Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nałęczów: Zrobili maturę tuż po sylwestrze

Utworzony przez Teresa, 3 stycznia 2013 r. o 14:16 Powrót do artykułu
CZY TO NORMALNE ŻEBY LICEALISTA MIAŁ KACA PRZEZ TRZY DNI? JESTEM MAMĄ OSIEMNASTOLETNIEGO SEBASTIANKA I NIE WIERZĘ, ŻE MÓJ SYN MÓGŁBY TAK NISKO UPAŚĆ. RODZICE BRONIĄCY SWOICH ZAPIJACZONYCH POTOMKÓW TO NIEMALŻE PRZESTĘPCY. W TAKIM WIEKU NIE POWINNO BYĆ PRZYZWOLENIA NA PICIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przez trzy,tylko przez dwa dni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładne podsumowanie - wiedza jest, albo jej nie ma. Dzisiaj wszystko jest postawione na głowie. Najpierw jest nauka, a potem zabawa. Kiedyś nikomu do głowy nie przyszło, aby ustalać terminy próbnych matur. Uczniowie byli o nim informowani i tyle. Na bale sylwestrowe przyjdzie czas. Nic się nie stanie, jak 18-latek zamiast chlać do utraty przytomności wypije toast. Natomiast samo tańczenie w noc sylwestrową nie zmęczy go tak, że będzie musiał przez 3 dni odsypiać. Niektórzy rodzice powinni pójść do psychiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teresa napisał:
CZY TO NORMALNE ŻEBY LICEALISTA MIAŁ KACA PRZEZ TRZY DNI? JESTEM MAMĄ OSIEMNASTOLETNIEGO SEBASTIANKA I NIE WIERZĘ, ŻE MÓJ SYN MÓGŁBY TAK NISKO UPAŚĆ. RODZICE BRONIĄCY SWOICH ZAPIJACZONYCH POTOMKÓW TO NIEMALŻE PRZESTĘPCY. W TAKIM WIEKU NIE POWINNO BYĆ PRZYZWOLENIA NA PICIE.
Dobre Niezła ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 stycznia to nie jest tuż po sylwestrze. Jakby zrobili 1 można rozumieć oburzenie ale 2 stycznia jest już normalnym dniem. Poza tym w przyszłości jak ich pociechy będą pracować i będą się musieli stawić nawet i 1 stycznia o 6 w pracy lub w ogóle pracować 31 grudnia to też rodzice będą oburzeni, że pracodawca każe w te dni pracować ? Natomiast próbne matury jak nazwa wskazuje są próbne, mogą w sam raz napisać bez przygotowania sprawdzając tym samym swój poziom wiedzy i wynosząc lekcję czy muszą przysiąść i się uczyć przed właściwą maturą czy tego nie potrzebują. Co do zdania w artykule odnoszącego się do średniej to nie rozumiem. Przecież z matur nie ma ocen tylko uzyskuje się określoną ilość procent, a nie ocenę. U mnie nie było z próbnych żadnych ocen jak również wyniki nie miały żadnego wpływu na ocenę końcową czy na cokolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra rada, nie upubliczniajcie czyjegoś peselu na zdjęciu, łącznie z numerem z dziennika, bo właściciel tego kodu może sobie nie życzyć tego w połączeniu z tym przedziwnym artykułem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotyczy wypowiedzi-"Uczniowie są już po prawie całym semestrze nauki. Poza tym, po długiej przerwie świątecznej młodzież jest bardziej wypoczęta – wylicza Królikowska. – A 2 stycznia? Powiem tak: wiedza jest albo jej nie ma. " Odpowiadam Kac tez jest albo go nie ma, bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak nie zdamy :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah i ta wypowiedż Pani Dyrektor ; "nie zaczeliśmy o 8 tylko o 9" wielce łaskawe grono pedagogiczne . Wiem , że samemu posiedziec te 2 godziny na maturach to nie problem ale przyjść po imprezie całonocnej z marszu na maturę ...Pozostawia wiele do życzenia ... ale coż z własnego doświadczenia wiem , że z nauczycielem nie wygrasz ... Przykra prawda ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahaha jak wy chcecie zdać maturę jak nie umiecie się posługiwać kalendarzem, drugi stycznia to nie jest dzień po sylwestrze, to jest dzień po "Nowym Roku". Ludzie normalnie idą do pracy i szef się nie pyta czy pan i pani zdąrzyli się już "wybalować" i wytrzeźwieć i nie ma w tym nic dziwnego. Dziwi mnie to, że dziwi się Pan Tata Grzegorz, który chyba jest na bezrobociu skoro tego nie rozumie, że drugi stycznia to normalny dzień roboczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... lament nad biednymi dziećmi co to się nie mogły schlać, żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura to bzdura . Jak ktoś mniej wiecej przyswajał wiedzę przez całe liceum to teraz powtórka najważniejszych rzeczy porobić pare zadań z matmy i na to wystarczy miesiąc tak usiaść po szkole dwie godziny dziennie żeby materiał z kilku przedmiotów powtórzyć.Więc w czym to całe biadolenie? A na lekkim kacu najlepiej się zdaje. Na normalnych studiach przez jeden semestr z jednego przedmiotu będziecie musieli nauczyć się wiecej niż przez całe liceum z jakiekokolwiek przedmiotu więc przestańcie pier***ić dzieciaczki . Nie radzę wybierać się na jakiekolwiek humanistyczne kierunki bo potem co najwyżej szmatą na pkaesie w kiblu bedziecie wywijać albo po znajomości pójdziecie na kolejnego urzędasa ku***a co to się wymądrza a gówno wie i nic nie robi tak na dobrą sprawę. Nauczcie się jakiegoś porządnego fachu i za granicę ale nie do niemiec anglii czy irlandii tylko dalej. Chyba że chcecię w tym chorym kraju zapier***ać m.in. na więźniów jak i złodzieji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie chcę się czepiać, ale szanowna redakcjo, na zdjęciu do tego artykułu znajdują się kody maturalne z numerem PESEL jakiegoś ucznia. rozpowszechnianie takich danych jest raczej nielegalne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Skąd taki termin? – To była propozycja moja i rady pedagogicznej, uzgodniona z samorządem uczniowskim i rodzicami, zatwierdzona już we wrześniu – mówi Katarzyna Teper, dyrektor nałęczowskiego liceum." W I terminie próbna matura miała odbyć się w dniach 10, 11, 12 XII 2012r. Jednak nie wiem co było powodem zmiany. Poza tym jak mogli to ustalić z samorządem, jak tam przedstawicielami są uczniowie I i II klas, którzy nie powinni mieć głosu w sprawie matur (korzyść dla nich to dodatkowe 3 dni wolnego). Z rodzicami na zebraniach ani z uczniami klas III na godzinach wychowawczych nikt nic nie ustalał. Matury próbne w tym roku mnie zaskoczyły, wg. mnie poziom trudności wysoko ponad średnią, ale dało się coś napisać. Ale nauczyciele nam zapowiadali, że będą trudne i że będą za mnie stawiane oceny do dziennika. Ale w tej szkole nie wystarczy dostać 30% jak normalnie, tylko 40%. Średnia procentowa a zarazem stopnie, będą bardzo niskie, a wszystko po to, żeby popsuć uczniom oceny na I semestr, i zepsuć motywację w przygotowaniach do matury. A może nauczyciele chcieli nam po prostu pokazać, że jesteśmy słabi i nic nie umiemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolwent napisał:
Matura to bzdura . Jak ktoś mniej wiecej przyswajał wiedzę przez całe liceum to teraz powtórka najważniejszych rzeczy porobić pare zadań z matmy i na to wystarczy miesiąc tak usiaść po szkole dwie godziny dziennie żeby materiał z kilku przedmiotów powtórzyć.Więc w czym to całe biadolenie? A na lekkim kacu najlepiej się zdaje. Na normalnych studiach przez jeden semestr z jednego przedmiotu będziecie musieli nauczyć się wiecej niż przez całe liceum z jakiekokolwiek przedmiotu więc przestańcie pier***ić dzieciaczki . Nie radzę wybierać się na jakiekolwiek humanistyczne kierunki bo potem co najwyżej szmatą na pkaesie w kiblu bedziecie wywijać albo po znajomości pójdziecie na kolejnego urzędasa ku***a co to się wymądrza a gówno wie i nic nie robi tak na dobrą sprawę. Nauczcie się jakiegoś porządnego fachu i za granicę ale nie do niemiec anglii czy irlandii tylko dalej. Chyba że chcecię w tym chorym kraju zapier***ać m.in. na więźniów jak i złodzieji
Nie bądź taki mądry, bo sądzę STUDENCIKU, że nie raz zdarzyło ci się zabalować porządnie, a potem żaliłeś się nad sobą, że mogłeś inaczej postąpić. I nie dawaj tu swoich złotych rad, bo po studiach humanistycznych też jest praca. Wracając do tematu, to myślę, że pytania z tej matury próbnej zaskoczyły i takiego geniusza jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teresa napisał:
CZY TO NORMALNE ŻEBY LICEALISTA MIAŁ KACA PRZEZ TRZY DNI? JESTEM MAMĄ OSIEMNASTOLETNIEGO SEBASTIANKA I NIE WIERZĘ, ŻE MÓJ SYN MÓGŁBY TAK NISKO UPAŚĆ. RODZICE BRONIĄCY SWOICH ZAPIJACZONYCH POTOMKÓW TO NIEMALŻE PRZESTĘPCY. W TAKIM WIEKU NIE POWINNO BYĆ PRZYZWOLENIA NA PICIE.
Ma pani rację, obecne zachowanie młodzieży jest naganne, nauczyciele nie dają sobie z nimi rady. W ogóle nie interesuje ich nauka, tylko imprezy, na których alkohol już nie wystarcza. I tak jest w każdej szkole. Czy rodzice tych uczniów są ślepi? Jestem tylko ciekawa jakie będą wyniki tych matur, zobaczymy czy są uczniowie, którym jeszcze zależy na przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po Sylwestrze, a po Nowym Roku, mogli sie bawić, a 1 stycznia odespać. Rozumiem zacietrzewienie dziennikarza, jak widać miał spore kłopoty z nauką. Dorośli - świetnie Tatusiu, dorośli 2 stycznia o 6 rano poszli do pracy. Na tym polega dorosłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiotyzm! Wielkie rzeczy- biedne dzieci po Sylwestrze nie odpoczęły, przełóżmy też maturę w maju, bo jest po długim wekendzie!!! Dziwię się ojcu, który robi problem z tego, że jego dziecko nie zdąży wytrzeźwieć od Sylwestra do 02. stycznia- co za wychowanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy Jestescie poj***ni ? kiedy oni maja sie bawic jak beda mieli po 60 lat ?? Jestam zdania zdania ze mlodzi powinni balowac... a nie uzalac sie nad soba zerom to nie szkola to zerom to jakis psyciatryk.... Pozdrawiam nauczycieli J.Polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka napisał:
Ma pani rację, obecne zachowanie młodzieży jest naganne, nauczyciele nie dają sobie z nimi rady. W ogóle nie interesuje ich nauka, tylko imprezy, na których alkohol już nie wystarcza. I tak jest w każdej szkole. Czy rodzice tych uczniów są ślepi? Jestem tylko ciekawa jakie będą wyniki tych matur, zobaczymy czy są uczniowie, którym jeszcze zależy na przyszłości.
to jest śmieszne, na jakim świecie panie żyją, młodość jest od tego, żeby się wyszaleć i nabrać dystansu do życia, czy młody człowiek ma siedzieć bez przerwy z nosem w książkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...