Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No nareszcie rozbili układ w Azotach z panem ze zdjęcia na czele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy układ będzie, tylko nieprofesjonalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Lewicki to który to Lewicki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość nie wiem czy nie będziesz żałował tych słów-pan ze zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie twarz, to nienażarta gęba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem możeńskiego - pracowałem w instytucie nawozów sztucznych którego był dyrektorem. Nie mam zdania na jego temat. Faktem jest jednak że nie dawał jebany podwyżek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Semita czy mi się zdaje że on z naszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sympatyk Sama twarz mówi wszystko - kto go na takie stanowiska wstawiał i za jakie zasługi dopiero przyszłość pokaże????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj faktycznie - teraz to już za chwile się dowiemy jak to było naprawdę z tym człowiekiem!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajmijcie się może nowymi członkami rady, zbadajcie im życiorysy trzy pokolenia w tył, w tym pislam jest najlepszy, bo teraz to pokazujecie tylko cieniactwo obrażając człowieka, którego nie znacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, żenujące docinki, no ale tak to jest jak na forum mamy anonimowość, każdy wylewa swoje żale, bo nie wiem, chyba tylko z zazdrości, zawiści można pisać takie rzeczy. Szkoda gadać, święta idą, troche spokoju nie zaszkodziłoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz tylko porozliczać Pana Możeńskiego za te wszystkie "projekty racjonalizatorskie" za wiele milionów!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówisz o tym inwestycjach jak np centrum badań nawozów dzięki którym INS ma technologie na światowym poziomie i może się dalej rozwijać? Co w prostej linii daje np dwukrotny wzrost przychodów instytutu. Pogratulować rozeznania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba rozliczyc tych panow za nie udolne rzadzenie osmiu lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówisz o tym inwestycjach jak np centrum badań nawozów dzięki którym INS ma technologie na światowym poziomie i może się dalej rozwijać? Co w prostej linii daje np dwukrotny wzrost przychodów instytutu. Pogratulować rozeznania
Dzięki panu dyrektorowi DO KOŃCA MARCA zamykana MA BYĆ  linia w INS PRODUKCJI NAWOZÓW DOLISTNYCH INSOL , więc kolego technologię  oddał w ręce prywatnej konkurencyjnej spółki która będzie teraz produkować w Olkuszu nawozy - to jego zasługa. Linia w Puławach zostanie zamknięta a ludzie stracą pewnie pracę-dowiedzieli się o tym z radia lublin, naturalnie to wszystko dla dobra INSTYTUTU .Jak można pozbywać się i nie szanować dorobku naukowego 20 lat pracy nad wprowadzaniem marki INSOL, Za to powinien wylecieć ze stołka, bo to ewidentne działanie na szkodę firmy, a tłumaczenie że połączenie z prywatną konkurencją będzie miało korzystny wpływ na rozwój marki Insol, przy równoczesnym zamknięciu rodzimej produkcji w Puławach i pozbyciu się 60% udziałów na rzecz INTERMAG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki panu dyrektorowi DO KOŃCA MARCA zamykana MA BYĆ  linia w INS PRODUKCJI NAWOZÓW DOLISTNYCH INSOL , więc kolego technologię  oddał w ręce prywatnej konkurencyjnej spółki która będzie teraz produkować w Olkuszu nawozy - to jego zasługa. Linia w Puławach zostanie zamknięta a ludzie stracą pewnie pracę-dowiedzieli się o tym z radia lublin, naturalnie to wszystko dla dobra INSTYTUTU .Jak można pozbywać się i nie szanować dorobku naukowego 20 lat pracy nad wprowadzaniem marki INSOL, Za to powinien wylecieć ze stołka, bo to ewidentne działanie na szkodę firmy, a tłumaczenie że połączenie z prywatną konkurencją będzie miało korzystny wpływ na rozwój marki Insol, przy równoczesnym zamknięciu rodzimej produkcji w Puławach i pozbyciu się 60% udziałów na rzecz INTERMAG.
 
Dzięki panu dyrektorowi DO KOŃCA MARCA zamykana MA BYĆ  linia w INS PRODUKCJI NAWOZÓW DOLISTNYCH INSOL , więc kolego technologię  oddał w ręce prywatnej konkurencyjnej spółki która będzie teraz produkować w Olkuszu nawozy - to jego zasługa. Linia w Puławach zostanie zamknięta a ludzie stracą pewnie pracę-dowiedzieli się o tym z radia lublin, naturalnie to wszystko dla dobra INSTYTUTU .Jak można pozbywać się i nie szanować dorobku naukowego 20 lat pracy nad wprowadzaniem marki INSOL, Za to powinien wylecieć ze stołka, bo to ewidentne działanie na szkodę firmy, a tłumaczenie że połączenie z prywatną konkurencją będzie miało korzystny wpływ na rozwój marki Insol, przy równoczesnym zamknięciu rodzimej produkcji w Puławach i pozbyciu się 60% udziałów na rzecz INTERMAG.
link-RADIO LUBLINspolka-insol-rozpoczyna-produkcje-popularnego-nawozu.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem możeńskiego - pracowałem w instytucie nawozów sztucznych którego był dyrektorem. Nie mam zdania na jego temat. Faktem jest jednak że nie dawał je***y podwyżek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżki były w wakacje pajacu.10% Ponad dwukrotny wzrost przychodów i inwestycje na 150 mln. Pokaż mi drugiego w instytutach puławskich z takimi osiągnięciami.Ins dawno wyprzedził piwet. Więc życzę trochę więcej rozeznania w temacie, zanim zaczniesz opluwać kogoś, komu nigdy nie dorównasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Puławy będą pracować na rozwój Tarnowa. Miasto popłynie. Wyborcy dziękują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego chcieliście wyborcy PiS_u. Zasuwać na Tarnów? Wydają wszystko. Po naszym mieście. Zapomnijcie o inwestycjach, o elektrowni. To wszystko pójdzie do Tarnowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...