Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I dlatego pełen zachwytu burmistrz pisula chce wybrukować wąwóz korzeniowy bo less z niego spływa na ul. Doły gdize mieszieszka. Jak wybrukuje to less przestanie spływać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowita historia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzałem pierwsze odcinki i uderzyły mnie pustki w mieście. Czy na czas kręcenia serialu wysiedlono mieszkańców i wyeksmitowano turystów ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejna jakaś(nawet żona przestała oglądać) komisariat w spichlerzu, Fronczewski zamawiający taxi z Jabłonnej do Kazimierza(nawet lekarzy na to nie stać.Ogólnie budyń,aktorzy z minami pt. Mam to gdzieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co im wywróżyły cyganki z rynku, namolnie zaczepiajace wszystko co się rusza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie w spichlerzu, a w Muzeum. A z tego co wiem to 50 zł nie problem dla przedstawicieli tej profesji. Jakiś czas temu nie było chętnych na dyżury nocne w puławskim szpitalu za ok 1300 zł (za noc). Nie mów mi, że ich nie stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zamiast Puław jest jakaś Jabłonna, nie ma takiego miasta w okolicach Kazimierza? Puławy nie dołożyły się do promocji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tandeta jak cholera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieki temu serialowi dowiedziałam sie ,że miastem powiatowym nie sa puławy tylko wieś Jabłonna ;) gdzie maja własny szpital -hehehehehehehe :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...