Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele poskarżyli się na mobbing w pracy. Śledczy: Dyrektor nie złamała prawa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 grudnia 2016 o 12:41 Powrót do artykułu
...i tak jest k... zawsze! Pracownik jest bezbronny wobec arogancji przełożonego. Ostatnio ktoś od nas postanowił poskarżyć się do Państwowej Inspekcji Pracy. Ta - zamiast zająć się sprawą, odesłała pismo do dyrektora "zgodnie z kompetencjami". Tzn. dyrektor ma być sędzią we własnej sprawie. Ręce opadają!
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Niestety w szkołach to norma. Na stołkach siedzą ulubieńcy władzy, rzekomo wybrani w konkursach. Na jakiekolwiek uwagi dotyczące pracy szkoły najczęściej słyszy się- "jak ci się nie podoba to droga wolna, na twoje miejsce czeka 10 innych"..Polska szkoła..
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Ciekawe czy w VI LO też założą sprawę .......
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedy dyrektorem szkoły nie będzie znajomy znajomego z UM czy UG?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Puławach oświatą zajmuje sie prezydent Wójcik. O klasie tej pani świadczy chociażby poniedziałkowe zebranie w sprawie szkół w UM Spytajcie rodziców albo radnego którego potraktowała jak ... o jej klasie i zachowaniu. Tacy ludzie decydują o oświacie w Puławach. Żal.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nauczyciele, szkoła, oświata to branża sfeminizowana do cna, trzeba by wprowadzić tam program mężczyzna plus pozwalający na poprawę proporcji między pracującymi kobietami, a mężczyznami, to znacznie by zmniejszyło konfliktowość tego środowiska, ponieważ baby są wścibskie, kłótliwe i pamiętliwe, to szkoły ciągle tętnią konfliktami
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak pewna osoba będzie tym zarządzała to czy te szkoły nie będą ciągle tętnic konfliktami?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No tak.... aby w PL ktoś złamał prawo i poszedł na 3 lata w zawieszeniu to musi chyba ktoś zginąć....
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: