Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarżał policjantów o pobicie. Pobił się sam? Pogrążył go monitoring

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2017 r. o 18:54 Powrót do artykułu
Policyjna banda. Człowiek ma ślady pobicia, policjanci nie mają żadnych.Winny pobity, niewinni policjanci. Tak to u nas działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu to świr, zawsze nim był. Uważam,  że  policjanci są  niewinni, a nawet gdyby nie byli, zrobili słusznie.  Tak uważam, choć  mogę  się mylić. A czubkow powinni zamykać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Policyjna banda. Człowiek ma ślady pobicia, policjanci nie mają żadnych.Winny pobity, niewinni policjanci. Tak to u nas działa.
 " Na zabezpieczonym nagraniu z monitoringu widać przejawy jego autoagresji, jak uderzenie głową w ścianę, co skutkowało użyciem przez funkcjonariuszy środków przymusu bezpośredniego. Policjanci założyli mu kaftan bezpieczeństwa oraz kask ochronny – mówi prokurator Grzegorz Kwit." Jeszcze chcesz coś dodać, tępy dresiarzu broniący drugiego tępaka w dresie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć dla przykładu,brawoPolicja!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma prac społecznych dla takich debili? Nic tak nie leczy jak ... praca. Pogonić debila do sprzątania miasta, a w zimie do odśnieżania, będzie pożytek. Może nastąpi w nim ... dobra zmiana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tzw. "komuny" jakby dostał wpiexxxl od milicji toby zapamiętał "raz na zawsze." Policja niech tępi tego typu patologie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz dopiero zasłużył na to żeby przeprowadzić z nim męska rozmowę... Pewnie ma na karku tatuaż, "git" patologiczny asior.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko niezależny sędzia przyzna mu odszkodowanie, bo nadal realizuje program PO... bezpieczeństwo minus. W końcu u nas są takie ciasne i duszne cele. Nie ma to jak balcerowiczowskie mieszkanie minus, czyli żyj pod mostem i przestronnie i można pooddychać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw porządny wpixxxxl,a później dopiero zamknąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kij ci w ryj napisał:
undefined napisał:
Policyjna banda. Człowiek ma ślady pobicia, policjanci nie mają żadnych.Winny pobity, niewinni policjanci. Tak to u nas działa.
"   Na zabezpieczonym nagraniu z monitoringu widać przejawy jego autoagresji, jak uderzenie głową w ścianę, co skutkowało użyciem przez funkcjonariuszy środków przymusu bezpośredniego. Policjanci założyli mu kaftan bezpieczeństwa oraz kask ochronny – mówi prokurator Grzegorz Kwit."     Jeszcze chcesz coś dodać, tępy dresiarzu broniący drugiego tępaka w dresie?
 I ciekaw jestem jak w kasku i kaftanie dorobił się sińców na żebrach? Tępy to jesteś kolego Ty bo nic o życiu nie wiesz.Policja Puławska i Kurowska nagminnie przesadza z doborem siły do sytuacji (menelik pobity i zawleczony siłą do wytrzezwienia a dresik który pobił dwie osoby został tylko pouczony )to sytuacja z parku w Puławach której byłem świadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
kij ci w ryj napisał:
undefined napisał:
 Policyjna banda. Człowiek ma ślady pobicia, policjanci nie mają żadnych.Winny pobity, niewinni policjanci. Tak to u nas działa.
"   Na zabezpieczonym nagraniu z monitoringu widać przejawy jego autoagresji, jak uderzenie głową w ścianę, co skutkowało użyciem przez funkcjonariuszy środków przymusu bezpośredniego. Policjanci założyli mu kaftan bezpieczeństwa oraz kask ochronny – mówi prokurator Grzegorz Kwit."     Jeszcze chcesz coś dodać, tępy dresiarzu broniący drugiego tępaka w dresie?
I ciekaw jestem jak w kasku i kaftanie dorobił się sińców na żebrach? Tępy to jesteś kolego Ty bo nic o życiu nie wiesz.Policja Puławska i Kurowska nagminnie przesadza z doborem siły do sytuacji (menelik pobity i zawleczony siłą do wytrzezwienia a dresik który pobił dwie osoby został tylko pouczony )to sytuacja z parku w Puławach której byłem świadkiem.
 I odpowiem z góry na komentarze typu że to ja byłem tym menelikiem.Nie nie byłem.Cała sytuacja rozegrała się na głównej alejce parku.Przyjechali(ponoć wcześniej mieli wezwanie do agresywnych ludzi) pobili,zabrali pijaczka a dresików na trawniku pouczyli za picie w miejscu publicznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpie ...dol I do lochu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Wisły oszo....ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien zdjąć kask i zrobić baranka. Walić głową w ścianę. Patologia. Dostanie wyrok w zawieszeniu ale powinien przynajmniej pół roku odsiedzieć -- koledzy z celi kochali by go. Dosłowniw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrali oszołoma spod Delikatesów na Sienkiewicza.... Wszystko jasne... Nikt normalny w wieku 20 lat nie stoi pod Delikatesami tylko patologia a Sąd powinien mu dobrze dosolić i obciążyć kosztami za przeprowadzone czynności Policij i Prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nic z niego dobrego nie będzie. Szkoda mu zupy dawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu twarz zakryta????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt normalny w wieku 20 lat nie stoi pod delikatesami? pozdrowienia dla frajera ***ego który lubi patrzeć jak jego pies liże sobie jajka. jebać cie *** gnębiona w szkole przez nauczycieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym traumatycznym zdarzeniu zrobił sobie tatuaż żeby wzbudzać szacun na dzielni stojąc pod delikatesami w swoich obszczanych dresach, na siwych to ładnie widać żółte plamy, ostatnio widziałem jak popuścił na widok przejeżdżającego Policyjnego busa.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajac z Sienkiewicza cały czas w tym samym dresie jak Kiepski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...