Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy parking, ale nie dla każdego. Kierowcy na celowniku strażników

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2018 r. o 17:07 Powrót do artykułu
Stare powiedzenie "wasze ulice nasze kamienice" w Puławach zaczyna działać. Już niedługo każdy będzie na swoim i wara innym od mojego parkingu, ulicy, chodnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na ten projekt z nadzieją, że zwiększy się liczba ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Gdybym wiedział, że będzie to parking dla gości przedszkolnych... mój wybór byłby inny. Skoro wówczas obywatele byli pytani na co przeznaczyć publiczne środki, może teraz ktoś zapyta ich o zdanie w kwestii zmiany przeznaczenia inwestycji ??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa jest o parkingach pisać najlepiej, jak tu się los Nowej Hali waży i Sponsor Klubu chce się z tej inwestycji rakiem wycofać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy z myślą o człowieku. W takim kontekście brzmi jak bym z plaskacza dostał prosto w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu o 17 miejsc parkingowych amba - a tam gdzie już jest projekt, grunt, zapewnione 17mln finansowania, a 40mln brakuje - cisza... co to o tym Sponsorze co zdaje się udaje, że go nie ma, to nic już nie można napisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to parking strzeżony, wczoraj straż miejska cały dzień pilnowala, flaki się przewracają, naprawdę nie mają innych ważniejszych i poważniejszych zadań?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nowej hali, na którą przetarg się nie domyka bo 40mln brakuje, mają pilnować albo pójść do Sponsora by wywrzeć na nim presję i zmotywować do czynu? Tu silny i prężny czynnik społeczny przy wydatnym wsparciu czwartej władzy jest niezbędny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja śmigam po mieście rowerem i nie mam problemu z parkowaniem... Ale wielcy "państwo" nie wsiądą na rower bo wstyd, co sąsiedzi powiedzą. Po kilka samochodów w każdym domu i się dziwią że nie majă gdzie parkować. Powyżej jednego samochodu w domu i powinna być opłata za parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobel z pisowską świtą przekształcił straż miejską w ciecia parkingowego. Szacunek władzy dla instytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy straż miejska stanie na Jaworowej i będzie pilnowała, żeby parkując samochody zostawiały przepisową szerokość chodnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może nich Pan Wiesio i na ulicy Jaworowej wystosuje znaki zakazu jak jest taki mądry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska niech się zajmie lepiej kopertami na osiedlach bo jak narazie nic Nie robią jestem za tym aby ich odwołać a nie stracone pieniądze są na nich przeznaczane Panie radny Pawle maj proszę się zająć ta sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni PiS w kampanii wyborczej przed poprzednimi wyborami obiecywali likwidację straży miejskiej. Jak już zdobyli władzę to obsadzili stołek komendanta partyjnym nominantem, a i liczbę strażników zwiększyli, pewnie też po partyjnej linii. Koryto+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś byłem w SB,teraz jestem w PiS i możecie mnie co najwyżej cmoknąć w zwis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw mają w tyłku wybór mieszkańców i zbabrają 600 tys z budżetu obywatelskiego i przeznaczają na remonty w szpitalu. teraz to. Dziękuje Groblowi i radnym PISu za wypaczenie idei budżetu obywatelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że w PiS są sami SBecy i PZPRowcy to wszyscy w Puławach wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast zając się rzetelną pracą na rzecz na wszystkich, wolą zajmować się zmyślaniem plot i szerzeniem nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obmowa, kłamstwa i lans to to jedyne co potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie. Powinien być system liczący czas i wskazujący zajętość parkingu oraz czas jaki pozostał do zwolnienia miejsca. W innym przypadku przepis jest matrwy chyba, że pojawi się parkingowy wszystko skrupulatnie pilnujący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pilnujący parkingowy też z pieniędzy budżetu obywatelskiego? Moze j prezydent Grobel zacznie w końcu ponosić finansowe konsekwencje swych wymysłów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...