Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okradli kobietę w autobusie. Kto ich rozpoznaje? (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 grudnia 2016 o 15:32 Powrót do artykułu
jedyne co można rozpoznać to tani i dziadowski monitoring! Jakość chińskiej kamerki samochodowej za 40 zł jakie autobusy taki prezes i monitoring...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Śmiech na sali z tymi prośbami o pomoc w ujęciu kieszonkowców. W Lublinie też jest masa takich amatorów i co policja robi w tej sprawie? Nic, totalnie nic. Całe studia przejeździłam MPK-iem widząc przynajmniej 2 razy w tygodniu kieszonkowca-rudego cwaniaczka w czapeczce z daszkiem w niebieskich dżinsach i czarnej kurtce +czarna reklamówka w ręce względnie plecak nike. Koleś "pracował" pomiędzy PKS-em a miasteczkiem akademickim zwykle. Niemal wszyscy studenci wiedzieli, ze to doliniarz ale policja oczywiście nie wiedziała. Koleś łupił ile wlazło. Pewnie robi to do dziś no ale kieszonkowców i handlarzy fajek spod Novej policja nie nęka. Ona nęka dzieciaki za przejście na czerwonym albo rowerzystów za przejazd przez pasy. A potem szukają frajerów żeby ich ciągać po sądach i narażać na odwet patologii.
0
grubasy jak cwele się skradają
0
jakość filmu woła o pomstę do nieba, nigdy bym nie wybrał takich dostawców
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jedyne co można rozpoznać to tani i dziadowski monitoring! Jakość chińskiej kamerki samochodowej za 40 zł jakie autobusy taki prezes i monitoring...
a niby co ,,ci" nie pasuje w autobusach? stare rozklekotane jelonki były lepsze co? nie jezdzij i nie marudz,nikt nie zmusza.
0
głąbie stare autobusy robiły po milion kilometrów i dalej jeżdzą a solbusy przepraszam złombusy nie powinny jezdzic po drogach nie masz pojęć to zamknij sie
0
Te ćwoku,głąb to masz na drugie. Nie ubliżałem wiec nie wiem po jakiego ch.. taka napinka zakompleksiony typie. Wracając do tematu ,,znawco motoryzacji i miejskiego taboru" to mnie nie interesi po ile km one robily,wiem na pewno że po tylu latach jeżdżenia byly warczącymi rozklekotanymi rzęchami w których w zimie śnieg sypał do środka(drzwi). Zresztą ,;znawco"" zapytaj moze kierowców mzk o komfort pracy i czym sie lepiej jezdzi. Swiat idzie do przodu i motoryzacja również,a ty co jezdzisz dużym fiaciorem czy przesiadłes sie do nowszego samochodu?...bez odbioru ,,głąbie"
0
Niech policja szuka u cyganow, tam najpredzej sie dojdzie zlodzieja
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: