Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oddział położniczy po remoncie. "Teraz kobiety będą mogły rodzić w godnych warunkach"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 kwietnia 2018 r. o 17:06 Powrót do artykułu
najważniejsze że był pokropek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kropidełko płacone od m2,czy od łóżka?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pytam po raz kolejny kiedy zmienią większość pielęgniarek na tym oddziale bo jak one się zajmują pacjentkami to nóż w kieszeni się otwiera, wiem to z własnego doświadczenia jak przebywalam 7 dni w czerwcu 2016 r. na tym oddziale po cesarskim cięciu, trakt porodowy niebo a ten oddział istne piekło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za typ ten pierwszy w drzwiach, uczy rodzić czy co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
co to za typ ten pierwszy w drzwiach, uczy rodzić czy co
 nie, on jest od robienia dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A ja pytam po raz kolejny kiedy zmienią większość pielęgniarek na tym oddziale bo jak one się zajmują pacjentkami to nóż w kieszeni się otwiera, wiem to z własnego doświadczenia jak przebywalam 7 dni w czerwcu 2016 r. na tym oddziale po cesarskim cięciu, trakt porodowy niebo a ten oddział istne piekło!
 bo jak uważacie, że pielęgniarkom nie nalezy sie godne wynagrodzenie to wiedż, że z niewolnika nie ma pracownika lub też, pracownik źle opłacany nie ma motywacji do pracy, rozumiesz, czy dalej będziesz za tym aby dawać za darmo 500+ a za pracę jałmużna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Azotów za właściwy wybór celów które finansowo wspierają! Wiadomo że szpital to instytucja pierwszej potrzeby i bardziej warta finansowego wspacia niż nowe hale sportowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz ci panowie ze zdjęć do roboty! Dzieci potrzebne w kraju! Popiołek i Grobel z pewnością skuszą się na 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na puławskich Azotach dobra zmiana ewidentna i w samym biznesie bo całą grupę kapitalową w górę ciągną i jak widać również w społecznej odpowiedzialności tego biznesu - nawet nasz Redaktor to widzi i w każdym artykule raz po raz za świetne wyniki puławskie zakłady wychwala!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby serca lekarzy, pielęgniarek i salowych były zawsze takie jak powinny być bo to nie mniej ważne niż sprzęt ... wyszukiwarka : " jedni coraz bliżej końca drudzy bliżej wieczności część 2 - najważniejsze pytanie życia "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście gusła trzeba było przeprowadzić... :) A ja nie mam ochoty rodzić w sali z krzyżem na ścianie :) No i ten personel... podziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co niby Grobel przyczynił sie do remontu szpitala? Wyłożył na to chociaz 1 swoją złotówkę? Lanser jeden!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten czarny z miotłą to co tam miał za zadanie ? Robi za położną ? Czy może żona rodzi ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czarownik w sukience po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na puławskich Azotach dobra zmiana ewidentna i w samym biznesie bo całą grupę kapitalową w górę ciągną i jak widać również w społecznej odpowiedzialności tego biznesu - nawet nasz Redaktor to widzi i w każdym artykule raz po raz za świetne wyniki puławskie zakłady wychwala!!!      I bardzo dobrze że Redaktor Zakłady Azotowe w każdym swoim artykule wychwala - mieszkańcy dzięki temu bardziej docenią wkład tej firmy w rozwój naszego miasta i dobre zmiany tam zachodzące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekan wespół zespół z Popiołem i Groblą święci oddział położniczy ale różańca przy Krzyżu Jubileuszowym nie chce? Zakłamanie i?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten w sukience z firany po co tam potrzebny? I jaki uchachany. Pewnie "cołaska" było spora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Boże ksiudz remontował porodówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A co niby Grobel przyczynił sie do remontu szpitala? Wyłożył na to chociaz 1 swoją złotówkę? Lanser jeden!
 
undefined napisał:
Dziekan wespół zespół z Popiołem i Groblą święci oddział położniczy ale  różańca przy Krzyżu Jubileuszowym nie chce? Zakłamanie i?!?
 Grobel hipokryta i zakłamaniec! W 2015 r twierdził on ze trzeba unieważnić wybór i glosowanie mieszkańców na budżet obywatelski w 2016 r i pieniądze w kwocie 600 tys zł przeznaczyć na remont szpitala powiatowego! Tak tez się stało! Pieniądze obywatelskie zostały nam wydarte!! Człowiek uczciwy nigdy by tego nie zrobił! A ten tu zamiast spłonąć ze wstydu, to jeszcze tu się sztucznie uśmiecha jak żmija i bezwstydnie robi kampanie wyborczą myśląc ze mieszkańcy nie pamiętają tej podłości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja pamiętam swój poród z 2013r. i lekarza, który beznamiętnym głosem podczas porodu powiedział do mnie, jak do krowy: co tak stęka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...