Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niszczyli, bo mieli dobry humor

Utworzony przez IIII TAM, 31 sierpnia 2009 r. o 20:35 Powrót do artykułu
ZA KOMUNY MILICJANCI MIELI LEPSZE SPOSOBY, PAŁECZKOWANIE DO IZBY WYTRZEŹWIEŃ A RANO KOLEGIUM I CHŁOPACY PAMIĘTALIBY DO KOŃCA ŻYCIA SWÓJ "DOBRY HUMOR"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty komuchu pieprzony widać że byłeś tym pałującym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
ty komuchu pieprzony widać że byłeś tym pałującym
Jakby Tobie przychlaście zniszczyli samochód albo dali Ci po gębie to inaczej byś śpiewał. Zgadzam się z osobą o nicku IIII TAM. Popaprańców trzeba izolować albo spuszczać im baty. A co do festynu to każdy z tych trzech idiotów powinien chodzić na smyczy z GPSem po to żeby nie zapuszczeali się na podobne imprezy. Wszystko jest dla ludzi a nie dla takiego bydła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MUSIAŁEM BYC PAŁUJĄCYM ,ROBILI TO MILICJANCI,ALE SAM PRZYZNASZ ŻE TO BYŁO NAJSKUTECZNIEJSZE I NIE POWODOWAŁO NAWROTÓW "DOBREGO HUMORU"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
ty komuchu pieprzony widać że byłeś tym pałującym
ciebie tez powinienem spałować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kolejny rzucał butelkami i puszkami w kierunku zaparkowanych samochodów." - Skurw.....y - ALE CHAMÓWA....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja naprawdę nie wiem, co się dzieje z tymi młodymi ludźmi.... naprawdę, to bije na alarm. Gdzie jest jakiekolwiek poczucie przesady, gdzie są ich hamulce emocjonalne - co jest przegięciem, a co nie????!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...