Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SuperDoktor Wałęsa w Puławach i może wyg łosi wykład nt."kto jest twoim idolem i dlaczego właśnie Lenin" Ja się pytam,ile to będzie kosztowało i dlaczego tak drogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A łun na to : nie kcem ale muszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tej szkole będą specjalne podręczniki do matematyki ujmujące prawo walesy "Som plusy dodatnie i ujemne"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....a moze on po cichu chce skonczyc wreszcie lyceum i dlatego wpadl do szkoly na chwile? co wy na to ? powinien skonczyc? bo ja jestem ZA a nawet PRZECIW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku jest już Gimnazjum nr.3 im. Noblistów Polskich, więc to plagiat:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobietttka20 napisał:
W Świdniku jest już Gimnazjum nr.3 im. Noblistów Polskich, więc to plagiat:)
ty jesteś plagiat . a ile jest szkół im. np. Mickiewicza , Kościuszki itp.?? też plagiat??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dość powiedzieć powyższym interlokutorom cytując Wisławę Szymborską - Polską Noblistkę... "idiotom na śmiech, melancholikom na płacz, łysym na grzebień, psom na buty." :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko za sprawą uczniowskiej delegacji, która udała się do Gdańska. Wraz z nią podążyli: przewodniczący puławskiej Rady Miasta Stanisław Śliwiński oraz jej wiceprzewodniczący Waldemar Rejmak. Samorządowcy i gimnazjaliści zostali przyjęci przez Wałęsę. --- żenada. Wałęsa nie przyjechał, to ci pojechali do niego. Na siłę go chcą ściągnąć. Ten pewnie wcale nie miał zamiaru tu przyjeżdżać, no ale skoro już przyjechali z tych Puław... Dla mnie Wałęsa to rewolucjonista, który wykonał swoją robotę (brudną) ale do rządzenia to się wogóle nie nadawał... Nie miał pojęcia co z nim robią, otoczył się komunistami (których tak gani), a potem płakał na forum, że nie mógł nic zrobić, gdy mu to zarzucali. Taki z niego Wódz, że nic nie mógł zrobić, bo mu prawo ręce wiązało? To co tak latał po ulicach gdańska w 80-tym? Wtedy tego mu prawo nie zabraniało? Zabraniało - a latał. Przecież to też było niezgodne z prawem - to co teraz tak się prawem zasłania? Dostał się do koryta, to co miał się wychylać, jak mu dobrze było... ...dla mnie to żaden patron. A decyzja radnych jest to pełna żenada... zresztą - jacy radni, taka decyzja. Lepiej niech się za robotę wezmą, a nie nowych patronów szukają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?" Mt 7,1-3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trewq napisał:
"Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?" Mt 7,1-3
no własnie. sadzić to by wszyscy chcieli a robić to nie ma komu. kurde:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...