Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nałęczów drży o kuracjuszy i stawia fotoradar

Utworzony przez VIP, 2 listopada 2009 o 21:09 Powrót do artykułu
Odrazu przetarg na kosz na śmieci. A swoja droga to tak sie zastanawiałem po co w Nałęczowie ta straż miejska... juz wszystko jasne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Starażnicy i władze tego kurortu powinni skupic się na BUDOWIE PRZYZWOITYCH MIEJSC PARKINGOWYCH, A NIE NA KARANIU źle parkujących kierowców.
0
kuracjent... no normalnie prawie posikałem się ze śmiechu... "kuracjent". . . buahahaha
0
Toż to nie Nałęczów. (na zdjęciu)
0
A ja nie chcę przejeżdżać przez Nałęczów (a muszę!!!!). Może władze niby kurortu wysiliłyby się i pomyślały o obwodnicy. Jazda z prędkością 40km/h przez całe miasto tylko denerwuje kierowców. Tym bardziej, że droga na Kazimierz Dolny biegnie w sąsiedztwie parku... Ile tam tirów, gdy w CB pada hasło "ITD na 17" Czy ktoś mierzy stężenie "smrodów" w parku położonym poniżej drogi?????
0
muszę napisał:
A ja nie chcę przejeżdżać przez Nałęczów (a muszę!!!!). Może władze niby kurortu wysiliłyby się i pomyślały o obwodnicy. Jazda z prędkością 40km/h przez całe miasto tylko denerwuje kierowców. Tym bardziej, że droga na Kazimierz Dolny biegnie w sąsiedztwie parku... Ile tam tirów, gdy w CB pada hasło "ITD na 17" Czy ktoś mierzy stężenie "smrodów" w parku położonym poniżej drogi?????
ZGADZAM SIĘ W 100 % , niech Pan Ćwiek weźmie się za budowę miejsc parkingowych, obwodnicy a nie za karanie kierowców i pjaczków miejskich. Rozpieprzył wszystkie pieniądze gminne i teraz szuka jeleni którzy go będa sponsorować. Panie Ćwiek z Pana burmist jak z koziej .... traba
0
A może pomyślałby pan burmistrz o ludziach ,którzy pracują w Nałęczowie i zorganizował im jakiś parking zamiast nasyłać straż miejską.Nas przy zarobkach nałęczowskich nie stać na mandaty.może inny sposób znajdzie się na zapełnienie kasy gminy?
0
120 tysiaków? Za co? Za ten szmelc? Jakiś słupek z blaszaną budką wart co najwyżej 1000zł. BEBECHY radaru i szkolenia to 119 tysięcy? Ktoś tu doi tą krowę zwaną społeczeństwem...
0
olo napisał:
120 tysiaków? Za co? Za ten szmelc? Jakiś słupek z blaszaną budką wart co najwyżej 1000zł. BEBECHY radaru i szkolenia to 119 tysięcy? Ktoś tu doi tą krowę zwaną społeczeństwem...
A kto doi...? Pan Ćwiek, bo pewnie to jego pierwsza i ostatnia kadencja !!!!!! Co z Pana obietnicami wyborczymi???? !!!
0
To prawda,podstarzałe KU..KUUUU..racjuszki umotane w środowiskowe miłostki lezą pod samochody niczym robudzone wiosennym słońcem żaby. Trzeba na to uważać ze zdwojoną uwagą bo nawet gęś,wydaje się więcej poświęcać uwagi temu co robi....-Pozdrawiam :Helę S. ,Wiesię M. ,Irenkę M. (jak one chciały iść do chłopa,nawet przed pędzącym sąmochodem).
0
Internauci pytaja z kond cena radaru 120 tys zlotych co to za monopolista ustala cene czy to nie sa krecone lody Rysio Miro -Grzesio cos na wzor .Panie wojcie Naleczowa nalezy pomyslec o miejscach parkingowych dla przyjezdnych ,kuraciuszy czy EURO 2012 dotyczace kibicow
0
Czytałem gdzieś wypowiedź P.Rumnińskiego że ma to byc przenośny fotoradar, więc pewnie strażnicy będą go wozić rowerami od 8 do 16 bo pracują tylko 8 godzin i oczywiście wolne wekendy gdzie nie można przejść chodnikiem bo są zaparkowane samochody. WSTYD PANIE BURMISTRZU. A liści z chodników tez nie ma kto zamieśc, a na fotoradar wywalić 120 tys to lekka ręką się wydaje , bo Panie Ćwiek to nie z Pana kieszeni. Tak dziadoskiego gospodarza to chyba Nałęczów nie miał.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: