Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie tanich mieszkań na wynajem w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 listopada 2016 r. o 11:56 Powrót do artykułu
Mam radę dla tych, którzy marudzą że metr2 mieszkania w Puławach kosztuje 4000 zł, że to tyle co w Lublinie, i że be znajomości tyle w Puławach się nie zarobi: to kupcie sobie mieszkanie w Lublinie! Tylko zrzędzić potraficie. Policzcie na co i w której dzielnicy was stać, weźcie kredyt, kupcie i zamknijcie mordki. Ja tak zrobiłem i żyję. Ręki do miasta/państwa po mieszkanie nie wyciągałem. Tylko najpierw pracę w Lublinie znajdźcie, jak macie poukładane w głowie to sobie poradzicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej wszystkich młodych i bez mieszkania wygonić za granice czy lublina, a pan Grobel tereny miasta ktore mogą być pod mieszkalnictwo przeznacza na hotele. super panie prezydencie. gratuluje pomyslunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko łapy po wszytko wystawiać, a do roboty to nie ma komu, dość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko zależy od zaangażowania samorządów, na ***mieszkanieplus.org.pl/ możemy znaleźć już 30 pozytywnych przykładów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko zastanow sie cwoku kto ile zarabia niekazdego jest stac na mieszkanie chociazby na pchlej wolce a z tym ukladaniem w glowiewiochy i nie karzdego jest stac placic za szkole a wiadomo kasa duzo robi przedewszystkim dodaje tytulu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[justify] bardzo lubię, gdy udaje mi się zrobić coś samodzielnie. i nie mam tu na myśli ugotowania obiadu czy posprzątania domu. ale jestem kobietą i gdy sama doleję płynu do chłodnicy to czuję zadowolenie ze swojej „niezależności”. uczył mnie tego mój tata, i staram się z tego korzystać jak mogę. choć czasem wychodzi mi to różnie.***ciekaweporady.nowaruda.pl/kiedy-wynajmowanie-sie-oplaca/ [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze, że nie będzie mieszkań na obrzeżach miasta. W najbliższym dziesięcioleciu będzie mnóstwo oferowanych  mieszkań na osiedlu Wróblewskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...