Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarżała kolegę o gwałt w toalecie, sama stanie przed sądem

Utworzony przez wieslaw s, 1 kwietnia 2010 r. o 22:34 Powrót do artykułu
czuje niezłe odszkodowanie za wszelkie straty jakie tylko są możliwe - przecież do dziś chłopak się złe czuje - te piętno gwałciciela - te lęki - leki i hańba - 17 letnia kłamczucha do końca życia będzie zarabiać ciałem, duszą i umysłem płacą odszkodowanie za takie niecne pomówienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem kto to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mmm~ napisał:
wiem kto to
prima aprilis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni jej dojebać i to po całości 3 lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i weź młody, niewinny człowieku zadaj się z takimi szmatami.... zrobisz coś nie po ich myśli, to cię oskarżą o urojone przestępstwo. Młode i wyrachowane pindy. Może teraz rura im zmięknie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filmy dla małolatów ,programy sexedukacyjne to niemalże scenariusze do takich zachowań.Pierwsze dorosłym..tym pożal się Boże petagogom psychologom,lanserom subkultur,reżyserom filmideł skroiłbym portki a dopiero potem karał małolatów.Instytucje państwowe same prowadzą eksperymenty na małolatach a teraz cyrk,..stawiają ich przed sądem -to prawo jest winne temu stanowi rzeczy i z mocy prawa będzie się ich karać ? Czyż to nie w filmach nagradzanej Łebkowskiej są takie scenariusze ? Czyż to nie w jej filmach życie w normalnych rodzinach naszpikowane jest konfliktami natomiast gejowskie związki opływają sielankowymi nastrojmi. Kurestwo kwitnie,dzieło Louisa Mayera swoimi mackami dopada świata ,kreatorzy podobni W.Nerkowskiemu roznoszą tę zwyrodnialczą plagę i po Polskiej ziemi .Paranoja,paranoja. To tak jakby psa nauczyć aportować a potem przyniesionym kijem olać mu skórę ...paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
No i weź młody, niewinny człowieku zadaj się z takimi szmatami.... zrobisz coś nie po ich myśli, to cię oskarżą o urojone przestępstwo. Młode i wyrachowane pindy. Może teraz rura im zmięknie...
NIE ZMIĘKNIE ,ONE ŻYJĄ W WIRTUALNYM SWIECIE A TAM I Z MARWYCH SIĘ WSTAJE. I TO WCALE NIE CHODZI O BOŻĄ PRZEPOWIEDNIĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupia g*wniara. Zamiast pójść na wybieg do galerii to chciała ugrać coś dla siebie w szkole. Zarabiać na własnym ciele to nie przestępstwo, ale próbować zarabiać z zemsty - to już głupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jak by jej zrobił dobrze to by nic nie mówiła.A tak skończył zanim ona nabrała ochoty i ma do niego pretensje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacz napisał:
Panie Buczkowski ! Jak informują policjanci, dziewczyna w chwili zgłaszania sprawy miała w organizmie 0,79 promila alkoholu.Młoda chciala się zabawić i wyszlo jak wyszło.Pewnie chłopak nie chciał bo szkudna była i go oskarżyła. Raz, dwa trzy – gwałcicielem będziesz ty! Małe siksy oskarżaja kogo popadnie.Tym razem sąd się nie skompromitowal aresztujac na 3 miesiace chłopaka.Więcej alkoholu młoda panno szkoda że cię na narkotest nie wzięli pewnie pokazał by że cos brałaś.A rodzice też nie lepsi pewnie zwęszyli że mozna na rozprawie zarobić i drazą.Powinno się ich aresztować dla przykładu i powiesić pod sądem
Sam się zacytuję z listopada Nie będę cytował innych forumowiczów i wyzwisk - wybaczam. Czas pokazał że miałem rację. A ci którzy tak najeżdzali i bronili tej tępej pindy powinni udać się do kościoła i pomodlić. Miłych i pogodnych świąt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety muszę pochwalić moje koleżanki prokuratorki że nie postawiły żadnych zarzutów tej biednej dziewczynie.Przecież mogło się tak zdarzyć a ten chłopak na pewno jest winny ,tylko trzeba lepiej poszukać ,albo dobrac świadków,ja w Krasniku nie takie rzeczy robiłam. U mnie w III wydzial chodzi jak zegarek-facet oskarżony to facet skazany i żaden Sąd Okręgowy mi nie skoczy.Pogoniłam własnego męża ,opiekuje sie sama córeczką to chyba wiem jak z mężczyznami postępować. Pozdrawiam wszystkie Panie z różowej wstążki.My Feministki musimy się trzymać razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak dostatecznych danych uzasadniających podejrzenie popełnienia przestępstwa - a wcześniej na podstawie tych dowodów, a raczej ich braku prokuratora wnioskowała o areszt dla chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czepiacz~ napisał:
Sam się zacytuję z listopada Nie będę cytował innych forumowiczów i wyzwisk - wybaczam. Czas pokazał że miałem rację. A ci którzy tak najeżdzali i bronili tej tępej pindy powinni udać się do kościoła i pomodlić. Miłych i pogodnych świąt
hahaha seksmisja na żywo LOL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sedzia Pszczoła/SR Kraśnik napisał:
Niestety muszę pochwalić moje koleżanki prokuratorki że nie postawiły żadnych zarzutów tej biednej dziewczynie.Przecież mogło się tak zdarzyć a ten chłopak na pewno jest winny ,tylko trzeba lepiej poszukać ,albo dobrac świadków,ja w Krasniku nie takie rzeczy robiłam. U mnie w III wydzial chodzi jak zegarek-facet oskarżony to facet skazany i żaden Sąd Okręgowy mi nie skoczy.Pogoniłam własnego męża ,opiekuje sie sama córeczką to chyba wiem jak z mężczyznami postępować. Pozdrawiam wszystkie Panie z różowej wstążki.My Feministki musimy się trzymać razem.
Wy, FEMI-FASZYSTKI, a nie feministki. Jak słyszę takie teskty to tracę szacunek do tego syfu który reprezentujecie i jestem za odebraniem wam (femi-faszystką) pełni swobód obywatelskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feministki? To zdaje się że jest to inna nazwa choroby psychicznej zwanej "syndromem niedopchnięcia". Nie ma dowodów, nie ma winy. Domniemanie niewinności się kłania, pani niedopchnięta. Widać nie trafiłaś na takiego co by cię "ustawił", skorygował to chore spojrzenie na świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sedzia Pszczoła/SR Kraśnik napisał:
Niestety muszę pochwalić moje koleżanki prokuratorki że nie postawiły żadnych zarzutów tej biednej dziewczynie.Przecież mogło się tak zdarzyć a ten chłopak na pewno jest winny ,tylko trzeba lepiej poszukać ,albo dobrac świadków,ja w Krasniku nie takie rzeczy robiłam. U mnie w III wydzial chodzi jak zegarek-facet oskarżony to facet skazany i żaden Sąd Okręgowy mi nie skoczy.Pogoniłam własnego męża ,opiekuje sie sama córeczką to chyba wiem jak z mężczyznami postępować. Pozdrawiam wszystkie Panie z różowej wstążki.My Feministki musimy się trzymać razem.
Witam, mam nadzieję, że zdaje sobie pani sprawę, że o ile faktycznie jest pani sędzią (w co wątpię), to wypisywanie takich tekstów może pani pozbawić tej ciepłej posadki. W internecie (prawie) nikt nie jest anonimowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia Troll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sedzia Pszczoła/SR Kraśnik napisał:
Niestety muszę pochwalić moje koleżanki prokuratorki że nie postawiły żadnych zarzutów tej biednej dziewczynie.Przecież mogło się tak zdarzyć a ten chłopak na pewno jest winny ,tylko trzeba lepiej poszukać ,albo dobrac świadków,ja w Krasniku nie takie rzeczy robiłam. U mnie w III wydzial chodzi jak zegarek-facet oskarżony to facet skazany i żaden Sąd Okręgowy mi nie skoczy.Pogoniłam własnego męża ,opiekuje sie sama córeczką to chyba wiem jak z mężczyznami postępować. Pozdrawiam wszystkie Panie z różowej wstążki.My Feministki musimy się trzymać razem.
Przecież to ewidentna prowokacja antyfeministyczna. Grubymi nićmi szyta. A Wy się nabieracie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tez byla wrobila. Mialem jej niby grozic. Skazali mnie bez obroncy i dostatecznych dowodów i nikogo to nie obchodzilo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chcesz dostać OGROMNE odszkodowanie, odpisz. Za straty moralne, zniewagę, pogorszenie opinii - odpisz. Kancelaria Prawna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...