Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostatnie loty Balonowych Mistrzostw Polski w Nałęczowie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 sierpnia 2017 r. o 19:32 Powrót do artykułu
Ostatni lot powinni odbyć dygnitarze Nałęczowa wraz z właścicielem i obsługą tzw:dmuchańców,które były reklamowane na oficjalnych plakatach.Cena 7zł za 6 minut????!!!!!A to jeszcze nie wszystko.Wykupiony żeton można było wykorzystać tylko na jednej z 4 dmuchanych atrakcji.Dlaczego?Dlatego,że panie z obsługi skrupulatnie pilnowały czasu i dla swojej wygody wprowadziły zasady,że jeden żeton to tylko jedna dmuchana atrakcja.Powód tego zachowania banalnie prosty.Każda pani miała do upilnowania swój własny "dmuchaniec"i nie musiała śmigać wzrokiem za każdym dzieckiem,które chciałoby przejść na inną zjeżdżalnie.Takiego dziadostwa pod którym firmuje się oficjalnie Urząd Miasta i Gminy nie widziałem,ale pachnie mi tu .......Dziś w Lublinie na błoniach,takie same atrakcje za DARMO.Po 5 minut i następna tura dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie konfenansjer to tragedia wydawał idgłosy jak borsuk. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nałęczów ogólnie słynie ze słabej jakości atrakcji, jest to żałosne miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...