Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani Dyrektor za to że macie tylko 2 radnych PO to jeszcze poczekacie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam nadzieję, że w efekcie przebudowy boiska nie ubędzie miejsc parkingowych
0
A co za idiota usytuował parking wokół boiska nie stosując żadnych siatek zabezpieczających? Chyba że boisko jest dobrze ubezpieczone od nieszczęśliwych wypadków :) czytaj uszkodzenie auta piłką
0
biedni mieszkańcy pobliskich bloków... ten wrzask po 20 a już po 22 będzie straszny
0
To patologia zaopatrująca się w alkoholowym na Sikorskiego będzie miała gdzie przesiadywać i mordy drzeć nocami. Miasto miało zrobić porządek z tymi sklepami i nic nie robią a ludzie mieszkający w ich okolicy nie śpią całymi nocami bo grupy podpitych wyrostków łażą i drą mordy.
0
Jestem przeciwny takim rozwiazaniom. W promieniu 500m jest az 6 (!) placów zabaw. 'Boisko', a bardziej pastwisko za szkołą nr.11 jest w stanie opłakanym - miejscem nienadającym się do grania w piłkę nożną. Jezeli chcielibyśmy szukać boiska to jest takowe na terenie szkoły 9,szkoda tylko,ze o wymiarach boiska pilki ręcznej...
0
Super sprawa będzie gdzie poćwiczyć jak dzieci będą się bawić na placach zabaw, brakuje na Niwie takiego miejsca.
0
Nowe boisko przy szkole 11 chyba jest zaplanowane w tegorocznym budżecie.
0
żeby mówić o parku to zieleni wyższej by się trochę przydało...
0
Eee.. bez fontanny, to się nie liczy ;)
0
Jeszcze stół do tenisa by się przydał taki jak na Wólce Profeckiej.
0
Dokładnie taki stół to fajna sorawa by była, może wykonawca by o tym pomyślał.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: