Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na bulwarze nad Wisłą nie wypijesz

Utworzony przez bania, 31 marca 2010 o 22:37 Powrót do artykułu
"wszystko jest ładnie i pięknie póki guma nie pęknie" Przepis z dupy wzięty, bo nkt tam nie upilnuje młodzieży zeby nie piła alkoholu. Kamera jest, ale jedna, na końcu bulwaru nic nie zarejestruje. Byłem tam wczoraj i co zobaczyłem? Betonowe ławki powrzucane do wisły.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Zakaz picia alkoholu w tym miejscu nie był prawnie uregulowany" Panie radny, czy znana jest panu i pańskim kolegom treść ustawy o wychowaniu w trzeźwości: art.14 ust.2a cyt."Zabrania się spożywania napojów alkoholowych na ulicach, placach i w parkach, z wyjątkiem miejsc przeznaczonych do ich spożycia na miejscu, w punktach sprzedaży tych napojów." Ustawa została opublikowana w Dz.U. z 2007 roku poz.70 nr 473. Miłej lektury!
0
BULWAR to nie jest ani plac, ani park, ani tym bardziej ulica. Wiec nie widze podstaw prawnych aby pic na bulwarze. Występuje tu swoista luka prawna;), która nie obejmuje wszystkich miejsc. Tak wieć Panu Radnemu znana jest treśc tego art. Pozdrawiam alkofil
0
Gość napisał:
BULWAR to nie jest ani plac, ani park, ani tym bardziej ulica. Wiec nie widze podstaw prawnych aby pic na bulwarze. Występuje tu swoista luka prawna;), która nie obejmuje wszystkich miejsc. Tak wieć Panu Radnemu znana jest treśc tego art. Pozdrawiam alkofil
OK, w takim razie można chlać na schodach, bramach, podwórkach, parkingach, przystankach... Może jeszcze na dziedzińcach (bo to nie plac), cmentarzach (wszak to nie park), chodnikach (jeśli to nie ulica). Qrcze nawet nie wiedziałem że w RP mamy taki raj
0
dlaczego można palić w miejscu publicznym a napić si jednego piwa już nie można tylko trzeba płacić kilka zł więcej żeby usiąść po drugiej stronie ogrodzenia w ogródku piwnym
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: