Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOSTALGIA

Utworzony przez TATAR-KIEDYS, 16 października 2009 r. o 22:04
witam kiedys, kilkanbaście lat temu mieszkałam w Markuszowie, i zawze myślałam, że nigdy z niego nie wyjadę. Życie sprawiło, że wyprowadziłam się, założyłam rodzinę i myślę, że żyję szczęśliwie bez Markuszowa. Czytając takie artykuły w prasie oraz komentarze do niego upewniam się w przeknaniu, że dobrze zrobiłam. Śkończyłam szkołę średnią, jedne studia, drugie studia, mam dobrą pracę z niezłymi zarobkami, pobudowaliśmy dom bez kredytu i nawet pomyślałam kiedyś, że z chęcią oddam swoją wiedzę i doświadczenie swojej rodzimej gminie - zakandyduje na Wójta....... . Teraz jusz nie chcę. Myślę, że zebrawszy wszystkich wykształconych, mądrych i statecznych byłych mieszkańców Gminy Markuszów starczyło by na całą Radę Gminy, Sołtysów i jeszcze Społecznego Gminnego Świętego Mikołaja z reniferami i Elfami. .......tylko po co - szarpać się między RRDZYNNYMI, RODOWITYMI, FLANCOWANYMI I PRZYBŁYNDAMI?????????? Od dziś z Warszawy do Lublina będę jeździła przez Puławy, Bochotnicę, Nałęczów..... Pozdrawiam Was Drodzy przyjaciele, pozdrawiam Leszka i Andrzeja, waszych przyjaciół,..... i apeluję, wasze stanowiska powinny świecić, a Waszym celem jest działanie z mottem ...:pro publico bono"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śkończył SKOŃCZYŁam szkołę średnią, jedne studia, drugie studia TAK PISZE STUDENTKA WYRAZ " jusz" NO BRAWO, NA TAKIEGO WÓJTA TERAZ CZEKAMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Śkończył SKOŃCZYŁam szkołę średnią, jedne studia, drugie studia TAK PISZE STUDENTKA WYRAZ " jusz" NO BRAWO, NA TAKIEGO WÓJTA TERAZ CZEKAMY
jedne i drugie studia to chyba za jajka i masło he he he he !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...