Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowo lodowisko w Puławach. Ceny, godziny otwarcia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2016 r. o 09:36 Powrót do artykułu
W dni normalne od 15 w ferie od 10 do 14 czyżby ich aby nieponiosło. Czego takie godziny. Mam nadzieje ze ich zmienia a nie 2 tury na ferie rb po 2 godziny. Ile te dzieciaki pojerzdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dni powszednie od15 do 21 a sobota i niedziela tylko cztery godziny ( bo to nie sa dni powszednie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto najpierw dokładnie przeczytać artykuł ze zrozumieniem. W sobotę, niedzielę i ferie lodowisko otwarte będzie dodatkowo w godzinach 10:00 - 14:00 w stosunku do dni powszednich, czyli będzie otwarte przez 10 godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w soboty, niedzielę i w ferie od 10 do 21, tylko jest przerwa techniczna na pielęgnację lodu od 14-15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W dni normalne od 15 w ferie od 10 do 14 czyżby ich aby nieponiosło. Czego takie godziny. Mam nadzieje ze ich zmienia a nie 2 tury na ferie rb po 2 godziny. Ile te dzieciaki pojerzdza
,,pojerzdza''....Tobie i tak wystarczy,będzie czas posiedzieć nad słownikiem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czartorychu ucza takiej ortografii i czytania ze zrozumieniem :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja mam problemy z ortografią ale ze zrozumieniem artykułów już nie :). A z opisów widzę, że 80% ludzi nie rozumie co czyta :) Czyli tak tragicznie ze mną nie jest :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajmy ze zrozumieniem bo sobota i niedziela to nie sa dni powszednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze redaktorowi przydała by sie nauka pisania ? Mało czytelny artykuł . Nie powinno być domysłów, powinno być czytelnie i tyle. Pozdrowienia dla komentujących i duzo prezentów od Św Mikołaja :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co będą wpuszczać co 2 godz? Jeszcze będę musiał pilnować godziny wejścia tury łyżwiarzy? To chyba jakiś żart?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli z psem na lodowisko nie wejdę... Dobrze, że mi to uświadomiono, bo bym mu łyżwy założył i....! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli miasto za podatki mieszkańców zbudowało lodowisko żeby teraz MOSIR pobierał opłaty od podatników. A pani radna PiS wypisuje dotrzymaliśmy słowa:). Czy można bardziej gardzić wyborcami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna było wpuszczać na cały czas a nie 2 godziny i do widzenia i wchodza dopiero nastaleni. To jest paranoja. Bede jeszcze musiał pilnować na mrozie kiedy jaka tura wchodzi .Super Dziękuje z myślą o człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo z kortami tenisowymi. Wybudowano za nasze pieniądze, a teraz horrendalne ceny biletów i korzystają tylko wybrańcy, np. doktory co krocie zarabiają. Tak oto w Puławach szanuje się zwykłych ludzi, do których wczoraj Duda przemawiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przestańcie marudzić i mieszać jeszcze w to politykę,żal mi Was siedzieć w domu i oglądać seriale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam a gdzie w opłatach jest polityka? Jeśli tak twierdzisz to oznacza to tylko jedno że wiesz coś czego my nie wiemy. Podziel się z innymi. Czy sugerujesz że nie jesteś zwykłym obywatelem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem,Twój pech,zwykły obywatel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety jestem po systemie nauki 8+4, a jak pokazują badania dzieci i młodzież z systemu 6+3 czytają ze zrozumieniem perfekcyjnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAŻDY OBYWATEL Puław zapłacił za lodowisko po 13 złotych a jeszcze teraz mam płacić za wstęp ? No to się w PALE nie mieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...z myślą o człowieku...za darmo jest nad łachą,tylko trzeba poczekać na siarczyste mrozy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...