Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie znaleźli dowodów na znęcanie nad zwierzętami w schronisku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2016 o 22:28 Powrót do artykułu
Pani Marta niech założy własne schronisko z Panią Filipowską najlepiej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
0
Ludzie, adoptujcie zwierzaki ze schronisk a nie będzie problemu. Pies trącał modę na rasowe popierdółki z kitką na łebku - żaden york nie da wam tyle serca, co mieszaniec wyratowany zza krat :)
0
Jedzcie do Krzesimowa o tam to jest co oglądać.
0
Problem w tym, że śledczy nie zrobili nic. Przez pół roku udawali, że coś robią, a nawet nie przesłuchali wskazanych świadków. Czekałam na wezwanie, bo wzięłam ze schroniska psa w stanie skrajnego zaniedbania. Był tam wiele miesięcy. Nikt się mną nie zainteresował, a chciałam złożyć zeznania. Mam nadzieję, że decyzja prokuratora zostanie zaskarżona do sądu
0
HAHAAAAAAAAHA Puławska Prokuratura nie znalazła dowodów. Dobre sobie. A kiedy oni znaleźli dowody. Prokuratorzy z Puław znani są z lenistwa i dyletanctwa. Umarzają wszysko jak leci, no chyba, że ktoś ma pieńku z ich kolesiami z policji lub innymi notablami to wtedy będą dręczyć ludzi ile wlezie. Ja się pytam Pana Kwita co zrobił w słynnej kiedyś sprawie zabitego w Puławach studenta. NIC. Umorzył. Choć wszyscy wiedzieli kto zatłukł tego chłopaka. A oni konfrontowali nieletnich z bandytami, pozwalając na zastraszanie świadków. I ten sam pan prokurator jest dziś szefem Prokuratury i dalej nic nie robi. Umorzenia to znak rozpoznawczy tej prokuratury.
0
TO KONIEC SPRAWY!!! A co z Martą. ktoś może jej pomoże ???????!!!!!!!!!!!! Zawiedziona, że knowania nie wypaliły egzystuje z 20 -stką kotów i dwoma psami w 2 pokojowym mieszkaniu w wieżowcu  !!!!!!!!!!!!!!!!!!  To choroba ???? Zamiast tu ,,piane bić" zawiadomcie jakieś służby (a wynika, że wszystko o wszystkich wiecie i sądzę, że ją znacie) jeśli tak bardzo Was przejmuje los zwierząt.
0
To podpada pod paragraf pani Szeptucho. Proszę pomyśleć, zanim nerwy znów panią poniosą. Tak - to nie koniec. Sprawa idzie wyżej. Puławska klika platformiana ma się dobrze, ale tylko w Puławach. Ale już niedługo
0
Nie strasz, nie strasz....chora wyobraźnia Cię ponosi? Ja mam wszystkie poczynania partyjne             ( wszystkich partii) w głębokim poważaniu...Wiem jednak, że wszędzie są ludzie trzeźwomyślący nawet w Twojej partii....
0
niestety moje (jedyne) doświadczenie w kontakcie z P.Dorotą jest bardzo negatywne i jeżeli tak kocha zwierzęta jak ludzi to bardzo tym czworonogom współczuje
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: