Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nieprawidłowości przy budowie szkoły w Kazimierzu. Sprawa trafi do prokuratury?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2017 o 21:38 Powrót do artykułu
I co na to Dunia? Czemu redaktor nie zapytał?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obecny Burmistrz nie ogarnia?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co ma obecny burmistrz do przetargu ktory sie odbyl za kadencji Duni?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To juz 3 rok kadencji obecnego burmistrza tak wiec szkoła to sprawa obecnego "panującego". Zreszta wypada poprostu poczekać na efekty działań służb Ot co.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nic przy zmowie przetargowej Budimexu i Tamexu na stadionie lekkoatletycznym w Lublinie - jedyna oferta, bo nikt inny nie dostał dokumentów na nawierzchnie Tamexu. Zmianiając SIWZ na stadion lekkoatletyczny (po wyroku KIO nakazującym zmianę specyfikacji wskazującej wyłącznie Tamex) UM pozwolił z premedytacją na zmowę przetargową Budimexu i Tamexu. Zgodnie bowiem z art. 305 § 1 kodeksu karnego ten, kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej udaremnia lub utrudnia przetarg publiczny albo wchodzi w porozumienie z inną osobą, działając na szkodę właściciela mienia albo osoby lub instytucji, na rzecz której przetarg jest dokonywany, podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech. Zgodnie bowiem z art. 705 kodeksu cywilnego organizator oraz uczestnik, czyli inny przedsiębiorca, przetargu mogą żądać unieważnienia zawartej umowy, jeżeli strona tej umowy, inny uczestnik lub osoba działająca w porozumieniu z nimi, wpłynęła na wynik przetargu w sposób sprzeczny z prawem lub dobrymi obyczajami. Jeżeli umowa została zawarta na cudzy rachunek, jej unieważnienia może żądać także ten, na czyj rachunek umowa została zawarta, lub dający zlecenie. Co ważne uprawnienie to wygasa z upływem miesiąca od dnia, w którym uprawniony dowiedział się o istnieniu przyczyny unieważnienia. Czas na wysunięcie żądania unieważnienia zawartej umowy nie może przekroczyć jednak roku, licząc od dnia jej zawarcia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
31.05.2011 to cztery lata temu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: