Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Może Puławianie pomogą

Utworzony przez Marta, 19 lipca 2011 o 21:54
Witam - zapraszam do głosowania na plac zabaw dla dzieci w Kaznowie. Wystarczy kliknąć w link poniżej. http://100latnivea.p...cja?inv=atram44 Firma NIVEA PolskaSp.o.o., z okazji swego jubileuszu 100 lecia finansuje i buduje 100 pięknych placów zabaw na terenie całej Polski. Ponieważ w Puławach nie została zgłoszona żadna lokalizacja, to może znajdą się chętni, życzliwi i wspomogą małą lubelską wieś. Bardzo, bardzo PROSIMY. Głosowanie trwa do 31 października bieżącego roku. Aby POMÓC nam BUDOWAĆ, należy dokonać jednorazowej rejestracji na stronie producenta. Później można już oddawać głosy - każdego dnia jeden. Tylko przy wsparciu chętnych i życzliwych możemy osiągnąć sukces. W konkursie zwyciężą te lokalizacje, które otrzymają największą ilość Głosów Internautów. Zajmie to tylko chwilkę, a zrobią Państwo naprawdę coś dobrego. Należy szukać gmina Ostrów Lubelski, a następnie wybrać ten z lokalizacją w Kaznowie. Jest nas niewielu, dlatego bez PEĹŁNEJ MOBILIZACJI i pomocy "Ludzi dobrej woli" nie mamy szans osiągnąć celu. Dodam, że mamy realne szanse, bo zajmujemy aktualnie pozycję 95.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
LENARTOWICZ Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: