Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NIK wylicza błędy w Muzeum Czartoryskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 kwietnia 2017 r. o 08:52 Powrót do artykułu
Co to za pierdy na święta wrzuczcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fascynująca lektura o ubikacjach w Celejowskiej. Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam z pałacami a my biedota zyjemy na skraju nędzy i rozpaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd takie info? Rzeczywisty wywiad czy palące przed pałacem panie mówią za dużo. Może wyjdą inne smaczki jeszcze na co Kazimirz wydawał miejskie pieniążki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm tytuł trochę z bańki, bo kontrola dotyczyła poprzedniego stanu rzeczy,a nie obecnego muzeum. Tak wynika z tekstu. Jak to można nagłówkiem zrobić wiele. O ile mi wiadomo, muzeum obecne dopiero zaczyna działać, kontroli tam nie było. No i wydaje mi się,ze jest w bardzo dobrych rękach. Wreszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rękach działaczki PiSu, pani Pisiewicz. W miesięcznicę smoleńską pani dyrektorka razem z wiceprezydentem Koconiem i posłem Szulowskim stała w pierwszym rzędzie przed prezesem. To są dobre ręce? To polityczne ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zawsze, jak ktokolwiek z PO ma do czynienia z kulturą i sztuką, to są problemy z finansami, giną dzieła sztuki? Jak nie gęsiarka z pałacu prezydenckiego, to inne rzeczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Zadura kręci jak wszyscy z PSL-u. A przecież ona tym grajdołkiem kieruje już wiele lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...