Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nałęczów ma sposób na aquapark

Utworzony przez Beret, 8 marca 2010 o 09:59 Powrót do artykułu
"Park wodny mógłby powstać w niespełna dwa lata. Problemem są koszty inwestycji.". Taaa... autostrada z Warszawy do Lublina też mogłaby powstać w 2 lata ale problemem są koszty inwestycji )
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może wspomóc finansowo na poziomie województwa i dać sobie spokój z aquaparkiem w Lublinie. Może ten w Nałęczowie ma większe szanse na utrzymanie się. A z Lublina do Nałęczowa nie jest zbyt daleko żeby się nie wybrać. A w Lublinie zrobić bardziej rozbudowana część rekreacyjną przy Zygmuntowskich.
0
Naleczow swoje a LUBLIN swoje nie kazdy ma samochod czy pociagiem dojechac to trudniej i koszty wypadu sa wyzsze .Obok Poznaniamoze 10 km sa Kozieglowy miejscowosc i tam koszt przebywania w akwaparku wynosi 11 zl bylem za przekroczony czas placimy dodatkowo
0
Na akwapark powinny zlozycsie 3 miasta Pulawy -Kazimierz -Naleczow oraz biznesmeni z tych regionow ,poniewaz Lublin powinien miec swuj akwapark tak aby turysta w Lublinie przebywal kilka dni [zwiedzanie miasta muzea kompanie oraz obiekty sportowe tez powinny byc udostepnione]
0
Najgorsze jest to, że ten osławiony Nałęczów, to jedna wielka dziura, w której "atrakcję" stonowi park z zasyfiałym stawem pośrodku... SPA, w którym zamiast poprawy samopoczucia można się nabawić chorób skórnych... Supermarket, w którym ceny ustalają chyba kosmici... Lodziarnia&cukiernia, w której gałka loda osiągnie niebawem cenę 1 kilograma szynki... 5 aptek rozmieszczonych na powierzchni 0,5 km2... Burmistrz, na którego również i ja głosowałem (do czego z żalem się przyznaję) myśląc, że po Wójciku nikt gorszy nie może nastać... Jaki ja wtedy durny byłem... Ćwiek czeka na inwestorów? Otóż jego problem polega na tym, że on ciągle czeka... Miała być obwodnica- on czeka na pieniądze... Miał być stadion- on czeka... Termy- czeka... My też czekamy... na koniec jego nieudolnej kadencji !
0
proponuję wybrać się do POPRADU i zobaczyć jak tam funkcjonuje aquapark i jak podjeżdżają tam autokary z Polakami.
0
Goguś napisał:
Najgorsze jest to, że ten osławiony Nałęczów, to jedna wielka dziura, w której "atrakcję" stonowi park z zasyfiałym stawem pośrodku...
Park jest piękny. Problemem Nałęczowa i większości miejscowości lubelszczyzny są ludzie bierni i wiecznie niezadowoleni z niczego. Jeśli miejsce w którym żyjesz nazywasz dziurą - ono pozostanie dziurą. Świata nie zmienisz ale możesz zmienić to jak go odbierasz.
0
haryski napisał:
Na akwapark powinny zlozycsie 3 miasta Pulawy -Kazimierz -Naleczow oraz biznesmeni z tych regionow ,poniewaz Lublin powinien miec swuj akwapark tak aby turysta w Lublinie przebywal kilka dni [zwiedzanie miasta muzea kompanie oraz obiekty sportowe tez powinny byc udostepnione]
Puławy nie muszą się dokładać ,bo za rok przy stadionie nowobudowanym będziemy mieli swój nie" swuj"aquapark.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: