Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak niech zapłaci maisto cholera albo my zwykli ludzie z naszych podaktów a jak sie chcesz dostac do lekarza na fundusz to pól roku musisz czekać. Tu romowie to co nie moga sobie sami zapłacic. Zobaczcie jakie oni maja mieszkania a tylko ciągną od miasta. Wystarczy pójsc na Piłsudskiego i zobaczyc jakie tam samochody stoją. Zwykłego Polaka zarabiającego ok 1500 zł. tak jak ja nie stac by było nawet na koło od takiego samochodu. A wy tak dajcie im wszystko za darmo i zasiłki mieszkania i wszystko.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobrze prawisz kolego... Przypalańców szczepi sie, chucha -dmucha na nich a Polaka w du*** maja ! Ciekawe czy oni legalnie tu są? Jak nie to jazda z nimi w deportacje !
0
Ku...a do kina ich jeszcze zabierzcie i popkorn im kupcie!!!!!! Ciekawe czy Polaków by szczepili za free??
0
~Gosc~ napisał:
Tak niech zapłaci maisto cholera albo my zwykli ludzie z naszych podaktów a jak sie chcesz dostac do lekarza na fundusz to pól roku musisz czekać. Tu romowie to co nie moga sobie sami zapłacic. Zobaczcie jakie oni maja mieszkania a tylko ciągną od miasta. Wystarczy pójsc na Piłsudskiego i zobaczyc jakie tam samochody stoją. Zwykłego Polaka zarabiającego ok 1500 zł. tak jak ja nie stac by było nawet na koło od takiego samochodu. A wy tak dajcie im wszystko za darmo i zasiłki mieszkania i wszystko.
Z tym 1500 to bym nie przesadzała:) Wiem dokładnie co by było jak by taka sytuacja zaistniała wsród polskich dzieci czy dorosłych... SAMI MUSIELIBYŚMY ZA TO PŁACIĆ!!! Co do samej obecności tego "narodu" w wielu miastach Polski to jest porażka. Chodzą tacy jakby im się wszystko należało pracy to to nie ma i ciągnie kasę od państwa które akurat im na wszystko pozwala. Takie niestety jest życie: we własnym Państwie mamy mniejsze praca niż takie nieroby.
0
JPII napisał:
Dobrze prawisz kolego... Przypalańców szczepi sie, chucha -dmucha na nich a Polaka w du*** maja ! Ciekawe czy oni legalnie tu są? Jak nie to jazda z nimi w deportacje !
Jestem za, tylko gdzie by ich mieli by deportować jak ich nikt nie będzie chciał, nawet w Indiach skąd rzekomo pochodzą ;/ Podobno nawet niektórzy nie mają dowodów osobistych. Nie jestem rasistą ale mogli by coś z nimi zrobić.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: