Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Osiedle zamiast ogródków? Działkowcy oburzeni na urzędników

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2016 r. o 19:43 Powrót do artykułu
Działki to dobra sprawa ale jestem przeciw aby były one w centrum miast w strefie największego zagęszczenia smrodzących samochodów.I daje taka babcia wnusiowi ołów z marchewką i się dziwi że mu zęby poleciały,wątroba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działki mogą być wszędzie a osiedla mieszkalne raczej bliżej szkół i miasta. Tak jest wszędzie . W W-wie już likwidują działki które kiedyś były na obrzeżach a dziś są w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zamurujcie całe miasta , wykopcie drzewa i zlikwidujcie trawniki na rzecz ścieżek rowerowych, po co wam to wszystko ta zieleń , taka ona zbędna , nie potrzebna okropna i wdychajcie dwutlenek węgla... wojenne czasy mi się kojarzą. Wy nie macie takiej działki ? po co Wam to takie staromodne, prl-owskie, nie wasze ....musicie kupować warzywa i owoce w sklepie ? niech i "dziadki" i inni posiadacze działek kupują. Co tam że jedyne na co ich stać z tak wysokich emerytur to ta przyjemność uprawianie działki z której każdy z nas ma korzyści troszkę więcej powietrza i pszczoły mają pożytek też a bez pszczół bida będzie . "Dziadki" z innych krajów zwiedzają świat, meldują się w Hiltonach bo ich na to stać, a naszych ... zamknąć w mieszkaniach i niech liczą grosiki do pierwszego i nie powiem co jeszcze ..... wstyd!!!!. Tak apropo mieszkań ... żeby młodych było tylko tak stać na te mieszkania ...... Przepraszam jeśli kogoś uraziłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak przeznaczyć działkę pod program Mieszkanie+? Mamy większość rady w PiS, dlaczego nie wypowiedzą się w temacie? Ten program jest ważniejszy niż budownictwo jednorodzinne, zamiast bezusannej komercji warto pomyśleć o zwykłych Polakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani mmm działki przy docelowej obwodnicy miasta w stronę Kazimierza, jaką ma być ul. Ceglana, z pewnością da bardzo ekologiczne warzywka i owoce. Gratuluję marchewki z ołowiem. A tak na marginesie rząd pisowski nie podniósł pani emerytury? Nie dał dla pani wnuków 500+?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byłes/aś gdzieś za granicami naszego kraju to wiesz pewnie, że działki leżą nawet 100 metrów od autostrady np. w Holandii i tam nikt nie narzeka na marchewkę z ołowiem. Tylko w Polsce ludzie na wszystko narzekają. Po za tym niech zrobiąporządek z tą górka bo mam tam działkę która jest teraz polem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...