Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Ni ch... nie rozumiem”. Żart radnego parzący jak barszcz

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2016 r. o 16:42 Powrót do artykułu
Radny z pis? Albo innego prawackiego szajsu? I wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj startował jako kandydat niezależny z ugrupowania SiS Teraz. I co w tym złego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Radny Maj! Ni ch...j nie rozumiem tych którzy się oburzają. Tylko w tak drastyczno-humorystyczny i prześmiewczy sposób można było dotrzeć do wyobraźni tych, którzy nie rozumieją problemu związanego ze słynnym już pochodzącym z Kazachstanu barszczem Sosnowskiego, przywleczonym do polski przez pseudoagronomów! Dzięki temu "bobru" wielu z radnych dowiedziało się o problemie nie tyle barszczu co braku kompetencji co niektórych autorów miejskiej publikacji. Można by spytać po ch...j komu takie mało profesjonalne wydawnictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, czasem trzeba dosadnie, żeby inni zrozumieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne forma i sposób.Ważne aby dotarło do zakutych łbów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla pani Krygier istotne bylo wypiecie się na wszystkich podczas tej prezentacji. Od początku jaki jej ton arogancja. Reszta radnych gada i ma w tylku. Wpiszcie ba youtube Pulawy Sadźmy barszcz Sosnowskiego. Oceńcie sami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani ten obrazeczek skandaliczny, ani na końcu prezentacji. Ot rzetelność dziennikarska. Ja tam widzę syfiaste zachowanie radnych i prezydenta ktorzy nie wiedzą o czym maj w ogóle mówi. Pani przewodniczaca najlepsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać radni nie byli zbyt zainteresowani całą prezentacją w trakcie jej trwania. Dopiero dobitny komentarz- obrazek- przykuł ich uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystapienie pana Maja ciekawe i nie ma w nim strasznego. Ten bóbr humorystyczny i nie widze zeby to on wzbudzil szczególna uwage. Ale jak widze lepiej sie nic nie modzywać.Niech puławianie czytaja jaki to cudny jest barszcz Sosnowskiego . Ja tez ni ch... nie rozumiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedna dygresja. Postawa radnych, oprócz własnie atakowanego prelegenta (co za ironia losu), karygodna na tym filmiku. Przewodnicząca do wymiany, dosadniej o niej nie będę nawet tu pisać. Ciekawe czemu o takim ich sposobie bycia na sesji nie napisze dziennikarz? Czyżby sie juz przyzwyczaił do tego? Prezydent przyzwyczajony do tanich, fałszywych słówek pochlebców, wiec na słowa prawdy zachowuje się jak choleryk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz z innej beczki: Jasio wrócił ze szkoły i ojciec pyta go jak poszło: – Z matematyki dostałem piątkę i raz w mordę. – A za co? – Pani pyta, ile to jest 6 razy 4. No to powiedziałem, że 24. I dostałem piątkę. A później mnie zapytała, ile to jest 4 razy 6? – Przecież to jeden ch...j – mówi ojciec. – No właśnie, tak samo jej powiedziałem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ni ch...ja nie rozumiem, co takie puste głowy robią w radzie miasta. Brawo Panie Maj. Głosuje na Pana. Pan coś robisz, reszta śpi, pitoli farmazony, obrzuca Pan błotem i bierze kaskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pawle, podrzuć Pan trochę barszczu Sosnowskiego na najbliższą radę. Niech sobie radni pooglądają, pogłaszczą, przytulą, zrobią sweetfocię. Kilka ogromnych krzaków rośnie w Pożogu 150 m za przejazdem kolejowym w stronę Celejowa po lewej stronie drogi. Po ch..j ma tam stać i nie służyć edukacji radnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
link na youtube do reportażu z tego wystąpienia pana maja. po obejrzeniu juz wiem czemu inni radni i władze uważają zabójczy problem za mało istotny ***s://***youtube.com/watch?v=qc9tqszp7rc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Krygier jest przewodnicząca rady? Czy kibicowanie ważniejsze od tej funkcji? Jak pani może w ogóle tak pogardliwie traktować i poganiać innego radnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=qc9tqszp7rc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie ostatnio przejeżdżałem koło barszczu przy przejeździe i zgłosiłem sprawę do gminy, nadal nikt tego nie wyciął ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawidłowy link ***s://***youtube.com/watch?v=qc9tqszp7rc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No właśnie ostatnio przejeżdżałem koło barszczu przy przejeździe i zgłosiłem sprawę do gminy, nadal nikt tego nie wyciął ?
Żartujesz. Przeczytaj artykuł i zoabcz  co mówi Bożena Krygier. przewodnicząca rady miasta. Dla wybrańców narodu to sprawy mało istotne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...