Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lece do Nałęczowa .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przepiękna sprawa http://wakacjomaniak.pl/miedzynarodowe-zawody-balonowe-w-naleczowie-2011/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Burmistrzu!!!!! Co się dzieje?!!!!! Co impreza organizowana lub współorganizowana przez Pana to gorsza. Psuje Pan to co zostało dobrze zapoczątkowane. Przykład ostatnie Belcanto, promocja imprezy - brak, brak nawet banerów na wjazdach do miasta, scena na przyczepie mała zbyt mała prawie bez scenografii nie przystoi takiej impresie. Ludzie mówili,m że więcej nie przyjadą na taką imprezę bo zeszła na psy!!!! Podobnie loty balonowe brak imprez towarzyszących, brak sceny, brak artystów, brak stoisk promocyjnych gmin tak jak było kiedyś za Burmistrza Wójcika, było światowo, był klimat. Nie ściągniemy widzów, nie ściągniemy turystów jeżeli będziemy dalej iść w tym kierunku!!!! Co się dzieje!!!!!!! Powszechnie wśród kuracjuszy słychać opinię, że Nałęczów stał się brudny, brudne chodniki, zaniedbane zieleńce, brak estetyki, brak koncepcji, brak inwestycji w parku, brak nowych nasadzeń, brak zagospodarowania nowej części parku. Mieszkańcy mówią o porażce gminy w pozyskiwaniu środków przykład RPO i rewitalizacja - dalekie miejsce. Dlaczego???? Nas mieszkańców boli to. Bo chcielibyśmy mieszkać w czystym, przyjaznym mieście, przyjaznym dla kuracjuszy i turystów co dało by nam impuls do dalszego inwestowania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W tym wszystkim najgorsze jest to, że podczas wyborów nie było na kogo zagłosować... Dlaczego wśód kandydatów na burmistrza nie było rdzennego nałęczowianina? Co "obcy" człowiek może chcieć zrobić dobrego dla miasta i gminy na której mu nie zależy? Zajęty jest tylko łojeniem urzędniczej kasy... Byłem ostatnio w Polańczyku- też uzdrowisko.. Czysto, kolorowo, nowe nawierzchnie dróg, nowe chodniki, inny klimat- a tak niedaleko... Ale nam daleko... do wszystkiego.Tak jak pisze przedmówca. Ech, żal pisać...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
witam, jestem z poza Nałęczowa i wybieram się na poranny start balonów w sobotę...tylko skąd te balony startują-jakby ktoś mógł podpowiedzieć z góry dziękuję....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O ile mi wiadomo to z Nałęczowa... Myślę, że pomogłem...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Goguś napisał:
O ile mi wiadomo to z Nałęczowa... Myślę, że pomogłem...
...nie bardzo...to, że startują z Nałęczowa uważam, że jest oczywiste...chodziło mi o miejsce - czy to park zdrojowy przy SPA?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną! Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR. PZPR jestem bardzo wdzięczny. Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat. Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku. Do wstąpienia do PZPR namówił mnie mój Ojciec i Brat. PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy. Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki. Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić. Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć. Jestem dumny, że byłem w PZPR! Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista i za to jestem obecnie represjonowany! www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Mój telefon: 609 146 746 Mail: majulena@wp.pl Jerzy Lenartowicz
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: