Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Piotrze!! Niech Pan zrobi porządek w Puławach i wraca do Milejowa!! Jest Pan jedynym możliwym kandydatem na DOBREGO wójta gminy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Pan Dyrektor Rybak rozszerzy działalność szpitala o segmenty, z których został ograbiony czyli dializy, posiłki i pralnia. Nie może być tak, że przez 20 lat niemiecki koncern będzie się żywił tym, co powinno być dochodem puławskiego szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle konkretny;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był bezrobotny to się zgłosił, a co zamierza zrobić dalej nie wiadomo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"będę mieszkał przez kilka dni w tygodniu w Puławach" to dyrektor będzie zatrudniony tylko na część etatu za pełne wynagrodzenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kto do zwolnienia? szykujcie już prześcieradła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego Pana sam system uszczęśliwi i skończy on z dyrektorowaniem jak jego poprzedniczka. Wszystkiego dobrego i krzyżyk na drogę. Wszystkiego dobrego !! ( bo będzie potrzebne)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to taki cwaniaczek, nie zabawi tu długo, poszuka czegoś lepszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gdybym nie wiedział, co należy zrobić, nie wygrałbym konkursu na dyrektora." ryzykowne stwierdzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arogancja dyrektora godna PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajzel jaki zostawił pan w Łęcznej pacjentom poradni - bezcenny. Trzeba się było ratować, nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedział słowa ale nic nie powiedział. Co zrobi nadal tajemnica. Chyba ma czarodziejską różdżkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już był tu taki jeden Orzeł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z gówna bata nie ukręciła Panie dyrektorze !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja życzę powodzenia, dajmy Dyrektorowi szansę, na ocenianie przyjdzie czas później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świetny fachowiec, zresztą jako mój klient też bardzo solidny. Uczciwy, nie wkręca znajomków poza kolejnością. Wiem bo koleżanka próbowała i powiedział jej, że to byłoby nie w porządku z jego strony w stosunku do innych pacjentów. Quest piszący o poradni, niech mi poda choć jedną, w której jest taki ład jaki sobie wyobraża. Chętnie się tam przepiszę. Łęczna to jeden z czołowych szpitali leczących poparzenia w naszym kraju i to m.in jego zasługa, bo walczył o odpowiednią kadrę specjalistów. Ktoś kto mu robi koło pióra nie miał widać z nim kontaktu. Na konkrety przyjdzie poczekać, bo on sam nie wie z kim ma tam do czynienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za różnica z kim ma do czynienia. Konkrety to dyrektor musiał wskazać na konkursie, nie ma na co czekać. Przecież on już musi mieć plan działania, no chyba nie zwalniania. Łatwo jest być bohaterem w nowym szpitalu takim jak Łęczna. W Puławach to trzeba ciężko popracować, a nie robić z siebie gwiazdę obdarzoną darami. Teraz to dopiero zobaczymy jakie talenty dostał dyrektor od Boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kim ma się do czynienia to duża różnica. Jedno słabe ogniwo, może psuć pracę całego zespołu i wpływać na opinię o nim. Plan na poziomie strategicznym i operacyjnym musiał podać, bo to jedno z kryteriów na takie stanowisko. Skąd wiesz, ze on nie pracuje ciężko, np.: ciężej od cb. Szpital, czy nowy, czy stary można wpędzić w długi w przeciągu roku, ale wyprowadzić na prostą to już inna broszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widzę tu specjalistę, to sam pan dyrektor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...