Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"OŻENILI SIĘ"???! wtf? O_O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym "ożenili się" też myślałam, że to kochający "inaczej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matko kto to pisał? Pobrali się, zawarli związek małżeński, ale ożenili? Gdzie naczelny, który to dopuścił do druku? takiego dzinnikarza wywaliłabym na zbity pysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Po tym "ożenili się" też myślałam, że to kochający "inaczej"
zwłaszcza, że slub wzięli komados i pilot. Może Pani Mucha ma rację, że w nazewnictwie stanowisk należałoby rozróżniać płeć . Tylko jak pilot - pilotka, minister - ministra ??? haha albo ministrantka. Tak mi się coś kojarzy, że do niej ministrantka lepiej by pasowało. Ministrant w kościele chociaż milczy, więc głupot nie plecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze w tekście trzeba poprawkę na nieść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie, gratuluję takiego ślubu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w czasie miodowego miesiąca POstrzelają sobie to Afgańczyków i "licznik im się POwiększy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rte napisał:
To w czasie miodowego miesiąca POstrzelają sobie to Afgańczyków i "licznik im się POwiększy".
Chłopie przeczytaj najpierw zanim będziesz pier.... głupoty. Ona jest pilotem a on służy w Gromie lub 1PSK, oni nie są od tego aby "strzelać sobie do Afgańczyków", mają ważniejsze i trudniejsze misje do wykonania niż ci się wydaje. Ty sobie siedzisz i sie opier...alasz a oni ciężko pracują, nie mogą sobie założyć rodziny ot tak. Trochę szacunku dla ludzi, którzy być może kiedyś będą Ciebie bronić. Pozdrawiam i życzę im szczęśliwego powrotu do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin, daj spokój, szkoda czasu na trola i odpisywanie takim miernotom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 9 miesiecy bedzie Mc Gywer !!!! zycze Wam duzo szczescia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojsko to najwieksi pasożyci w naszym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Chłopie przeczytaj najpierw zanim będziesz pier.... głupoty. Ona jest pilotem a on służy w Gromie lub 1PSK, oni nie są od tego aby "strzelać sobie do Afgańczyków", mają ważniejsze i trudniejsze misje do wykonania niż ci się wydaje. Ty sobie siedzisz i sie opier...alasz a oni ciężko pracują, nie mogą sobie założyć rodziny ot tak. Trochę szacunku dla ludzi, którzy być może kiedyś będą Ciebie bronić. Pozdrawiam i życzę im szczęśliwego powrotu do domu.
A ty kto? Politruk? Bo pierdoły znane ze "słusznego okresu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oficer rezerwy napisał:
A ty kto? Politruk? Bo pierdoły znane ze "słusznego okresu".
10/10 slogany jak z PRL-owskiego plakatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oficer rezerwy napisał:
A ty kto? Politruk? Bo pierdoły znane ze "słusznego okresu".
Nie wiem, zapewne nie żyłem w "słusznym okresie", o którym piszesz. Za to służyłem na misji jako żołnierz zawodowy i zwyczajnie nie lubię braku szacunku dla żołnierzy WP. To trochę tak jakby ktoś obrażał twoją rodzinę w twojej obecności (ciekawe jak byś zareagował). Tyle.Wyraziłem swoje zdanie. Nie musisz do tego dorabiać politycznych ideologii bo polityka nie nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin, nie produkuj się na idiotów. Nic nie poradzisz na tępaków. Ja tam życzę szczęścia młodej parze i szczęśliwego powrotu do Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to był ślub końkordatowy to bym zrozumiał, a nie jakieś państwowe pozwolenie na prywatne pi...lenie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogusław napisał:
Gdyby to był ślub końkordatowy to bym zrozumiał, a nie jakieś państwowe pozwolenie na prywatne pi...lenie!!!!!
Bo kościelne pozwolenie na p*lenie jest może dla nich mało ważne? Może by się czarna mafia i ich stado baranów/owieczek nie wpieprzało wszystkim ludziom do życia prywatnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Marcin' timestamp='1331504413' post='608302'] Nie wiem, zapewne nie żyłem w "słusznym okresie", o którym piszesz. Za to służyłem na misji jako żołnierz zawodowy i zwyczajnie nie lubię braku szacunku dla żołnierzy WP. To trochę tak jakby ktoś obrażał twoją rodzinę w twojej obecności (ciekawe jak byś zareagował). Tyle.Wyraziłem swoje zdanie. Nie musisz do tego dorabiać politycznych ideologii bo polityka nie nie interesuje. [/quote Mógłbyś sobie dać spokój z tym szacunkiem, kiedy właśnie ich amerykański towarzysz broni "za wolność naszą i waszą" sobie postrzelal w chatach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krecik_77 napisał:
Bo kościelne pozwolenie na p*lenie jest może dla nich mało ważne? Może by się czarna mafia i ich stado baranów/owieczek nie wpieprzało wszystkim ludziom do życia prywatnego?
Napisz, czy jesteś ochrzczony. Dopisz też, czy twoi rodzice są ochrzczeni? Ja jestem i mimo, że do kościoła chodzę co niedziela, to jakoś żaden ksiądz jeszcze mi się do życia prywatnego nie wpieprzył. Za to banda pederastów i tranzystorów z sejmu przerabia mnie na kasie z moich podatków i obraża moje uczucia estetyczne pokazując się w TV publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwoje okupantów wzięło ślub- taki powinien być tytuł. Bo prawda jest taka że okupujemy cudzy kraj, tak jak kiedyś niemcy okupowały nasz kraj. Żołnierze niemieccy też byli pewni że działają w słusznej sprawie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...