Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"... już w trakcie postępowania sądowego rozgłaszała, że jak wróci, to pozbędzie się pracowników. Po powrocie wprowadza swoje obietnice w czyn." I tak to się robi w Polszy :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu ten Janowiec? A już tak spokojnie było. Wróciła i teraz będzie wojować? Ludzie ogarnijcie się bo wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a przepraszam bardzo czy za mobbing nie ma żadnej kary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowie się nie mieści. Szkoda tej pani, która 40 lat pracowała w tym ośrodku i pada ofiarą jakichś gierek. Powodzenia i trzymam kciuki za pozytywne rozstrzygnięcie sprawy. Jeżeli koleżanki z pracy nie pomogą to internauci z pewnością tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając konsekwencję Pani Marzanny sprawa już jest u prokuratora. Teraz on podejmie decyzję co do pań podrabiających dokumenty. Jak prokurator postawi zarzuty i skieruje sprawę do sądu a sąd wyda wyrok to i tak będzie zakaz zajmowania stanowiska i pracownik musi być zwolniony. Bo to jest ciężkie przestępstwo urzędnicze. Jak znam życie żadnych zwolnień wcześniej nie będzie. Bo i po co. Nie bardzo też wiem co ma do tego PIS. Zresztą Pani Marzanna nie jest członkiem PIS tylko startowała z listy PIS, to jest pewna różnica. Jak by Pani Marzanna była z PO to byście pluli na PO.To jest objaw paranoi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za co ona ma się mścić na pracownikach przecież oni jej nie zwolnili tylko wójt. To jakieś  pierdoły. Żadnego listu nie było. Pojechały baby do Lublina  i naszczekały głupot bo dupą trzęsą. Wiem bo znam sprawę od podszewki z redakcji. Jak już coś piszą to chociaż prawdę. Sama miałam z nimi przeboje ale znam tam pewnych ludzi to wiem co wyprawiają.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha,ha,ha.Pani Marzanna -konsekwentna!A czy tylko we wszystkim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze niech prokurator i sąd rozstrzygną sprawę i po ptokach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając konsekwencję Pani Marzanny sprawa już jest u prokuratora. Teraz on podejmie decyzję co do pań podrabiających dokumenty. Jak prokurator postawi zarzuty i skieruje sprawę do sądu a sąd wyda wyrok to i tak będzie zakaz zajmowania stanowiska i pracownik musi być zwolniony. Bo to jest ciężkie przestępstwo urzędnicze. Jak znam życie żadnych zwolnień wcześniej nie będzie. Bo i po co. Nie bardzo też wiem co ma do tego PIS. Zresztą Pani Marzanna nie jest członkiem PIS tylko startowała z listy PIS, to jest pewna różnica. Jak by Pani Marzanna była z PO to byście pluli na PO.To jest objaw paranoi. 
To żadna paranoja.To jest życie.Jak się jest człowiekiem,to czy to będzie PIS,czy PO.Nikt takiemu nie ubliży i nie opluje.Gorzej jak osoba nie odpowiednia znajdzie się na nie odpowiednim stanowisku! :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( TO NIESTETY PRAWDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda to jest taka że jak przełożony jednostki albo wójt odkryje oszustwo to ma obowiązek skierować sprawę do prokuratury albo sam będzie podlegał sankcji. I bycie w ogólności człowiekiem nic do tego nie ma. A w szczególności bycie z PISu, PO, albo od Palikota czy Kukiza tym bardziej. O wątku moralności tu w ogóle nie wspominam. Jak Panie są w porządku to nie mają czym się przejmować. Prokurator umorzy albo sąd uniewinni. I co się tu pultać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... już w trakcie postępowania sądowego rozgłaszała, że jak wróci, to pozbędzie się pracowników. Po powrocie wprowadza swoje obietnice w czyn." I tak to się robi w Polszy :/
Byłeś chociaż w sądzie oszuście bo ja tak, Pani Pakuła w ogóle nie zeznawała to gdzie to miała rozgłaszać takie głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, Pakuła zawsze głosiła w gminie że ma najlepszy zespół na świecie. Sama słyszałam.Musiałaby na głowę upaść żeby je pozwalniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety co zespołu pani pakuły nie mogę się zgodzić że jest taki cudowny. A ona taką super szefową. Jest tam jedna wydra z przepalonym głosem co traktuje ludzi z góry, wydziera sie, nie powiem, ze jak gó...o i to psuje ten super obraz i to od wielu lat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt jest taki,że to strasznie podła i wrena baba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako prawni  
Fakt jest taki,że to strasznie podła i wrena baba!
  Naucz się pisać po polsku i spójrz na biust jak go masz właśnie się oplułasz jadem córeczko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako prawnik związany z Janowcem doradzam tym Paniom szybki kontakt z prokuraturą i złożenie obszernych zeznań w celu uniknięcia kary bezwzględnego więzienia do kilku lat i uwzględnienia przez prokuratora poddania się samemu wskazanej kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłeś chociaż w sądzie oszuście bo ja tak, Pani Pakuła w ogóle nie zeznawała to gdzie to miała rozgłaszać takie głupoty
Jak Ty nasz kraj który istnieje od ponad 1100 lat nazywasz Polszą to wypir..daj do Rosji albo na Białoruś renegacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłeś chociaż w sądzie oszuście bo ja tak, Pani Pakuła w ogóle nie zeznawała to gdzie to miała rozgłaszać takie głupoty
 
Jako prawni     Naucz się pisać po polsku i spójrz na biust jak go masz właśnie się oplułasz jadem córeczko
a Ty się naucz trochę kultury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako prawni     Naucz się pisać po polsku i spójrz na biust jak go masz właśnie się oplułasz jadem córeczko
komentarze na poziomie nie ma co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...