Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nałęczów drży o kuracjuszy i stawia fotoradar

Utworzony przez VIP, 2 listopada 2009 r. o 21:09 Powrót do artykułu
Odrazu przetarg na kosz na śmieci. A swoja droga to tak sie zastanawiałem po co w Nałęczowie ta straż miejska... juz wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starażnicy i władze tego kurortu powinni skupic się na BUDOWIE PRZYZWOITYCH MIEJSC PARKINGOWYCH, A NIE NA KARANIU źle parkujących kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuracjent... no normalnie prawie posikałem się ze śmiechu... "kuracjent". . . buahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to nie Nałęczów. (na zdjęciu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie chcę przejeżdżać przez Nałęczów (a muszę!!!!). Może władze niby kurortu wysiliłyby się i pomyślały o obwodnicy. Jazda z prędkością 40km/h przez całe miasto tylko denerwuje kierowców. Tym bardziej, że droga na Kazimierz Dolny biegnie w sąsiedztwie parku... Ile tam tirów, gdy w CB pada hasło "ITD na 17" Czy ktoś mierzy stężenie "smrodów" w parku położonym poniżej drogi?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszę napisał:
A ja nie chcę przejeżdżać przez Nałęczów (a muszę!!!!). Może władze niby kurortu wysiliłyby się i pomyślały o obwodnicy. Jazda z prędkością 40km/h przez całe miasto tylko denerwuje kierowców. Tym bardziej, że droga na Kazimierz Dolny biegnie w sąsiedztwie parku... Ile tam tirów, gdy w CB pada hasło "ITD na 17" Czy ktoś mierzy stężenie "smrodów" w parku położonym poniżej drogi?????
ZGADZAM SIĘ W 100 % , niech Pan Ćwiek weźmie się za budowę miejsc parkingowych, obwodnicy a nie za karanie kierowców i pjaczków miejskich. Rozpieprzył wszystkie pieniądze gminne i teraz szuka jeleni którzy go będa sponsorować. Panie Ćwiek z Pana burmist jak z koziej .... traba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pomyślałby pan burmistrz o ludziach ,którzy pracują w Nałęczowie i zorganizował im jakiś parking zamiast nasyłać straż miejską.Nas przy zarobkach nałęczowskich nie stać na mandaty.może inny sposób znajdzie się na zapełnienie kasy gminy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
120 tysiaków? Za co? Za ten szmelc? Jakiś słupek z blaszaną budką wart co najwyżej 1000zł. BEBECHY radaru i szkolenia to 119 tysięcy? Ktoś tu doi tą krowę zwaną społeczeństwem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
120 tysiaków? Za co? Za ten szmelc? Jakiś słupek z blaszaną budką wart co najwyżej 1000zł. BEBECHY radaru i szkolenia to 119 tysięcy? Ktoś tu doi tą krowę zwaną społeczeństwem...
A kto doi...? Pan Ćwiek, bo pewnie to jego pierwsza i ostatnia kadencja !!!!!! Co z Pana obietnicami wyborczymi???? !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda,podstarzałe KU..KUUUU..racjuszki umotane w środowiskowe miłostki lezą pod samochody niczym robudzone wiosennym słońcem żaby. Trzeba na to uważać ze zdwojoną uwagą bo nawet gęś,wydaje się więcej poświęcać uwagi temu co robi....-Pozdrawiam :Helę S. ,Wiesię M. ,Irenkę M. (jak one chciały iść do chłopa,nawet przed pędzącym sąmochodem).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internauci pytaja z kond cena radaru 120 tys zlotych co to za monopolista ustala cene czy to nie sa krecone lody Rysio Miro -Grzesio cos na wzor .Panie wojcie Naleczowa nalezy pomyslec o miejscach parkingowych dla przyjezdnych ,kuraciuszy czy EURO 2012 dotyczace kibicow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem gdzieś wypowiedź P.Rumnińskiego że ma to byc przenośny fotoradar, więc pewnie strażnicy będą go wozić rowerami od 8 do 16 bo pracują tylko 8 godzin i oczywiście wolne wekendy gdzie nie można przejść chodnikiem bo są zaparkowane samochody. WSTYD PANIE BURMISTRZU. A liści z chodników tez nie ma kto zamieśc, a na fotoradar wywalić 120 tys to lekka ręką się wydaje , bo Panie Ćwiek to nie z Pana kieszeni. Tak dziadoskiego gospodarza to chyba Nałęczów nie miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...