Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TA TRASA SZUMNIE NAZYWANA S17 LUBLIN-WARSZAWA TO PORAŻKA,ZRESZTĄ JAK OGLADAM MAPĘ PLANÓW NOWYCH DRÓG I AUTOSTRAD TO ZASTANAWIAM SIĘ PO KIEGO H...POLSKA WSTĘPOWAŁA DO UE, PO JAKIEGO H...POLSKA W OGÓLE WYSZŁA Z BLOKU KOMUNISTYCZNEGO, JAK POLACY NIE CHCĄ BY NASZ KRAJ BYŁ BOGATYM I MĄDRZE RZĄDZONYM KRAJEM?!!NO BO PATRZĄC NA SIEĆ PLANOWANYCH AUTOSTRAD I DRÓG EKSPERESOWYCH, WSCHÓD KRAJU SKAZANY JEST NA DEGRADACJĘ I ZACOFANIE,BO NASI DECYDENCI W PLANACH ZAPOMNIELI,ŻE POLSKA TO TEŻ TERENY NA WSCHÓD OD WISŁY!!!NO CHYBA,ŻE MY MIESZKAŃCY WSCHODNIEJ POLSKI JUŻ ZOSTALIŚMY WŁĄCZENI DO BIAŁORUSI ALBO UKRAINY???NO BO K..INACZEJ TYCH PO...PLANÓW TŁUMACZYĆ NIESPOSÓB!!!AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to był Contbus czy te które jeżdżą wolno, prawidłowo, zgodnie z przepisami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest pożądna firma przewozowa!znam ja.napewno nie wina kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto jaka porządna firma http://img208.imageshack.us/img208/1795/spotkaniepy1.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Contbus nie jeździ na trasie Warszawa-Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to byl transbus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna ofiara opieszałości LDDK. Kolejny czarny worek Nalewajki został zapełniony a roboty na 17-tce jak nie ruszyły tak nie ruszają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ile mi wiadomo to był TransBus Expres przewozy Warszawa-Puławy sam nim jeżdżę i wysiadam na Niwie Babickiej ale akurat tego piątku wróciłem wcześniej... O ile mi wiadomo tym kursem jeździł nowy kierowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam tym busem. Jestem pewna że kierowca go nie widział, bo sam zobaczyłam go 2 metry przed busem, chyba nie było szans żeby wychamował i go nie uderzył, mężczyzna pojawił sie jak zjawa. Skrzyzowanie było bardzo słabo widoczne, ponieważ jeszcze nie zapaliły się lampy, a na dworze juz było prawie ciemno.Szkoda mi tego Pana który zginął ( na przeciwko własnego domu), ale również bardzo szkoda mi tego kierowcy, bo nie zrobił tego celowo, a pewnie poniesie konsekwencje, a największą karą jest sama świadomość zabicia człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez jechalam tym busem. Mieszkam niedaleko i znam tego czlowieka ktory zginal. Mieszkal na rogu i chodzil na wskros do sklepu na wode, mimo ze przez pasy byla taka sama droga. Kiedys malo co nie wpadl nam pod samochod jak jechalam z rodzina. To nie byla wina kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
tez jechalam tym busem. Mieszkam niedaleko i znam tego czlowieka ktory zginal. Mieszkal na rogu i chodzil na wskros do sklepu na wode, mimo ze przez pasy byla taka sama droga. Kiedys malo co nie wpadl nam pod samochod jak jechalam z rodzina. To nie byla wina kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty to się anna nie odzywaj bo ktos nie widzi swojego pod nosem a czyjeś pod lasem!!!!Po co Waldek Mróz trzyma te żule pod skleprm piszę chyba nie trzezwym nie sprzedajemy!!Więc za niego to się trzeba brac i te lumpy pod sklepem wyganiac do domu.A ty taka doskonała jesteś!!!Zajmnij sie swoimi sprawami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała napisał:
Ty to się anna nie odzywaj bo ktos nie widzi swojego pod nosem a czyjeś pod lasem!!!!Po co Waldek Mróz trzyma te żule pod skleprm piszę chyba nie trzezwym nie sprzedajemy!!Więc za niego to się trzeba brac i te lumpy pod sklepem wyganiac do domu.A ty taka doskonała jesteś!!!Zajmnij sie swoimi sprawami!!!
to są moje sprawy, jak najbardziej, bo jechałam tym busem, i nie chce przez takich naprutych kozłowskich czy innych mrozów stracic życia, bo jeden lubi sie nachlac i srodkiem ulicy przechodzic a drugi musi zarobic i wszystkim alko sprzedaje jak leci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
to są moje sprawy, jak najbardziej, bo jechałam tym busem, i nie chce przez takich naprutych kozłowskich czy innych mrozów stracic życia, bo jeden lubi sie nachlac i srodkiem ulicy przechodzic a drugi musi zarobic i wszystkim alko sprzedaje jak leci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna po nazwisku to po pysku!Nie słyszałaś o tym.To muszę cie niestety uświadomic,że niestety jestem córka tego naprutego kozłowskiego co wspominałaś.I bardzo cie proszę zejc z mojego ojca dobrze i zajmnij się sobą!Żegnam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała napisał:
anna po nazwisku to po pysku!Nie słyszałaś o tym.To muszę cie niestety uświadomic,że niestety jestem córka tego naprutego kozłowskiego co wspominałaś.I bardzo cie proszę zejc z mojego ojca dobrze i zajmnij się sobą!Żegnam!!!
Dziwię się, że się tym chwalisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nonsens napisał:
Dziwię się, że się tym chwalisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się chwalę moim ojcem?I wcale się go nie wstydzę i nie wstydziłam.Co wy możecie wiedziec nasza rodzina przeżyła tragedię dajcie już wszyscy Święty spokój mój ojciec nie żyje i niech spoczywa w spokoju.Nie poruszajcie tego tematu to wszystko bez sensu no stało się nie wiadomo kto za winił,nie jesteśmy chyba sędziami i będziemy osadzac Bóg jeden wie jak to na prawdę było!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim ryki napisał:
to jest pożądna firma przewozowa!znam ja.napewno nie wina kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko czemu taka długa droga hamowania w terenie zabudowanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...