Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech powstaje taki hotel,ale z prywatnych funduszy,a nie z programów pomocowych.One powinny służyć na zabezpieczenie pomieszczeń mieszkalnych ludziom biednym okradzionym przez władzę i rodzimych złodziei.Chyba się komuś coś poplątało z programami i dalej przyswajają sobie nienależne fundusze.Tuskoland jest miejscem i czasem sprzyjającym nielegalnym procederom.Teraz kwitnie wałęsoskie TKM.Gorzej bo partia ,ktora ma hasło"żywią i bronią" uczestniczy w złodziejskim procederze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1 to nie jest ani apartament , ani na drzewie , prawdziwe sa zawieszone na linach na drzewach lub rozbudowane domki na drzewach . a to jest domek letniskowy taki jak nad jeziorami tylko umieszczony na wysokich palach nad wawozem . pytanie jakim cudem w lesie dostali pozwolenie na budowe?   ogolnie  zabawa dla japiszonów z warszawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porąbało ludzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu wiedziałam że odezwa sie hejterzy.  :((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 300 zł za dobę to rzeczywiście musi być apartament. Tylko zastanawiam sie jak rozwiazali umiejscowienie wc. Mam nadzieje że nie tak jak w sredniowiecznych zamkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak cudem powstało to na skraju wąwozu? Straszne, że idąc na spacer, będą zabierać prywatność oczy gości, pomysł ciekawy, ale nie tutaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się podoba. Jak dostali zezwolenie na budowę ? A kogo to obchodzi ? :) Super, że coś takiego jest. Dzięki takim innowacjom jest szansa na to, że Nałęczów nie będzie miał tylko miana umieralni i geriatryka, że w końcu coś się ruszy i ludzie zaczną myśleć, że Nałęczów zacznie być w końcu interesującym miastem dla wieku mniej niż 60. Niech takie domy powstają wszedzie w naszym mieście :)   Bedzie taniej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny za dobę wahają się od 240 do 390 zł.   --- co??? Buhahahahahaha...... :D Na drzewo za 390zł?........ buhahahahahaha.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie techniczne - sra się przez okno? Czy gdzie? No bo rur kanalizacyjnych nie widzę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiejesz się z ceny ? :) jak by było 100 takich apartamentów to ceny wahałyby się miedzy 25-50 zł ale że są 3 to są takie ceny jakie sa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdanie pomysł super innowacja naszego miasta wreszcie ( może ) przyniesie efekty. Idiotami są ci którzy piszą i myślą że drogo i że wysrać się nie ma gdzie!! Więc ja proponuję jechać do murowanych zimnych obschłych tanich hotelików a nie w plener. Mimo że jeszcze tego nie widziałam gratuluje pomysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyło zajrzeć na ich facebooka i polowa komentarzy okazała się zbędna :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu autor się nieco pomylił... To nie jest pierwszy taki hotel,  na pomorzu jest już hotel na drzewach, i ma do tego więcej apartamentów.   https://www.facebook.com/media/set/?set=a.659743774058611.1073741833.262355313797461&type=1  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apartamenty mają bieżącą wodę i kanalizacje w każdym jest łazienka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...