Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oj to już niezbyt długo będzie posłem pisuarem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle węgla w Polsce i możliwość wyciągnięcia kopalni z wielkiego doła, a ten popiera elektrownię na gaz. Znowu energetycznie uzależnieni od kogoś. Zakręcą Ruskie kurek czy nie? Żałuję, że na niego głosowałam. Nie sądziłam, że tak szybko to nastąpi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wszyscy w PiS e muszą mieć tak zapiczniałe gęby,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz Małgosia klapsa strzeli i poseł zmieni zdanie, powie że się przejezyczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wszyscy w PiS e muszą mieć tak zapiczniałe gęby,
  Pusty komentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pusty komentarz.
Pusty to ty jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wyborami PiS nie zostawił suchej nitki na zakupie przez rząd Polski francuskich helikopterów Caracal, po wyborach już popiera ten zakup, mając tym samym w głębokim poważaniu zakłady w Świdniku i Mielcu, podobnie jak widać jest w przypadku elektrowni, zamiast Lubelskiego węgla będzie Ruski- najdroższy gaz. Brawo pani (p)ośle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DURNY DZIENNIKARZYNO RADOSŁAWIE SZCZĘCH - OD KIEDY KRZYSZTOF SULOWKI JEST POSŁEM - KIEDY ZŁOŻYŁ ŚLUBOWANIE POSELSKIE - W SZTANDARZE LUDU PISZĄ NIEDOROZWOJE I JESZCZE WOŁAJĄ BY ZA GÓ__WNO PŁACIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pusty to ty jesteś.
  Chciałbyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wybory sfałszowane? Głosy źle policzone? Szuloski nie idzie do Warszawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DURNY DZIENNIKARZYNO RADOSŁAWIE SZCZĘCH - OD KIEDY KRZYSZTOF SULOWKI JEST POSŁEM - KIEDY ZŁOŻYŁ ŚLUBOWANIE POSELSKIE - W SZTANDARZE LUDU PISZĄ NIEDOROZWOJE I JESZCZE WOŁAJĄ BY ZA GÓ__WNO PŁACIĆ
I po co się tak nadymasz. Wielkie litery, ten styl. Wczytaj się w tekst ze zrozumieniem, naprawę łatwo zrozumieć sens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po twarzy i grzywce widać że głupek, skąd weźmie gaz do elektrowni. Jeśli mają być takie bystrzaki to ja dziękuję temu gostkowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe. Jak tak to pod Puławami popierają elektrownię gazową.... Jak chcieli wybudować węglową pod Łęczną to nie wydano pozwolenia..... a paliwo jest na miejscu.... Ludzie u nas gazu nie ma!!! jest za to węgla miliony ton i obaczcie ile cały region by na tym skorzystał całe województwo a bynajmniej powiat najbliższe miejscowości... o ile by spadły koszty dostaw energii....... ZROZUMNCIE WĘGIEL JEST NASZYM ZŁOTEM TUTAJ NA LUBELSZCZYZNIE I TEGO POWINNIŚMY SIĘ TRZYMAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbyś.
To fakt, nie chciejstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe. Jak tak to pod Puławami popierają elektrownię gazową.... Jak chcieli wybudować węglową pod Łęczną to nie wydano pozwolenia..... a paliwo jest na miejscu.... Ludzie u nas gazu nie ma!!! jest za to węgla miliony ton i obaczcie ile cały region by na tym skorzystał całe województwo a bynajmniej powiat najbliższe miejscowości... o ile by spadły koszty dostaw energii....... ZROZUMNCIE WĘGIEL JEST NASZYM ZŁOTEM TUTAJ NA LUBELSZCZYZNIE I TEGO POWINNIŚMY SIĘ TRZYMAĆ
Uważaj z tym złotem, żebyś nie był jak Midas. Takie zero-jedynkowe myślenie dopiero jest zgubne. Węgiel owszem mamy, tyle że z tymi kosztami to nie jest takie piękne i różowe. Jak wejdą unijne regulacje bodaj w 2019 albo i wcześniej to cały przemysł oparty na węglu będzie miał duży problem z emisją CO2. Warto spojrzeć trochę szerzej niż na populistyczne hasła sięgające maksymalnie do końca kadencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe. Jak tak to pod Puławami popierają elektrownię gazową.... Jak chcieli wybudować węglową pod Łęczną to nie wydano pozwolenia..... a paliwo jest na miejscu.... Ludzie u nas gazu nie ma!!! jest za to węgla miliony ton i obaczcie ile cały region by na tym skorzystał całe województwo a bynajmniej powiat najbliższe miejscowości... o ile by spadły koszty dostaw energii....... ZROZUMNCIE WĘGIEL JEST NASZYM ZŁOTEM TUTAJ NA LUBELSZCZYZNIE I TEGO POWINNIŚMY SIĘ TRZYMAĆ
>bynajmniej no debil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie myślałem że zraz będę konkretnie skrytykowana wyzwany i zmieszany z błotem za to co napisałem z tym węglem. Wiem że mają wejść nowe dyrektywy unijne mające ograniczyć emisję CO2 ale zadajmy sobie pytanie CZY TO MY FAKTYCZNIE JESTEŚMY TYMI TRUCICIELAMI??? Jest to jedyna szansa na to aby pokazać tym zarozumialcom z Europy I reszty świata że jesteśmy w stanie odciąć się od dostaw paliw energetycznych o innych dostawców zwłaszcza od RUSKICH... a co do tej emisji.... technologie jakie są stosowane w elektrowniach węglowych są już tak zaawansowane że to co wydobywa się do atmosfery jest bardzo znikomą ilością.... Wczoraj pisałem o tym że powinni inwestować w elektrownię węglową.... a dzisiaj czytam artykuł na FB że wraca temat budowy tej elektrowni... Mam nadzieję że dojdzie w końcu do skutku i po przejęciu przez ENEĘ, LWB będzie wydana zgoda na budowę tej elektrowni, która była wstrzymana bodajże przez Ministerstwo Środowiska....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A największy truciciel na świecie - USA nadal nie podpisały protokołu z Kioto o redukcji gazów cieplarnianych. Zresztą efekt cieplarniany to bujda na resorach nie mająca nic wspólnego z emisją dwutlenku węgla, to po prostu bat na niektóre państwa, którego celem jest rozpirzenie gospodarki w konsekwencji wzrost bezrobocia i obszarów biedy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie myślałem że zraz będę konkretnie skrytykowana wyzwany i zmieszany z błotem za to co napisałem z tym węglem. Wiem że mają wejść nowe dyrektywy unijne mające ograniczyć emisję CO2 ale zadajmy sobie pytanie CZY TO MY FAKTYCZNIE JESTEŚMY TYMI TRUCICIELAMI??? Jest to jedyna szansa na to aby pokazać tym zarozumialcom z Europy I reszty świata że jesteśmy w stanie odciąć się od dostaw paliw energetycznych o innych dostawców zwłaszcza od RUSKICH... a co do tej emisji.... technologie jakie są stosowane w elektrowniach węglowych są już tak zaawansowane że to co wydobywa się do atmosfery jest bardzo znikomą ilością.... Wczoraj pisałem o tym że powinni inwestować w elektrownię węglową.... a dzisiaj czytam artykuł na FB że wraca temat budowy tej elektrowni... Mam nadzieję że dojdzie w końcu do skutku i po przejęciu przez ENEĘ, LWB będzie wydana zgoda na budowę tej elektrowni, która była wstrzymana bodajże przez Ministerstwo Środowiska....
Tak, niestety przy obecnych technologiach w przemyśle+ilości samochodów bez katalizatorów albo takich które nie spełniają norm (czyli większość)+palenie w domach węglem, sami się trujemy i to jest fakt. Więc jeżeli będziemy to dalej ciągnąć to już nawet abstrahując od gospodarki to po prostu sami będziemy się coraz bardziej zatruwać: https://www.polskieradio.pl/42/3167/Artykul/1533865,Ile-zdrowia-kosztuje-Polakow-energetyka-oparta-na-wegluTechnologie węglowe niskoemisyjne owszem są, ale polecam sprawdzić jakie to są koszty globalnie. Poza tym nie ma żadnej gwarancji że zaraz UE nie powie że i tak mamy z nich rezygnować, ten problem mają właśnie Niemcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe. Jak tak to pod Puławami popierają elektrownię gazową.... Jak chcieli wybudować węglową pod Łęczną to nie wydano pozwolenia..... a paliwo jest na miejscu.... Ludzie u nas gazu nie ma!!! jest za to węgla miliony ton i obaczcie ile cały region by na tym skorzystał całe województwo a bynajmniej powiat najbliższe miejscowości... o ile by spadły koszty dostaw energii....... ZROZUMNCIE WĘGIEL JEST NASZYM ZŁOTEM TUTAJ NA LUBELSZCZYZNIE I TEGO POWINNIŚMY SIĘ TRZYMAĆ
Już ty nas w Puławach nie zatruwaj CO2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...