Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na tę inwestycję mieszkańcy Puław czekają od lat. Wkrótce ruszą przygotowania do budowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2017 r. o 18:53 Powrót do artykułu
"na pomoc chemicznego koncernu, bez której Puławom" / nie można napisać że od Grupa Azoty Puławy albo Grupa Puławy :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadnę - przetarg na budowę hali, której inwestorem jest Urząd Miasta Puławy wygra firma, która tak "świetnie" i "uczciwie" wykonała skwerek za kilkanaście banieczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie czerwone że aż po oczach daje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Niech zgadnę - przetarg na budowę hali, której inwestorem jest Urząd Miasta Puławy wygra firma, która tak "świetnie" i "uczciwie" wykonała skwerek za kilkanaście banieczek.
  Przecież własnie ta firma wygrała przetrag na modernizację Domu Chemika. Dziekujemy panie GROBEL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hala halą ze czy miasto stać na utrzymanie kolejnego obiektu? Park technologiczny miał być strzałem w dziesiątkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie konkretnie przy ul. Lubelskiej ma stanąć ta hala ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następna inwestycja w Puławach która będzie niewypałem. Hala sportowa będzie na wyłączność sponsora Azoty Puławy. A miasto będzie pompować pieniądze w utrzymanie. Pokażcie mi chociaż jedna inwestycję która jest wykorzystana przez mieszkańców "zero" no może dwie tylko, ze są to sezonowe tj. park wodny chociaż za mały jak na potrzeby Puław przydała by się rozbudowa i lodowisko chociaż nie wiadomo czy będzie w tym roku otwarty). A pozostałe marina jeden wielki ściek i szambo w lecie nie da się przejść tak śmierdzi, skwer niepodległości po opadach deszczy jedno bagno, stadion może 20 dni w roku wykorzystany. Uważam, że lepszą sprawą było by rozbudowa Parku wodnego oraz budowa wraz z halą sportową nowych krytych basenów. Podobno obok hali w przyszłości mają powstać nowy kryty akwapark - jakoś w to nie wieżę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To będzie najdroższa zabawka radnych PiSu i pana prezydenta Grobla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac po tartaku obecnie targowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie miasta teraz mają aquapark czynny cały rok np. Chełm  turyści odwiedzający nasze miasto na pewno by korzystali duży aquapark  jest też w Krakowie bardzo dużo  wycieczek szkolnych jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza PiS w Puławach robi sobie igrzyska, a suweren jako ciemny lud znowu kupuję bajkę. Ciekawe po ile będą bilety na mecze w tej hali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy mają zakońzyć?!! Za 3 lata?!! Myślałem że góra 2... Po drugie Azoty nie dorzucą ani grosza, bo tną wszystkie koszty jak leci i nie wydaje mi się, żeby za rządów Pis podpisali nawet kolejną umowę sponsoringową za 2 lata. A dopóki nie będzie hali, to KS Azoty nie będą grały w dalszych rundach ani pucharu ehf ani LM, a więc nie osiągną zdolności samofinansowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim coś się tam będzie działo to jeszcze dużo oj dużo czasu minie a skąd wiem nie powiem ale wspomnienie moje slowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy fanklub kibiców, który tak ochoczo krzyczał za budową hali teraz dobrowolnie sam siebie opodatkuje i dorzuci część na budowę, a później będzie się dokładam do utrzymania obiektu skoro to takie bardzo potrzebne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA KOGO TA HALA. HOBBY UPRAWIA SIĘ ZA SWOJE PIENIĄDZE, A NIE ZA KASĘ PODATNIKÓW. MIESZKAŃCOM WYDAJE SIĘ ŻE JAK BEZPOŚREDNIO NIE PŁACĄ Z WŁASNEJ KIESZENI, TO JEST OK! ALE TO NIE PRAWDA. URZĘDNICY ZADŁUŻAJĄC MIASTO, ZADŁUŻAJĄ WAS, DRODZY MIESZKAŃCY PUŁAW. PUŁAWY TO NAJBARDZIEJ ZADŁUŻONE MIASTO LUBELSZCZYZNY. W RAMACH SPŁATY DŁUGÓW, MIASTO SPRZEDA WODOCIĄGI, OPEC, ORAZ INNE SPÓŁKI PODLEGŁE MIASTU. WTEDY ZOBACZYCIE ILE KOSZTUJE WODA,ORAZ INNE MEDIA. DOBRY GOSPODARZ, TO TEN CO WYDAJE TYLE, ILE MA. PRZYPOMINAM SŁOWA PANI MARGARET T. "NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO, JAK PIENIĄDZE PUBLICZNE. ŻEBY KOMUŚ DAĆ, TRZEBA KOMUŚ ZABRAĆ" POZDRAWIAM "WŁADZUCHNĘ" M. PUŁAWY. A MOŻE NAJWYŻSZY CZAS UPORZĄDKOWAĆ KANALIZACJĘ SANITARNĄ, ŻEBY FEKALIA NIE WYPŁYWAŁY Z KANALIZACJI DESZCZOWEJ. A CO NA TO OCHRONA ŚRODOWISKA. K. W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...