Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Naczelnik z puławskiej komendy prowadził po pijanemu. Policjant pożegna się z mundurem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2017 r. o 11:49 Powrót do artykułu
Chłopkowi dasz władzę to atrament wypije. Takie wiejskie szuje pracują w kpp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam kilku takich cwaniaczków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W plutonie chyba, w innych wydziałach sa normalni i kumaci ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyba masz rację miałem do czynienia w trakcie interwencji - poziom intelektualny żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla gościa z 24.02. godz. 12:00 i tu bym się kłócił podając przykłady, lecz mi się jakoś ... do twojego poziomu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto został w plutonie? mówią że ci którzy nie nadaja sie do innych wydziałów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny panie z godz.10:59 częściowo masz rację, ale jednak kilku policjantów z tej brygady są konkretni. Można ich policzyć na palcach jednej ręki. Reszte to osoby które wydaje sie im, że zjadły rozumy. Poziom ich pracy i wiedzy można określić jednym słowem - pietruszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glonojady, Pampersy i strzelanie z ucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te wasze wypowiedzi zastanawiam się czy policja to szkoła podstawowa czy przedszkole... Wasze wypowiedzi- masakra.... Jakoś świadek już po przesłuchaniu mogę jedynie oswiadczyc że gdybym wiedziała że to policjant kieruje tym samochodem wcale bym nie zadzwoniła bo potraktowano mnie jak przestępcę adwokat wyciąga sprawy wcale z tym nie związane nawet nie wiem w jakim celu... Ale spokojnie spokojnie nie dam się tak łatwo Panowie Policjanci.... Dziś się dowiedziałam że piło was trzech w tym samochodzie i pozwoliliscie odjechać pijanemu autem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie żeby robić w tych innych (lepszych) wydziałach trzeba mieć odpowiednie zaplecze i predyspozycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadek - pocałuj nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ci mogą zrobić policjanci - szczególnie puławscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację sami walczą o przezycie. w komendzie takiej atmosfery jeszcze nie było choć i tak jest lepiej po wykopaniu PTAKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisz się imieniem i nazwiskiem to NAPEWNO Cię cmokne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie są pudelki nielota jakoś cicho siedzą, co nie ma kto głaskać piesków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej komedzie panuje tylko jedna wielka bitwa o przetrwanie za wszelka cene nie wazne czy za cene jakiegos kolegii z pracy czy tez nie wazny jest efekt reszte zamiecie sie pod dywan, ale czy tym razem sie uda???? Swiadek nie zastanawiales sie czy isc z tym wszystkim do telewizji jesli tak cie traktuja to walcz nie daj sie!!!!!!!!!!!!!! Sporo osob jest za toba!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PTAK zrobił się z siebie furmanem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PTAK to człowiek bez kultury i taktu. Myślał, że nic go nie ruszy. A jednak karierę zakończył jak żaden inny szef. Wstyd - pozdrawiam buraka ktutkozębnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś trafił w 10. Mój poprzednik. - masz całkowitą rację. PTAK chciał być szefem a nie miał pojęcia jak sie rządzi ludżmi. Brak kultury chamstwo zakpńczy,ło karierę i niech teraz robi jak furman - tylko do tego sie nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytasz kto został w plutonie normalni ludzie tzw. buraki jak nas nazywacie wy nie macie do nas szacunku i wice wersa. A tak naprawdę wy szlachta inteligencja jesteście w amoku wyścigu szczurów w kanalizacji ściekowej macie klapki na oczach nie interesuje was to co wokół was się dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...