Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
-------------------------------MUZYK   MUSI    IŚĆ   I   KOMPROMITOWAĆ    PRAWO   POLSKIE !---------------- Tylko  tak  prosimy  skonstrułować  oskarżenie  aby  oprócz  ODSZKODOWANIA  poleciał  " na  zbitą  buzie   "  także  Sędzia ,  bo  przecież  nawet  w  wojsku  ZŁYCH  ROZKAZÓW  SIĘ  NIE  WYKONUJE ! . Ale   podobne  wariactwo  prawne  miał  mój  kolega  w  Lublinie  który  "na  śmierć  i  życie"  toczył  "boje" o  schodki  na  Jego  posesji  do  Jego  domu  (sic?). .   Dojdzie  do  tego , że  nawet  będzie  musiało  sobie małżeństwo  uzgodnić  "program  igraszek"  i  mieć  z  urzędu  na...pozwolenie   we  własnym  domu, włas nym  łóżku  z  własną  ślubną  żoną ... koniec  świata ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając ten artykuł widać że OSZOŁOMY JESZCZE PRACUJĄ W SĄDACH - a kase biorą dużą... WSTYD p..OSZ.- sędziowie.WEŻCIE SIĘ DO LOGICZNEGO MYŚLENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak to się ma do samowolki Romów we Wrocławiu ? co to za prawo ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dali by spokój człowiekowi, zalegalizowali by tą "budowę" i kropka... ale nie - męczą człowieka karami za postawienie jakiejś szopy z drewna na własnej działce. AMBER GOLD zajebał miliony Polakom a syn Tuska w to zamieszany.... i .... nie ma silnych... a tu za szopę gościa karają.... co to ku*** za kraj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Acha - jeszcze jedno - bo przypomniała mi się sprawa księdza Natanka, który nabudował od groma budowli ale tamtejszy Inspektorad Nadzoru Budowlanego rozkłada ręce i nioc nie może zrobić ani ukarać - to jest władza pieniądza. Ksiądz Natanek nie do rusdzenia za mnóstwo nielegalnych budopwli , a zwykły człowiek po łapach dostaje za jedna szopę z drewna.... poczytajcie... http://uwaga.tvn.pl/59026,news,,samowolka_budowlana_ks_natanka,reportaz.html   Widac w tym kraju Tuska - ojca sprawidliwości - jest miejsce dla równych i równiejszych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kraj. Coraz bardziej go nienawidzę i coraz bardziej utwierdzam się w przkonaniu, że ten kraj nie jest dla mnie. Dlaczego oni zawsze tak utrudniają komuś życie? Co komu przeszkadza domek, w dodatku taki uroczy. Gdybym była w takiej sytuacji, to zleciłabym spawaczowi wykonanie element konsrukcyjny o wymiarach podstawy domku, do której zamontowane zostały by płozy albo koła, jak w "Wozie Drzymały". I niech spadają na drzewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm   Ja bede strzelal do kazdego kto wejdzie na moją posiadłość !!!! Niech kurwa nawet prezydent albo papierz przyjdzie ! Bede walił jak do kaczek !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety to polska i polskie urzedasy z powietrzem. w bani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ci przy korycie nie maja sie czym do kurwy nedzy zajmowac niz taka szopa. Co za jebniety kraj ta polska. Polaki to jednak w wiekszosci nienormalni ludzie. Niech sobie gosc ma szpoe w koncu to jego ziemia I moze sobie tam wybudowac cala wioske drewnianych szop I huj wan do tego. Panie muzyk bron sie Pan zazkarzyc ten durny kraj do Strasburga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA SWOJWJ POSESJY WYBUDOWAL I ZOSTAL UKARANY CHYBA WTYM NASZYM KRAJU USTANAWIAJA PRAWO NIE NORMALNI LUDZIE POWINIEN ODDAC SPRAWE DO STRAZBURKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...