedział lakonicznie dyrektor ,bo mając starszego wiekiem lekarza powinien się liczyć z tym że błąd może nastąpić bo tak to wynika z rachunku prawdopodobieństwa o czym właśnie dyrektor powinien wiedzieć i przewidywać a więc ,nie odsuwając jej od pacjentów czy nie powodując konsultacji poniekąd jest współwinny zaniedbania czy zaniechania bo można było tę panią przesunąć do np. przychodni i uniknąć tragedii młodej matki !.A swoją drogą to co chce wyegzekwować od podeszłej wiekiem lekarki ? jest naiwny czy głupi ja myślę że i jedno i drugie bo jeżeli tak nie jest to czy wymusił po tej tragedii na swoich lekarzach ubezpieczenia indywidualne od takich przypadków jak zła diagnoza ?!-wątpię .A gdzie są konsultacje z innym lekarzem na oddziale gdzie był ordynator położna ,no pytań wiele i dlatego taki wyrok sądu mnie nie dziwi bo te stają się już pomaleńku europejskie jak i zasądzone odszkodowanie zaś wiedza i kompetencje niektórych lekarzy NIE koniecznie i nie podnoszą się z racji choćby koligacji rodzinnych bo wiedzę medyczną dzieci lekarzy bardzo często wysysają z mlekiem matki -rzekomo -więc takich przypadków obym się mylił ale będzie coraz więcej !Bo lekarze Polscy są indywidualistami i sami chcą i podejmują decyzje nie zawsze słuszne ale czego się nie robi dla sławy ,kasy przy braku odpowiedzialności imiennej skoro za nimi stoi rodzina i korporacja a na taki indywidualizm mogą pozwolić sobie tylko wielcy a nie rodzinnie namaszczeni o czym dyrektorzy wszystkich szpitali powinni pamiętać .
Ta konowałka wcale nie jest w tak podeszłym wieku, w formie jest dobrej i w dodatku przyjmuje pacjentki w jednej z przychodni w Puławach, wcale nie przejmuje się sytuacją w jakiej jest rodzina niepełnosprawnego dziecka - za to bardzo lubi chodzić na tzw rauszu i chyba to jej wychodzi najlepiej. Nigdy nie miałabym odwagi być jej pacjentką
0
484D58 napisał:
Ta konowałka wcale nie jest w tak podeszłym wieku, w formie jest dobrej i w dodatku przyjmuje pacjentki w jednej z przychodni w Puławach, wcale nie przejmuje się sytuacją w jakiej jest rodzina niepełnosprawnego dziecka - za to bardzo lubi chodzić na tzw rauszu i chyba to jej wychodzi najlepiej. Nigdy nie miałabym odwagi być jej pacjentką
Jeżeli jest jak piszesz to uzasadnionym posunięciem dyrektora będzie dochodzenie roszczeń od lekarki i jestem za pod warunkiem że nie rozmydli się to co zapowiada bo o ile dobrze zrozumiałem to on rozważa taką ewentualność ,zaś w moim i nie tylko w moim odczuciu odpowiedzialność lekarska musi być indywidualna !I aby zapobiegać odszkodowaniom z funduszu szpitalnego lekarz powinien ubezpieczać się indywidualnie od błędów bo te były są i będą tylko my obywatele nie możemy za to ponosić odpowiedzialności i płacić !Ale jeżeli wchodzą w temat firmy ubezpieczeniowe to te wymagają kwalifikacji i w zależności od nich jak i od stażu takie będą składki więc tych niby przeszkolonych z dyplomem lek.med. stawki przy krótkim stażu będą bardzo wysoki a im wyższe kwalifikacje tym stawka płaconej składki niższa i tego lekarze się boją jak ognia że nie wyjdą na swoje a podnoszenie kwalifikacji to odrębny temat bo nie każdy może je podnieść bez układów koneksji -rodzinnych to coś jak z aplikacjami prawniczymi niby prawników brak ,sprawy trwają latami ale na aplikacje dostają się ci którzy są namaszczeni a jak PIS chciał to zmienić to jakie larum podnieśli ? Ale w naszym kraju wiele należało by zmienić by takich ludzi którzy czują się ponad prawem sprowadzać na ziemię i ELIMINOWAĆ jak i tą panią lekarkę tylko kto to zrobi skoro w korporacji siedzą sami swoi a prawda ze kruk krukowi oka nie wykole jest nadal aktualna choć i z tym można sobie poradzić trzeba tylko chcieć .A jeżeli ta pani chodzi na cyku przypilnować i zgłosić nawet do innego miasta na Policję czy CBŚ pomogą jeżeli może mieć w tym środowisku układy z Lublina do Puław jest tylko 50 km a niebezpieczną wrzodziankę trzeba wyciąć .Zaś sam wyrok uważam za całkowicie słuszny i tu sędzia stanął na wysokości zadania pogratulować mu rozwagi i mądrości w osądzie szkoda w tym tylko dziecka i matki ,ale ludzką głupotę trudno czasami jest naprawić .
0
TO PRAWDA. TA LEKARKA PRZYJMUJE W PRYWATNEJ PRZYCHODNI W CENTRUM PUŁAW. MA BRUDNE PAZNOKCIE I ZDRAPANY LAKIER NA NICH. BYŁAM RAZ U NIEJ I WYSZŁAM Z GABINETU Z OBRZYDZENIEM...
0
Dość tej nagonki na lekarzy ! Oni muszą dostać podwyżki bo głodują ! Jak im podwyżek i immunitetu nie dacie i nagonki nie zakończycie, to zaraz jutro, wszyscy wyjadą i kto nas będzie leczył ?
0
mądry inaczej napisał:
Dość tej nagonki na lekarzy ! Oni muszą dostać podwyżki bo głodują ! Jak im podwyżek i immunitetu nie dacie i nagonki nie zakończycie, to zaraz jutro, wszyscy wyjadą i kto nas będzie leczył ?
Dosc juz !!! - to bledow lekarskich i braku odpowiedzialnosci za nie !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: