Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Generalnie wygląda ładnie a na wiosnę będzie wyglądało jeszcze lepiej. Ale mam wrażenie, że np obok zjeżdżalni dla dzieci tej na górce oraz obok obiektów wokół których brak utwardzenia terenu będzie się robiło klepisko jak na starym boisku obok bramek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jaka szkoda. Na skwerku nie ma żadnego stateczku z paru deseczek za powiedzmy 150 tys. A na innym skwereczku jest!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17 ławek zamiast boiska dla dzieciaków lub nowych miejsc parkingowych. I po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie: czy przypadkiem nie miała być fontanna? a wsadzone jest drzewko?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam było boisko? hehe mieszkam obok i tam po deszczu była jedna wielka kałuża, która schła kilka dni. A jak już dało się pograć w piłkę to i tak mało kto grał. Dopiero jak zrobił się szum wokół boiska to pojawiały się dzieciaki. Więc nie oszukujmy się, skwerek jest lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie przecięcie wstęgi i zdjęcia posła, prezydenta, radnych, zaradnych, podradnych i wszystkich innych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IMIENIA WŁODZIMIERZA.K i śp. PO ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy szkole nr 11 w tym roku powstaną 3 nowe boiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku to chyba nie zdążą. W 2016 już tak :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą mieli gdzie psy wyprowadzać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy szkole nr 11 w tym roku powstaną 3 nowe boiska
Dodać trzeba że wywalczone orzez rodziców bo radni palili tzw. głupa, szczególnie radna z rejonu Niwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bożenka paliła głupa? Przecież jest pedagogiem i przewodniczącą całej rady miasta. Nawet radny Maj, ktory jest z odległego rejonu, złożył wniosek do prezydenta o budowę boisk, a nasza radna by nas olała? Chyba nie możliwe. Proszę nie oczerniać jej imienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W roku 2016 planuje się rozpoczęcie budowy boisk  - w 2016 zaplanowana jest kwota 1 mln 260 tys. zł, w roku 2017 planuje się kwotę 2mln 80 tys. a w roku 2018 planuje się 2 mln 740 tys. zł. Także na kompleks sportowy przy SP 11 jeszcze trochę poczekamy.   Jeżeli radni to czytają to mam pytanie: Czy z planowanej kwoty 1,260 tys. zł  na tę inwestycję przewiduje się również dopłatę za skwer w roku 2016? Ile zostanie na boiska szkolne??   Fragment uchwały budżetowej na rok 2016:  "W roku 2015 zostanie wykonany skwer (...) rekreacyjny w okolicy przedszkola i szkoły z jego częściowym finansowaniem. Pozostała kwota wynikająca z umowy z wykonawcą uregulowana będzie w roku 2016". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bożenka paliła głupa? Przecież jest pedagogiem i przewodniczącą całej rady miasta. Nawet radny Maj, ktory jest z odległego rejonu, złożył wniosek do prezydenta o budowę boisk, a nasza radna by nas olała? Chyba nie możliwe. Proszę nie oczerniać jej imienia.
proszę popytać rodziców z sp 11 którzy walczyli o boiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie: czy przypadkiem nie miała być fontanna? a wsadzone jest drzewko? :)
Przy tym drzewku (brzózce) będzie krzyż albo skrzydło samolotu, zobaczy się jeszcze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam było boisko? hehe mieszkam obok i tam po deszczu była jedna wielka kałuża, która schła kilka dni. A jak już dało się pograć w piłkę to i tak mało kto grał. Dopiero jak zrobił się szum wokół boiska to pojawiały się dzieciaki. Więc nie oszukujmy się, skwerek jest lepszy.
to mało wygladałeś na to boisko bo tam zawsze grały dzieciaki a teraz jest badziew z brzozą za 800 tyś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bożenka paliła głupa? Przecież jest pedagogiem i przewodniczącą całej rady miasta. Nawet radny Maj, ktory jest z odległego rejonu, złożył wniosek do prezydenta o budowę boisk, a nasza radna by nas olała? Chyba nie możliwe. Proszę nie oczerniać jej imienia.   proszę popytać rodziców z sp 11 którzy walczyli o boiska
To jak ktos wie to prosze o odpowiedź, bo jeżeli radny z innego rejonu walczy o nasze boiska, a przewodniczaca rady, z ramienia Pis-u który jest w koalicji z p-rezydentem, radna z naszego rejonu, pani nauczycielka, która powinna dbać o nasze dzieci, nie kiwneła palcem --- to powstrzymam sie od komentarza, gdyz mamy nowy rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za debil to projektował , jak można postawić ławki na środku a ala plac zabaw dla małych dzieci od ulicy i niby rodzice mają sobie usiąść a dziecko może nie wybiegnie na ulice, a gdzie jest plac zabaw dla starszych dzieci? niby te drabinki to jest plac zabaw? mam dwójkę dzieci jedno 12 lat a drugie 2 , nie ma tam nic co by moim dzieciom się spodobało! Po ch...uj te grzybki? Poraszka , gdzie jakieś huśtawki , których na niwie nigdzie nie ma? Masakra, czy ci projektanci widzieli kiedyś plac zabaw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślałam że w koncu zrobią porządny plac zabaw dla dzieci, a tu kolejny badziew, zero huśtawek, po co grzybki, gdzie te place zabaw dla dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siłownia całkiem fajna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...