Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma nudy. Dzień Małego Chemika w Puławach (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 czerwca 2017 o 22:29 Powrót do artykułu
Są tam jakieś firmy w tym parku wybudowanym dla nich za ogromne pieniądze? Czy tylko zajęcia dla dzieci ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapisałem syna na warsztaty. Poszliśmy 5min po rozpoczęciu bo mały chciał do WC,. Wszystkie miejsca były już zajęte - bo pani wpuściła ludzi bez sprawdzania po nazwiskach (chyba po to sa zapisy, tak?). Miejsc wolnych oczywiście nie było już, więc pani zaproponowała by syn siadł obok (na krzywy r....j)..... znaczy nie będzie brał udziału tylko się przyglądał. To ma być organizacja? Po cholerę robita te listy skoro jak się spóźnisz 3 minuty to zaraz jakis tatus cwaniak zajmuje wolne miejsce???? Do dupy....
0
Proszę Pani, nie ma czego żałować. Impreza miała na celu wywołanie iluzji przydatności Puławskiego Parku Naukowo Technologicznego, który nie ma nic wspólnego ani z nauką ani z technologią.
0
Hejters gonna hejt...
0
undefined napisał:
Zapisałem syna na warsztaty. Poszliśmy 5min po rozpoczęciu bo mały chciał do WC,. Wszystkie miejsca były już zajęte - bo pani wpuściła ludzi bez sprawdzania po nazwiskach (chyba po to sa zapisy, tak?).
 To trza było szanowny tatusiu być kilka minut wcześniej, zapytać, upewnić się o możliwości wejscia, zaklepać i wtedy z synkiem do kibla! Jak przyszedłes po czasie to sie  nie dziw, ze cie nie wpuscili - widocznie uznali (i słusznie), że zrezygnowałes i po co się miało miejsce zmarnować??? następny roszczeniowy typ, co to mu się wszystko nalezy...
0
undefined napisał:
Zapisałem syna na warsztaty...
  To się naucz przychodzić wcześniej i przewidywać takie sytaucje!
0
"Proszę Pani, nie ma czego żałować. Impreza miała na celu wywołanie iluzji przydatności Puławskiego Parku Naukowo Technologicznego, który nie ma nic wspólnego ani z nauką ani z technologią." Buhahaha! :D Rozumiem, że nauka i technologia na twoim poziomie to rozwiązywanie krzyżówek i rebusów oraz cud włączenia długopisu? Sorry człowieku, ale jesteś tępy :D
0
"Buhahahahaha! Kwi! Kwi! Hrum! Hrum! " Internet jest nawet w chlewiku.
0
A ciekawe jaki związek z chemią miała zabawa w strzelankę, czyli małą obronę terytorialną. Wg mnie to skandal pozwalać dzieciom 8-10letnim zabijać się nawzajem.
0
Trzeba było zgłosić swoje oburzenie od razu na miejscu organizatorom albo głównemu sponsorowi.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: