Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma zgody na wybrukowanie wąwozu w Kazimierzu. Starosta powiedział "nie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 czerwca 2017 r. o 07:17 Powrót do artykułu
Panie Harasimiuk za 5 lat nie zostanie z wąwozu nic ciekawe co wtedy Pan powie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pan burmistrz i jego''wybitni'' doradcy nie znając lepszych metod na zabezpieczenie niż bruk i latarnie to nadają sie akurat do taczek i łopat. Jak naniesie błota z wąwozu, to za łopaty, taki i wwozić ten urobek w wąwozowe wyrwy. Potem przejechać wałem i utwardzić . Moze wtedy nauczycie się rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrzu wstyd i obciach. Głosowałem za Panem bo zrobiliście propagandę przeciw poprzednikowi. To był błąd. Jest Pan najgorszym gospodarzem w historii Miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze w to co czytam.W to co pan Pisula wymyślił i foruje za wszelką cenę. Wg mnie brak elementarnego wyczucia WARTOŚCI. Brak słuchania, otwartości na specjalistów którzy przecież podsuwają mu inne, niedestrukcyjne ROZWIĄZANIA. Boje się pomyśleć jakie są jego inne, mniej spektakularne i medialne i przez to nagłośnione decyzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nagłośnione decyzje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Panie Harasimiuk za 5 lat nie zostanie z wąwozu nic ciekawe co wtedy Pan powie
 Głupie pytanie: ile lat wąwóz sobie liczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taczka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak potrafi! Pomysłowy Dobromir!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...