Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani Ela Kruk to pewnie na herbatce nie poprzestała, ale ona umie "dobrze" pracowac nawet na ekstra gazie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd za taką władzę. No ale jak się głosuje na emerytowanego nauczyciela wf to potem takie efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie w profesji akurat problem, a w profesjonalizmie. A wlasciwie jego braku. Dlatego glosuje na ludzi którzy dzialaja w branzach ktore znaja i rozumieja, aby poprawic stan naszego wojewodztwa. Jak na przyklad Wlodzimierz Karpinski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godliński się wypiera, Zelnik się wypiera, Soboń się wypiera, Michałkiewicz się wypiera... oni tacy niewinni a tu urządzacie rzeź niewiniątek. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zauważyłem ze z reguły tak jest, najpierw cos mowią, pozniej sie wypieraja. Po wyborach jezeli nie daj Boże wygralby PiS bedzie tak samo. wladze objąć chcą, a nawet nie wiedzą co mowią..a Godliński nie pierwszy taki.. Karpinski w regionie jak dla mnie najlepszym kandydatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Godliński a może poprostu przeprosić? Czy w PiSie nie używacie takiego słowa?
ja tez oczekuję, że starosta Godliński przeprosi dziennikarzy i to publicznie, bo publicznie ich opluł i straszył sądem. Teraz to oni powinni pójść ze sprawą do sądu o naruszenie dóbr osobistych. Co ten pan sobie wyobraża. Jego postawa ośmiesza lokalny PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zauważyłem ze z reguły tak jest, najpierw cos mowią, pozniej sie wypieraja. Po wyborach jezeli nie daj Boże wygralby PiS bedzie tak samo. wladze objąć chcą, a nawet nie wiedzą co mowią..a Godliński nie pierwszy taki.. Karpinski w regionie jak dla mnie najlepszym kandydatem.
Karpiński w sposób obrzydliwy podpina się pod inwestycje, z którymi ma tyle wspólnego co i ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesjonalizm dziennikarzy Dziennika Wschodniego pozostawia wiele do życzenia, ponieważ na stronach Starostwa Powiatowego jest sprostowanie zacytowanego tutaj oświadczenia wraz z przeproszeniem dziennikarzy i redakcji. Uważam, że pan Godliński zachował się elegancko, niestety nie można tego powiedzieć o autorach tego artykułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy zauważyć że sprostowanie jest z 19.10, a artykuł i oświadczenie wcześniejsze. Tu zdecydowanie nieorofesjonalny jest starosta, no ale jacy wyborcy to i starosta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małgosia nakrzyczala i Michaś uszy skulił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BILION złotych długu publicznego i kryzys imigrancki. Dziękuje po-pisowi. TERAZ KORWiN. http://ejsmont.info/dlaczego-korwin-wygra-wybory/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork n
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BILION złotych długu publicznego i kryzys imigrancki. Dziękuje po-pisowi. TERAZ KORWiN.http://ejsmont.info/dlaczego-korwin-wygra-wybory/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork n
Gościu nie zasmiecaj komentarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarz z jednego zdania o tym, ze Starostwo udzieliło odpowiedzi Wojewodzie w sprawie lokali, wyciagnał wniosek, ze Starosta zaprasza imigrantów do powiatu puławskiego. Nie dziwie sie, ze Godliński sie wkurzył. Zapomnial o rozmowie, pewnie z przepracowania, potem przeprosil, o co raban? Dziennik Wschodni jakos nie przeprosil do tej pory za swoje insynuacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarz z jednego zdania o tym, ze Starostwo udzieliło odpowiedzi Wojewodzie w sprawie lokali, wyciagnał wniosek, ze Starosta zaprasza imigrantów do powiatu puławskiego. Nie dziwie sie, ze Godliński sie wkurzył. Zapomnial o rozmowie, pewnie z przepracowania, potem przeprosil, o co raban? Dziennik Wschodni jakos nie przeprosil do tej pory za swoje insynuacje.
Co za bzdury wypisujesz. Starosta to powinien być człowiek odpowiedzialny za swoje czyny i słowa. A jak nie jest w stanie w tym wieku - emerytalnym wydajnie pracować, to niech działkę uprawia i wnuki bawi. Przecież to jego ugrupowanie tak martwi się o ludzi "zmuszanych" do pracy po 60/65 roku życia. A sami to co do żłoba i łatwego pieniądza się pchają. Więc o jakiej ciężkiej pracy mowa skoro 67latek jest w stanie, a według mnie nie jest, być starostą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie w profesji akurat problem, a w profesjonalizmie. A wlasciwie jego braku. Dlatego glosuje na ludzi którzy dzialaja w branzach ktore znaja i rozumieja, aby poprawic stan naszego wojewodztwa. Jak na przyklad Wlodzimierz Karpinski.
ahahahaha zna się, pokazał w spr Ciechu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...