Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszczędzaj wodę i nie wyrzucaj jedzenia. Puławy ruszają z kampanią

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 października 2016 r. o 11:42 Powrót do artykułu
Oszczędności to z pewnością przyniesie obniżenie stawek za wodę, śmieci i ciepło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarz który bierze udział w reklamach finansowanych przez urząd miasta, powinien natychmiast pożegnać sie z zawodem niezależnego dziennikarza. Jak on może obiektywny? Ma napisać gorzką prawdę o tym co sie dzieje w UM czyli u swojego chlebodawcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięć takich filmików kosztuje 14 tys złotych? Chyba żartujecie? Czy ta firma MOOVIO to robi już wszystkie materiały filmowe w Puławach? Jest jakiś na to przetarg czy tak sobie władze Puław od tak zlecają wszystko tej jednej firmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokój. o czym ten filmik w ogóle jest. bzdury nic innego. na to idą pieniądze podatników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz czekamy na program "wymiana lodówki+"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże widzisz to i nie grzmisz? Teraz kasa ma tez isc na filmki o programie romskim. Chyba oszaleje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wyrzucajcie jedzenia a wręcz kupujcie go więcej. Trzeba wyzywic patologie na wólce profeckiej. Co będą płacic za zarcie. Ma 500+ dajcie jeszcze tym wszystkim rodz...., kuch....., war........, krz............ jedzenie- tylko uwaga. To ma być jedzenie z górnej pólki- polędwica, kabanoski suszone, czekolada lindt, milka no i kawa. Kawa najdroższa !!!! Utrzymujmy nierobów bo oni kiedyś będą tym państwem rządzić, nie będą utzymywac ale będą brac i rozmnazac się. Wiecie co to znaczy- kazda z tych "flanel" ma po 3-4 bachorów wiec na stare lata będzie duuuzo gęb do wyżywienia. Pamiętaj pracowniku- daj zarcie na wólke, tam bieda bo mops mało daje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pięć takich filmików kosztuje 14 tys złotych? Chyba żartujecie? Czy ta firma MOOVIO to robi już wszystkie materiały filmowe w Puławach? Jest jakiś na to przetarg czy tak sobie władze Puław od tak zlecają wszystko tej jednej firmie?
ot tak, ot tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pic na wode fotomontaż. Ja w moim ostatnim rozliczeniu za wodę mam dopłatę, która wynika z różnicy między wodomierzem głównym, a sumą zużycia zanotowaną na wodomierzach u wszystkich lokatorów bloku. A ta różnica w ciągu 6 miesięcy wynosi tyle ile zużywam wody przez 1 miesiąc. Dla ekologii to sobie mogę oszczędzać, ale dla mojego portfela to nie ma znaczenia. Oszczędznie może przynieść " kilka tysięcy złotych oszczędności w ciągu roku" - weźcie mnie nie rozśmieszajcie. Kolejna sprawa to nieudolność w ściąganiu należności. Podwyżki opłat z tego tytułu że część lokatorów nie płaci czy to za czynsz, czy za media, a spółki miejskie nie potrafią tego wyegzekwować to też jest patologia. Nie wciskajcie ludziom kitu, że jak będą oszczędzać to finansowo zaoszczędzą. Nic z tego, nie wtym systemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pięć takich filmików kosztuje 14 tys złotych? Chyba żartujecie? Czy ta firma MOOVIO to robi już wszystkie materiały filmowe w Puławach? Jest jakiś na to przetarg czy tak sobie władze Puław od tak zlecają wszystko tej jednej firmie?
Nie mam nic wspólnego z Moovio ale mam co nie co do czynienia z myśleniem i wiem, że na kwotę 14 tyś zł nie trzeba rozpisywac przetargu. Zatem gratuluję kompromitacji pieniacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mam segregowac śmieci skoro te kontenery to jakaś porażka? Już nawet nie chodzi o to że znajdują się one tylko przy wybranych smietnikach. Ich otwory są tak skonstruowane, że ciężko tam coś wrzucić - zwłaszcza makulaturę. Brak osobnych pojemników na puszki aluminiowe. Brak pojemników na odpady organiczne. A jak człowiek widzi, że zbiera to wszystko jedna i ta sama smieciatka to w ogóle przestaje wierzyć w sens tej całej segregacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eko jeśli bez przetargu to jeszcze większe prawdopodobieństwo matactwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eko napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pięć takich filmików kosztuje 14 tys złotych? Chyba żartujecie? Czy ta firma MOOVIO to robi już wszystkie materiały filmowe w Puławach? Jest jakiś na to przetarg czy tak sobie władze Puław od tak zlecają wszystko tej jednej firmie?
Nie mam nic wspólnego z Moovio ale mam co nie co do czynienia z myśleniem i wiem, że na kwotę 14 tyś zł nie trzeba rozpisywac przetargu. Zatem gratuluję kompromitacji pieniacza.
Na 14 tyś. przetargu nie trzeba, ale można by sprawdzić czy zamawiający przypadkiem nie podzielił zamówienia "Gmina Miasto Puławy dla ekologii" aby uniknąć stosowania ustawy Pzp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o to że może wszystkie lub prawie wszystkie zlecenia na filmiki bierze 1 i ta sama firma a zlecenia są tak robione by nie trzeba było robić przetargów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie jest tak, że można złożyć zapytanie ofertowe i wyłonić wykonawcę na podstawie oferty? Nie mieści wam się w głowach, że może są najtańsi (lub najlepsi z innych względów) i dla tego zgarniają zlecenia? A może chcieli byście wielki doroczny przetarg na "obsługę medialną miasta Puławy"? Wygrała by go zapewne jakaś duża firma z drugiego końca Polski i kasa zamiast iśc do lokalnych przedsiębiorstw szła by hen daleko. I znów była by gównoburza, że w Puławach nic się nie dzieje, że nie idzie tu zarobić i niech ostatni zgasi światło. Powiedzcie mi ludzie. O co was tak dupa piecze? Macie własne studia filmowe i chcecie się przebić? No to składajcie oferty, reklamujcie sie to może i Was wybiorą. A jak nie macie nic wspólnego z video-biznesem to na prawdę nie rozumiem o co wam chodzi. Mnie jako mieszkańcowi Puław nie przeszkadza, że filmy realizowane są przez miejscowy zespół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może miejscowy układ? czy tu wszystko nie robią te same 'zaprzyjaźnione' firmy? wystarczy zobaczyć kto ciągle robi projekty architektoniczne dla UM ? jest jedna jedyna firma architektoniczna na świecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i cena prawie 3 tys za takie g... zwane filmem to woła o pomstę do nieba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eko napisał:
A to nie jest tak, że można złożyć zapytanie ofertowe i wyłonić wykonawcę na podstawie oferty? Nie mieści wam się w głowach, że może są najtańsi (lub najlepsi z innych względów) i dla tego zgarniają zlecenia? A może chcieli byście wielki doroczny przetarg na "obsługę medialną miasta Puławy"? Wygrała by go zapewne jakaś duża firma z drugiego końca Polski i kasa zamiast iśc do lokalnych przedsiębiorstw szła by hen daleko. I znów była by gównoburza, że w Puławach nic się nie dzieje, że nie idzie tu zarobić i niech ostatni zgasi światło. Powiedzcie mi ludzie. O co was tak dupa piecze? Macie własne studia filmowe i chcecie się przebić? No to składajcie oferty, reklamujcie sie to może i Was wybiorą. A jak nie macie nic wspólnego z video-biznesem to na prawdę nie rozumiem o co wam chodzi. Mnie jako mieszkańcowi Puław nie przeszkadza, że filmy realizowane są przez miejscowy zespół.
Skoro my mamy być lokalnymi patriotami a ty tak wiele masz wspólnego z video-biznesem to może odpowiesz czy kiedykolwiek  firma Moovio zrobiła  coś dla mieszkańców patriotyczniej społecznie,? Nie na zlecenie UM ? Tyle wszak ciekawego sie dzieje. Podwyżki opłat za śmieci,wode,  OPEC, sprawa cyganów? Zajęli sie kiedykolwiek którąś z tych spraw? Moze przyjdą w czwartek na sesje jak będzie poruszany ten cały program romski? Zrobią obiektywny materiał? Jakby go zrobili i udostępnili go nam, ciekawe czy mieli b y jeszcze kiedykolwie, jakiekolwiek zlecenie z UM!? ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie przeszkadza kumoterstwo. To moje pieniądze, bo jak domniemam eko nie płaci podatków, i nie godzę się na niegospodarność, nepotyzm, kolesiostwo i układziki urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a może miejscowy układ? czy tu wszystko nie robią te same 'zaprzyjaźnione' firmy? wystarczy zobaczyć kto ciągle robi projekty architektoniczne dla UM ? jest jedna jedyna firma architektoniczna na świecie?
A masz coś poza domysłami na obronę swojej tezy?
dobre oko napisał:
Skoro my mamy być lokalnymi patriotami a ty tak wiele masz wspólnego z video-biznesem to może odpowiesz czy kiedykolwiek  firma Moovio zrobiła  coś dla mieszkańców patriotyczniej społecznie,? Nie na zlecenie UM ? Tyle wszak ciekawego sie dzieje. Podwyżki opłat za śmieci,wode,  OPEC, sprawa cyganów? Zajęli sie kiedykolwiek którąś z tych spraw? Moze przyjdą w czwartek na sesje jak będzie poruszany ten cały program romski? Zrobią obiektywny materiał? Jakby go zrobili i udostępnili go nam, ciekawe czy mieli b y jeszcze kiedykolwie, jakiekolwiek zlecenie z UM!? ?????
Nigdzie nie napisałem, że mam coś wspólnego z video biznesem więc twoje domysły wsadź sobie wiesz gdzie. Jest na YT taki kanał Pana Nadolskiego w którym, przynajmniej częśc tematów o których piszesz byla poruszana. No ale to mi wyglądało na reporterską robotę a tu mówimy o spotach do kampanii. No i powiedz mi teraz jak wyglądał by ten człowiek w oczach swoich widzów, po części wyznawców pewnego "niepokornego" radnego, gdyby jedną ręką filmował to o czym piszesz w imię "misji lokalnego patrioty" a drugą brał kasę za spoty od władzy? A może to o tu chodzi, że wszyscy tu narzekacie bo chcieli byście stworzyć własny "układ" na własnych zasadach? Może to zwykła zazdrość, że inni umieją zarobić uczciwie? Boże broń przed wami...
gość napisał:
A mnie przeszkadza kumoterstwo. To moje pieniądze, bo jak domniemam eko nie płaci podatków, i nie godzę się na niegospodarność, nepotyzm, kolesiostwo i układziki urzędników.
Pudło. Płacę podatki (bardzo możliwe, że więcej niż ty) i są to też moje pieniądze i bardzo się cieszę, że idą one do młodych działających ludzi a nie starych narzekaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...