Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myśliwi tuż obok rezerwatu. Będą musieli przestawić ambony łowieckie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2018 r. o 20:11 Powrót do artykułu
A co tu się dziwić, że dziki ciągle te ambony przewracają? Przecie one wyglądają zupełnie jak wieże strażnicze w Auschwitz-Birkenau i zdaje się tam też były limity...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty wieśniaku obozem gdzie ginęli ludzie sobie mordy niewycieraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tych myśliwych to niezłe szajbusy, no i orły, sokoły, snajpery: "Musimy wystrzelać limit narzucony przez ministerstwo, bo inaczej grożą nam kary finansowe"...a za strzelanie kilka metrów od rezerwatu to już kary finansowe nie grożą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Panie NadLeśniczy litości - skąd że strzelali w kierunku przeciwnym niż rezerwat ta pewność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w leśnictwie Chmiel wyrżnięto las do gołej ziemi - do samej granicy rezerwatu. wygląda co najmniej dziwnie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dlatego że nawet dziki wiedzą iż zakazany jest wstęp do rezerwatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w SB,jestem w PiS,możecie mnie pocałować w zwis.Ambony będą stały tam gdzie chcemy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak stały tak stoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Byłem w SB,jestem w PiS,możecie mnie pocałować w zwis.Ambony będą stały tam gdzie chcemy!!!
Marzyciel... PIESZCZOCH! Niech cię konkubina całuje w ubeckiego zwisa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pozytywnie zdziwiony. Leśnicy i myśliwi (za sprawą wyskoków Szyszki) mają bardzo złą opinię. Stawiałem na to, że leśnicy każą odpie..olić się "awanturnikom", którzy czepiają się "biednych" leśników. Tak trzymać! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że nakazali przestawienie ambon tym zarozumiałym zabójcom. Oby to znacznie utrudniło zabijanie zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest jakąś tajemnicą że myśliwi stosują nęciska oraz paśniki własnie po to żeby zwierzyna możliwie jak najdłużej trzymała się ich obwodu. "Etyczni" myśliwi napisali sobie prawo w którym zakazali strzelania przy paśnikach ale jeśli 500m dalej jest nęcisko to tam już walą. Zwierzyna ma doskonały węch i nawet parę kilometrów jest w stanie przejść gdy poczuje zapach gotowanej kukurydzy na przykład. Także przestawienie ambon niczego nie zmienia. Powinien być kilku kilometrowy pas bezpieczny od granic Parków Narodowych do miejsc gdzie można polować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...