Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napadali na mieszkania z metalową rurą i tasakiem

Utworzony przez Szczepan, 23 grudnia 2010 o 12:31 Powrót do artykułu
Pokazać zdjęcia frajerów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy ktoś wie na jakiej to było ulicy???
0
Dzieci nie poszły do wojska nie miał ich kto wychowac to i latają z jakimiś pałkami po mieście. Wgl Puławy i Lublin nocą to jedna wielka patologia. Dla takich ludzi powinny by przymusowe prace do końca życia, albo śmierc w męczarniach. Dodam, że za kradzież powinni upier***a* ręce i język a złodziejstwa było by mniej i tej plagi jaka panuje na tym Świecie...
0
Szczepan! Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go! Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki! Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie wiesz jacy oni sa!! Frajera to ty sobie znajdz w rodzinie albo na osiedlu!! pedale!!
0
Blokers napisał:
Szczepan! Frajer to moze Ty jestes! jak nie znasz znaczenia tego slowa,too nie uzywaj go! Ja znam osobiscie dwoch tych chlopakow i to sa naprawde wporzadku chlopaki! Podczas wykonania tej glupotty,byli pod wplywem silnych srodkow odurzajacych!! po trzezwemu by tego nie zrobili! jestem tego pewnaa! zrobili zle i teraz musza za to poniesc kare ale Ty nie masz prawa tak o nich pisac bo ich nie znasz i nie wiesz jacy oni sa!! Frajera to ty sobie znajdz w rodzinie albo na osiedlu!! pedale!!
Blokers- to na pewno muszą być w porządku chłopaki, przecięż jakby nie byli w porządku to nie zrobili by takich rzeczy.. aby pozazdrościć im takiej porządkowości...
0
Blokers napisał:
sama kretynko zapoznaj się ze znaczeniem słowa 'pedale' zanim cokolwiek napiszesz.
0
skoro - jak czytamy - Sprawcy byli już notowani i są dobrze znani policjantom... to można się spodziewać, że po ich wypuszczeniu znowu wpadną na jakiś świetny "pomysł". Takich to trzeba po prostu wsadzić na parę lat, albo lepiej - zmusić do ciężkiej pracy pod nadzorem, tak ciężkiej, że jak popracują to im się odechce realizować kolejne durne pomysły...
0
Blokers napisał:
Skrzydła im przyprawić i do nieba wypuścić taką dobroć.Lecz się człowieku z głupoty.
0
Do kibla z nimi i wiadomo co na ich głowe robic !!!
0
BANDYCI BANDYCI BANDYCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
kkkkk25 napisał:
Czy ktoś wie na jakiej to było ulicy???
0
Taak ja wiem na jakim to bylo osiedlu.! na wolce profeckieej! aa co ma ktos jakis problem?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: